Şimdi Ara

SX1 mi yoksa K700i mi daha iyi karşılaştırın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hasta mısın kardeş doğru düzgün mesaj yazmayacaksan ne işin var burda?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Janjan

1- Fotoğraf kaliteleri arasında belirgin bir fark yok cıvığına kadar incelemezsen ki cep telefonu olduğu için cıvığına kadar incelemene gerek yok aynı bile denebilir onun dışında K700i de megapixel boyut da var ama o büyültülmüş bi seçenek yani yok say, T630un vga çekme hesabı..

2-K700i de çok kalite mp3 ve radyo dinlersin ama hafıza çok önemli etken ve açıkçası sx1 deki mp3 de tatmin edici 256mb kart alıp ondan dinlemek "bana" daha mantıklı geliyo

3- K700i hızlı sayılır RAM olarak da sx1 den daha iyi biliyorum yanlışsam düzeltin, ama symbianın yazılım avantajı çok daha fazla tabii

4- Bi fikrim yok..

5-K700i tartışmasız daha iyi ekran açısından

6- Ben olsam sx1 i seçerdim

zaman ayırıp yorum yaptığın için saol arkadaşım birşey daha sorucam sana 6. seçenek olarak ben sx1 i seçerdim demişsin hangi özellik ten dolayı ağır basıyor sx1 onu da belirtirmisin
    saygılar

• K700i kullandım hafızanın artırılamayaşı çok kıllandırdı beni, mp3 e de önem verdiğim için onu seçerdim dedim + symbian ın avantajları mesela zoom programı falan yüklemek mümkün ama k700ide 640x480 modunda zoom falan yok, flaş dediği şeyse LED ışığı ciddi anlamda bir işe yaramıyor ki geceleyin cep telefonuyla profosyonel resim çekecek adamın aklını yerim ben
  • haklısın janjan o ummaz denilen arkadaş bana sinir olan biri ondan öle yazıyo aldırma sx1 yerine k700 alabilirim diye yazdım ondan öle yapıyo
  • zaten k700i nin en kötü yanı hafızası yoksa çoktan almıştım k700i yi beni o düşündürüyor
  • işte mad sonuçlar ortada ya mmc sx1 yada k700 mmc siz bekliyebiliyorsan bekle mpx220 al bu telefonla neler yapabilecegini hayal bile edemessin
  • quote:

Orjinalden alıntı: asinehir

işte mad sonuçlar ortada ya mmc sx1 yada k700 mmc siz bekliyebiliyorsan bekle mpx220 al bu telefonla neler yapabilecegini hayal bile edemessin

beklemeye beklerim ama onun fiyatı pahalı olur sence ne kadar olacak fiyat
  • zaten sende 500 600 ytl vardır fiyatı net degil ama en az 200- 300 eklersin
  • 800var bende yeter mi o para
  • yeter bekle derim mpx220 başkadır diger tellerle kıyaslanmaz sakın mpx220 mi yok 6630 mu falan diye topik açma. ama sen sabırsız kaldın heralde nede başka tel düşünmüyorsun 7610 yada sagem myx-7 gibi nokia sevmiyormusun yoksa
  • sevmiyorum nokia bu mpx220 ne zaman çıkar ve 800 yeter mi buna
  • yeter bekle 600 dolar civarında zaten senin paranda ucu ucuna yeter. telefon çıktı zaten ama tr ye gelmedi yakında gelecek diyorlar şubata kadar kesin gelir yeterki bekle. beklemiyorsan s.p siz bir telefon yolu sana gözüküyor
  • 1 Hangisi daha iyi foto çekiyor
    forumdakilerin gonderdigi resimlere gore SX1 diklemesine ve daha az kalite ile cekiyor.. (kendimce)

2 Hangisinden daha iyi müzik dinleniyor (mp3 ve radyo)
    sony nin özellikle kulaklık kalitesi daha iyi ve ses net + yuksek

3 Hangisinin yazılımı daha iyi ve yüklenebilirliği daha iyi
    elbetteki SX1 daha kapsamlı bu konuda. nede olsa işletim sistemine sahip. firmware i filan kullanıcı guncelleyebiliyor..

4 Bluetoth hızları
    K700i özellikle hafıza dolu oldugunda biraz yavaşlıyor....

5 Ekran görüntü bakımından hangisi daha iyidir
    k700 küçük ama gercekten cok kullanışlı bir makine...
    kendi ebatına gore ekranına kucuk denilmez sanırım...
  • deville yorumun için saol peki sx1 in ekranı nasıl
  • sorun istiyorsan sx1 istemiyorsan k700
  • sx1 in ekranıda kalitelidir. mesela aydınlıkta rahat görünür.
  • madmax84 heralde senin tel almaya fln niyetin yok ummaz we ugurel e katiliyorum ayni şeyleri kirk kere değil YÜZ kere söyledik.
    ARKADAŞLAR HAKLI DEĞİL MİYİM Ya

• ikisinide kullandım dostum k700 daha iyi her yönüyle
  • telefon istiosan k700 al, siradan telefon ozelliklerinin disinda da kullanim amacli biseyler istiyosan SX1 al
  • siemens'ler ve nokia'lar her zaman en çok arıza ve hata veren markalardan olmuştur! motorola, sonyericsson, samsung'lar ise en az arıza veren markalardandırlar..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.