Şimdi Ara

SX1 McLaren Haziran'da Türkiye'de...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Siemens'in dehşetcengiz görünümlü cihazı SX1 McLaren Edition C65,CX65 ve M65 ile birlikte Haziran ayı içerisinde Türkiye'de satışa sunulacak.Tabi eğer bir aksilik olmazsa..
    Ayrıca CF62 modeli de önümüzdeki piyasaya çıkıyor..Cihazın tahmini satış fiyatının 420-450 milyon arasında olması bekleniyor.

• sx1 mclaren edition kalırsa bir tane kapatırım (amcama) saygılar
  • Dubai falan beklenmez abi..Direk almak lazım..Sınırlı sayıda gelecek zaten..
  • bi aralar yanında direksiyon veriyorlar diye bi topic açılmıştı, direksiyon opsiyonu halen daha geçerlimi?
  • Direksiyon maliyetleri çok fazla arttırdığı için sadece ön kanat vereceklermiş :)
  • direksiyon var da şöle manifolddan bi headers verseler alıyım.lazım benim arabayada:)
  • ahahaha
  • o siyah dış kaplaması ve tuşlar arasındaki oince beyz hatlar arakdaki mclaren f1 resmi... "inşallah tipini yanlış hatırlamadım aklımda böyle kalmış."
    Bir ferrari ci olarak taktire şayan bir tasarım.
    Tabi bana uzak bir telefon "alım gücü olarak en azından şimdi" Ama Siemensten aynı kişiselleştirilmiş tasarımları daha ulaşılabilir modellerde görmek beni sevindirirdi doğrusu.
    Şimdilik sadece sümüğümüzü çekicez :)
  • benim ön kapak 2.kez
    yine deişti tuşların 2 tanesinin ışığı yanmıo die
    walla bidaha deişme olucaksa bundan isticem bedava ya gelir... oh be
  • abi onu bunu bilmem dehset bi goruntusu wardi teleofnunun yaaa... siyah biterim...
  • Bu arada SX2 diye bir şey yok arkadaşlar...En azından bu sene için.
  • cf62 çıktı net.te 376milyon
  • en şık telefon topiğinde yazdım sx1 en şık die ama pek katılan olmadı.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Janjan</i>
    <br />cf62 çıktı net.te 376milyon
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    Hangi site?
  • Bu arada sizce estore'dan alışveriş yapılır mı? SX1 McLaren gelirse estore'dan almayı düşünüyorum da.
  • bu arada emin misiniz yukarıda yazılacagi fiyattan satısa sunulacagindan? baya ucuz geldi de..! 450 milyon falan? keskeeee
  • walla çıksın kardeşime hemen alırım malum kendisi f1 mclaren hastası...
  • abi naaptinis??? ciksin 450 milyonsa 2 tane alirim bea :D
  • CF 62 375 milyon..SX1 650 Euro imiş Almanya'da..Aynı fiyattan Türkiye'ye gelirse sadece zengin çocuklarının oyuncağı olur.
  • klona hocam ben görmedim senin topici görsem 10 numara derdim abi mükemmel bir tasarım harika bir kapak rengi yaa anlatılmaz inşallah sahibi olabiliriz McLaren ciyim zaten ohh cuuk olur walla saygılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.