Şimdi Ara

Syberia: The World Before (tr yama istek)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
3.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu serinin hastasıyım acaba son oyununa yama gelir mi?

https://store.steampowered.com/app/1410640/Syberia_The_World_Before

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsubasaozoora -- 20 Mart 2022; 15:46:6 >

• Oyun Türkçe desteği ile çıkacaktı ama şuan yok görünüyor. Bazı oyunlar gibi bunada belki sonradan eklerler.

Bende meraklısıyım bu serinin. El atan çıkarsa iyi olur.

• Bende merak ediyorum bu oyunu, uplayalım bari belki el atmak isteyen biri çıkar Syberia: The World Before (tr yama istek) Syberia: The World Before (tr yama istek) 

• umarım gelirr

• oyunun yapımcılarıyla mail yoluyla bir şekilde kontak kurulup Türkçe dil desteğini arzuladığımızı belirtirsek ben Microids'in Türk oyuncuları mağdur edeceğini düşünmüyorum

• Ben de bekliyorum ✌️
  • fiyatına zam gelirmi acaba? benim içinde ayrı bir onemi var oyunun nostanjik bir oyun atmosveri ortamı çok sevmiştim özellikle ilk oyun. Piyona da içecek hazırlamak için baya uğraşmıstım.

• Dediğim gibi daha önceden Türkçe dil seçeneği ile geleceği haberi yapılıyordu ama öyle çıkmadı.

Sonra eklenicek herhalde diye düşündüm ama geliştirici tarafından Steam sayfasında verilen cevaba göre Türkçe dil için planları yokmuş.

Bu durumda yama yapacak arkadaşlardan rica etmek olacak. @zartzurt456

Not: İstek açarken 2 satır yazı yazıp istek açmak yerine, oyunun görselini, steam sayfası linkini vs.. gibi bilgileri ekleyip istek açılırsa gören, okuyanlar açısından daha etkili ve bilgilendirici olur. @tsubasaozoora

• alperci kullanıcısına yanıt

hep öyle yapıyordum da ilk oldu, neyse düzelttim :)

• Oyunu Steam üzerinden oynamaya başladım ve ilk duyurulduğunda Türkçe dil desteği olduğu belirtilsede tam sürümünde bulunmuyor. Geliştiriciye bu durumu sorduğumda pek umut verici bir yanıt alamadım ve ekleyecekleri diller arasındada Türkçe yer almıyor. Bu durumda gönüllü çevirmenlerden rica etmemiz gerekiyor. Oyun güzel, umarım çevirecek birileri çıkar. Öne çıkaralım. Syberia: The World Before (tr yama istek) 

• Merak ettim şimdi, birde ben bakayım..

• dehşetülvahşet D kullanıcısına yanıt

o bölüm benim de canımı çıkarmıştı kardeş duygulandırdın

• gelişme yok sanırım kimsede :(

• umarım hızlı bir çevrim yapılır. merakla bekliyoruz.

• UP

• yama yakında geliyor game log yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyid42 -- 24 Mart 2022; 18:11:30 >
  • seyid42 S kullanıcısına yanıt

Takip edebileceğimiz linki konusu falan var mı? Baktım ama bir şey bulamadım ben.

• Syberia: The World Before (tr yama istek)
    Syberia: The World Before (tr yama istek)discord
    Join the Gameolog.net Discord Server!
    https://discord.com/invite/SAPWzf2Rgk
  • Senaryosu eski oyunlarla bağlantılı mı? İlk iki oyundan sonrasını oynamadım çook uzun yıllar oldu bu seriyi oynayalı. PC de adventure oyunlarını oynadığım yıllar aklıma geldi 20 yıl önce:(
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.