Şimdi Ara

Symbian Müzik Çalar Hala Çok İyi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda stock android de resmi olarak Google tarafından sunulan herhangi bir müzik çalar yok. Bu yüzden Google on eski müzik çalarını ekleyemedim. Bu yüzden sizi Nokia Symbian ın son Müzik Çalar programını hızlı bir şekilde tanıtmak istedim.

+Müzik şarkı gruplandırma ayırma tanıma çok iyi.

+Ekolayzır standart

+Şarkı bilgilerini tam olarak görebilme.

+Resim desteği

+3 farklı boyutta Widget seçeneği.

+Yan döndürüldüğünde ortaya çıkan müzik seçim ekranı bence en mükemmeli bu siyah teması ile şarkılara odaklanıyorsunuz sadece alttaki yansıma da ayrı gerçekçilik katıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=F-IN7o0Ogug&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andires42 -- 9 Nisan 2021; 23:24:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android genel olarak çöp işletim sistemide mecburen kullanıyoruz hocam. Müzik çalar konusunda da symbian da olan özelliklerin hiç biri yok ki direk olarak, programlarla yapılıyor o da ne kadar stabil oluyor biliyor herkes.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandincel1

Android genel olarak çöp işletim sistemide mecburen kullanıyoruz hocam. Müzik çalar konusunda da symbian da olan özelliklerin hiç biri yok ki direk olarak, programlarla yapılıyor o da ne kadar stabil oluyor biliyor herkes.

10 senedir android kullanıyorum android candır çöp diyen bu işten anlamıyordur yada kullandığı cihazın donanımı yetersizdir.

• doğru androidde 3. parti müzik uygulaması kullanıyorum mecbur

cidden bomboş bi işletim sistemi bi de içinde bir sürü gereksiz uygulama var istesen de silemediğin ama doğru düzgün galeri ve müzik çalar bile yok

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

10 senedir android kullanıyorum android candır çöp diyen bu işten anlamıyordur yada kullandığı cihazın donanımı yetersizdir.

Alıntıları Göster

Donanımı ne kadar iyi olursa olsun hocam, arka planda kendi kendine yaptığı işlemler kasıyor cihazları. Aynı evin içinde Oppo A5s var 3/32, poco x3 var 6/128. Hadi oppo kasıyor tamam kabul, poco nasıl kasıyor hocam? Sıfır cihaz daha 3 aylık, hafızasında 40 gb dolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhandincel1

Donanımı ne kadar iyi olursa olsun hocam, arka planda kendi kendine yaptığı işlemler kasıyor cihazları. Aynı evin içinde Oppo A5s var 3/32, poco x3 var 6/128. Hadi oppo kasıyor tamam kabul, poco nasıl kasıyor hocam? Sıfır cihaz daha 3 aylık, hafızasında 40 gb dolu.

Alıntıları Göster

samsung a50 kullanıyorum 2,5 sene oldu alalı gram kasma yok cihaz orta segment bir cihaz ama gayet memnunum ondan önce lg g6 vardı ondada kasma yaşamadım kasma sorunu android de bitti eğer cihaza abanmadıysan kasma olmıuyor ben gördüğümü söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

samsung a50 kullanıyorum 2,5 sene oldu alalı gram kasma yok cihaz orta segment bir cihaz ama gayet memnunum ondan önce lg g6 vardı ondada kasma yaşamadım kasma sorunu android de bitti eğer cihaza abanmadıysan kasma olmıuyor ben gördüğümü söylüyorum.

Alıntıları Göster

Güle güle kullanın hocam.

• sharkemre kullanıcısına yanıt

Müzik çalar olarak Poweramp kullanıyorum. Nokia 6 cihazımda varsayılan müzik çalar yok Android'de. Android 4.4.2 daha kullanışlıydı benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.