Teğmen
28 Aralık 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 0 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bilgisayarımda yüklü olan goback programının paswordu unuttum makinaya yeni bişey yükleyemiorum bide format atamıyorum acaba ne yapmam gerekir bana ayardımcı olursanız sevinirim
BU ADAMI ÇOK KINIYORUM RESMEN MAÇTA ADAMIN SURATINA SÜMKÜRDÜ YA EN AZ 3 MAÇ CEZA GELİYO AMA DAHA FAZLA OLMALI BENCE
Dostlarım malum 14 şubat yaklaştı sevgiliye hediye almak gerekir bendede cep delik beş kuruş parayok her zamn sorunlarıma destek oldunuz şimdide desteğeinizi esirgemeyin eee forumun amacı sorunları gidermek deilmi bi nevi
ama parayı geri alamazsınız söyliyim
BENİMLE PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM
arkadaşlar telefonu açınca ''main BBD-15'' uyarısı alıyorum aceb nedir bilen varsa söylesin telefonu öldümü acaba şimdiden saolun
Geçen gün müzteri hizmetlerini aradım müşteri temsilcisi tam 12 dakika sonra çıktı olan bizim kontore oldu sabit de deil konuştuğun süre arttıkça kontorde azalıyo adamlar nasıl para kazanıcaklar şaşırdılar halbuki uzanlarda da deil şu anda telsime
bi kızla neden çıkılır
adamlar artık nasıl para toplayacağını şaşırdı ya artık vazgeçtik transfer yapmasından takımın içinden 10 numara çıkarsın takımın en iyi olanlarından saidoo yu neden gönderirler hala anlamış değilim
TELEFONDA FİLM İZLEMEK İSTİYORUM AMA İNTERNETE BULAMADIM ACABA NERDEN BULABİLİRM. YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR.
Hakkında
Forum İmzası:
Son Giriş: 17 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 15 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 149
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.794 (Bu ay: 93)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Cep Telefonları
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.