Şimdi Ara

SX1'ciler ve alacaklar buraya(ipuçları,linkler,SX1 hakk. yorumlar vs.) (2086. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.113
Cevap
8
Favori
1.508.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • resim süpre hicks2 nere bura bi ziyaretine gelelim burda ne kar var ne soğuk
  • Beyler sx1 linux kurma sayfası hangisi?
    Girmeyeli yine coşturmuşsunuz forumu :D
  • 3310 un imzasında var
  • ARKADAŞLAR SX1 İMİ SATIYORUM HABERNİZ OLSUN.SİYAH HEMDE, CAMINDA COK AZ CİZİKLER WAR GERİSİ TAMAMEN SAGLAM BUTUN AKSESUARLARIYLA YOLLANACAKTIR.
    ULAŞMAK İSTERSENİZ mail adresim: KoRn_hakan@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: h_sencel
    ARKADAŞLAR SX1 İMİ SATIYORUM HABERNİZ OLSUN.SİYAH HEMDE, CAMINDA COK AZ CİZİKLER WAR GERİSİ TAMAMEN SAGLAM BUTUN AKSESUARLARIYLA YOLLANACAKTIR.
    ULAŞMAK İSTERSENİZ mail adresim: KoRn_hakan@hotmail.com

kaçmaz derim
  • parasınıda yazsan?
  • hakkaten fiyatı da yazsaydın
  • ben söliim 155 ~ 160 ytl civarı "satan arkadaştan aldım fiyatı"
  • quote:

Orjinalden alıntı: mınaaa

resim süpre hicks2 nere bura bi ziyaretine gelelim burda ne kar var ne soğuk

Bulgaristan
    ve de 2 sene öncesi,
    Artık hiçbiyere kar yağmıyor yaw, malum küresel olaylar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: erkahn
    tamam ana kart istemez mmi board da olur

Ben ne yapıcam o zaman board'suz.....

• quote:

Orjinalden alıntı: Mitra

quote:

tamam ana kart istemez mmi board da olur

Ben ne yapıcam o zaman board'suz.....

• evet arkadaslar aynen oyle 150-170 arası bişey dusunuorum.yalnız telefonu gittigidiyora koydum.yani satılmasına 1 gunu kaldı.eger almayı dusunuyorsanız gunun her saati 0542 6310072 de bana ulaşabilirsiniz.telefon gayet saglam durumdadır.sadece camında cizikler wardır okadar... ayrıca siyahtır...hafıza kartıyla beraber yollanacaktır...
    quote:

Orjinalden alıntı: smooge

hakkaten fiyatı da yazsaydın
  • hayrlı satışlar
  • Beyler peki kulanan varmı hala linuxu şimdi anlamadım sis ler felan çalılşmıycakmı?
    Telefon kapanmıycakmı ??
    Birde win98 patcini uygulamak ne demek ??
    AYrıca yazılan programda videoda gozuken 972mb lik kısım ki sanırım teleefon bende gorunmuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 10 Nisan 2007; 21:14:49 >
  • ney 972 mb? nedir ya?
  • Yahu şu linux kurarkene bi program var videosunuda koymus 3310 orda benim teli goremiyorum vede o programların birinde win98 uygulayın fwnize yazmış yapamadım biraz eski bi konu ama :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mitra

quote:

forum coşmuş ya 6 mesaj var
    mitra tuş ve cam karşılıgında ne verırsın?

quote:

Orjinalden alıntı: eros
    memlekette vardı köşede bi tane cam , eğer biraz zmn daha bulamazsan yollarım... yolumuzu da buluruz tabé

Olm ne adi oldunuz...2 gr'lık cam ile tuş için neler yapmazsınız siz....Abinize bi kıyak geçseniz ne olur...Hayatta herşey para mı???Nerde dostluk arkadaşlık kardeşlik sevgisi...

Edit:Ya birde şu büyük resimli mesajlardan alıntı yaparak mesaj atmayın arkadaşlar sayfa açılına kadar yarım saat geçiyor...Lütfen.....

aip edion abi ya, esprik ettik özür
    izmitte görmüştüm bi yerde siyah kapak satılyodu, kaliteliyse bi bakaym ...

• lutfen bi el atın kuramıyorum linuxu :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: DoMI

lutfen bi el atın kuramıyorum linuxu :(

Linux sadece hafıza kartına kuruluyor. Kurulum için kart okuyucun olması lazım. Ve bu işlemler sırasında telefonla en ufak bir işin yok.
    Linux u kurduktan sonra ister Symbian ile ister Linux ile açacaksın telefonu. Eski işletim sistemine de bi şey olduğu yok.
  • ooo olivr foruma uğramış
  • 
Sayfa: önceki 20842085208620872088
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.