Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sylvanas PVP partneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1813 Mesaj
    Merhabalar,
    Cıktıgından beri wowu takip etmekteyim aralıklı olarak.
    Sylvanasta charlarım var. Bayadır girmiyorum. O realmde healer supporter classı olupta oynamak isteyen PVP agırlıklı oynamayı seven yası yukarlarda dusuk olmayan blizzard dunyasına yabancı olmayan, Benle aksamları takılabilecek oyuncu varmdır diye buraya gelip konu actım. Normalde her classtan charım var.
    Ben melee classlardan ozellikle warrior oynaöayı seviyorum. Digerlerinide arada bir oynuyorum uyelik acık oldugu zamanlar. Oyunu cıktıgından beri PVE ya uzagım.
    Ancak PVP item toplamak icin PVE yaptım bugune kadar. Sozun kısası tek takılmak hosuma gitmiyor yanıma sohbet arkadası arıyom. Yauw bu hatun arama sayfalarındaki ilanlara benzedi ama naapalım. Mumkunse genc arkadaslar (ortalamaya gore) pek bu ilanıma dikkat etmesin. Sebebi muhabbetin ayarının verilmesi icin.

|
    |

• Binbaşı
    1508 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Merhabalar,
    Sylvanasta charlarım var. Bayadır girmiyorum. O realmde healer supporter classı olupta oynamak isteyen PVP agırlıklı oynamayı seven yası yukarlarda dusuk olmayan blizzard dunyasına yabancı olmayan, Benle aksamları takılabilecek oyuncu varmdır diye buraya gelip konu actım. Normalde her classtan charım var.
    Ben melee classlardan ozellikle warrior oynaöayı seviyorum. Digerlerinide arada bir oynuyorum uyelik acık oldugu zamanlar. Oyunu cıktıgından beri PVE ya uzagım.
    Ancak PVP item toplamak icin PVE yaptım bugune kadar. Sozun kısası tek takılmak hosuma gitmiyor yanıma sohbet arkadası arıyom. Yauw bu hatun arama sayfalarındaki ilanlara benzedi ama naapalım. Mumkunse genc arkadaslar (ortalamaya gore) pek bu ilanıma dikkat etmesin. Sebebi muhabbetin ayarının verilmesi icin.

Aradigin adam ben olabilirim. :) ama detaylar var tabi konusmak lazim hala buralardamisin?
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: jubeii

Merhabalar,

http://mobile.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=82275097&p=1#82275097
    Konumuz bile var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1813 Mesaj

Sizde mi o serverda oynuyorsunuz. Sıfır mı char oynuyacaksınız yoksa hazır charınız varmıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jubeii -- 7 Ocak 2014; 16:37:27 >
    |
    |
    Bahsedilenler: xleonhart

Sizin ortam nedir. Yani casual mı dedicated mı. Ben anam agladıydı 3v3 team kurucam diye. Herkes sabırsızdı. Birini kur bozulsun tekrar kur. Yasta ilerleyince satarım anasını lan deyip bıkmıstım. Oyunmu oynuoz bebelerlemi urascaz die. Tabi eski sabırda yok bende artık.
    |
    |
    Bahsedilenler: the_KHA
    Bir - iki arkadasim var surekli oynadigim, yasimda 30 oyle cocuk eglendircek halde yok, canimiz o an ne isterse onu yapaiyoruz, yeri gelio eski raidleri farmlarioz, yeri gelio adam toplayip RBG yapiyoruz. Eklersin takiliriz biraz, begenmezsen zorla deil ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yauw sıkıntıdan gittim emerald serverda wanilla oynadım. Eski gunleri yad ediyim diye. Sonra kendi kendime oha dedim ben ne sabırlı adammısım. Zaten vaktin yarısı corpse runla gecio. Exp desen kagnı gibi. Warrior oynayınca kendi lvlımda adamı zor kesiom, cidden ilk cıktıgında fena buyulemis oyun bizi.
    |
    |
    ama finaller...

Orijinalden alıntı: Yokujin

Sylvanas konusunu görünce tekrardan başlamak istiyorum oyuna arkadaş
    ama finaller...

ben her facebookta ki eski guildimin paylaştıgı yazıları görünce başlayasım geliyo yeniden. 2 aydır zor dayanıyorum zaten ama ah şu finaller işte :)
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,312
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.