Şimdi Ara

Swtor PVP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Swtor Online Gamede 4 Türlü Pvp ( Player versus player ) bulunmaktadır.

1. Open World pvp 50lvl (ilum) ve Pvp Server seçenler için Open World pvp Alanlarını keşfetmeniz gerekiyor. Max parti oyuncusu sayısı 24 kişi.
     Swtor PVP

2. Location Pvp 1-50lvl ( Pvp serverı seçen oyuncular için Town dışında ki her yer pvp )

3. Arena Pvp 50 lvl.

4. Arena Pvp 10-49 lvl. Max 8 kişilik parti. İster solo isterseniz parti halinde giriş yapılıyor. Server tarafından şansınıza hangi arena gelirse; orada oynuyoruz. ( Ekranın sağ alt köşesindeki mavi pvp butonu bulunmaktadır. Pvp için bekliyorsanız; yıldız yanıp söner. Arena pvpde 3 farklı savaş alanı bulunmaktadır. 50lvl kasmanın kolay yolu :)
    Arena pvpde: Levelin bir tek skill avantajı bulunmaktadır. Atak, Defans vs tüm karakterlerde eşittir. Pvpde 10 lvl olsanda 49 lvl indirme şansın var. Arena pvpyi bin defa oynasanızda hep oynamak isteyeceksiniz :)

War Zone ( Arena, Savaş alanı, Meydan savaşı Şu an 4 tanedir.)

- Hutt Ball ( Mavi Topu düşman çizgisine taşımak 6 Gol atan maçı kazanır. 120 saniyeden fazla topu elinizde tutarsanız; Top sizi patlatır. Beraberlik durumunda; Süre bitiminde top kimin elindeyse maçı o takım kazanır.) Dark vs Dark, Light vs Light veya Dark vs Light.

-Chip Savaşı ( 2 Raund yapılır. 6 Kapıyı açmak ve korumak; Amaç çipi ele geçirmek. 6 Puan yapan kazanır.) Dark vs Dark, Light vs Light veya Dark vs Light.

-Jeneratör Savaşı ( Jeneratör yanında durursan 120 saniyede bir Madalya alırsınız. Amaç 600 hp Uzay gemisini yok eden kazanır. Sıfır Puan olan taraf kaybeder. ) Dark vs Dark, Light vs Light veya Dark vs Light.

4. Novare Coast
    - Kule savaşı; amaç 3 roketatar ile 100hp kuleleri yok etmek. Sıfır puan olan kule maçı kaybeder.

Arenalar max: 15 dakika sürmektedir. Her arena 3.000 ile 23.100 arası exp ayrıca max 5.000 kredi, madalya sayısına göre max 3250 valor, max 100 pvp comendation zırh alımı için puan alırsınız. Valoru en yüksek olan otomatik parti lideri olur.

PvP Sıralaması: Aldığınız Madalyaya göre Score board sıralaması olmaktadır.

Merhaba,

swtor 1.2 yaması ile birlikte warzone pvpden;

1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Bronz madalya

8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. Gümüş madalya

8. madalyadan sonra en az 2.500 valor, 50 warzone commendations, kredi, legacy exp, exp vs...

15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. Altın madalya max 3150 valor 100 warzone commendations 6500 kredi, 4500 legacy exp, 27.000 exp alınmaktadır.

8 madalya ve üzeri alan oyuncular; kazanmak için veya comendations için çabalayan kişilerdir.

8. madalyadan sonra Kazanmanın veya kaybetmenin önemi yok. PVP quest yoksa tabi ki :D

Swtor PVP

Swtor PVP

Madalya kazanmak için:
    1 gol 1 madalya
    jeneratör, kapı veya computer ele geçirmek 1 madalya
    bölgeyi korumak 1 madalya
    Quick draw 1 madalya
    One on one slayer 1 player kill 1 madalya
    10 kill 1 madalya
    25 kill 1 madalya
    50 kill 1 madalya
    6 dakika önce maçı bitirmek 1 madalya
    7 dakika önce maçı bitirmek 1 madalya
    8 dakika önce maçı bitirmek 1 madalya
    9 dakika önce maçı bitirmek 1 madalya
    10 dakika önce maçı bitirmek 1 madalya
    Toplam 75.000 damage 1 madalya
    tek vuruşta en az 2.500 damage 1 madalya
    tek vuruşta en az 5.000 damage 1 madalya
    2.000 Defans guard 1 madalya
    5.000 Defans guard 1 madalya
    10.000 Defans guard 1 madalya
    50.000 Defans guard 1 madalya
    1.000 Defans jeneratör 1 madalya
    3.000 Defans jeneratör 1 madalya
    Protect ( Dostunuzu kalkan ile koruma altına almak )
    Heall ( Heall basmak )
    vs ile madalyalarınız oyun süre bitimine kadar birikir ve sıralamada ki yerinizi belirler. En fazla madalya olan 1. olur ve en yüksek exp, kredi, valor, pvp comendation almaktadır.

PVP Kuralı: 90 saniye içinde arenaya çıkmalısınız. Arenaya çıkmaz iseniz Merkez Uzay İstasyonuna atılırsınız. 60 saniye içinde kalkmaz iseniz yine pvpden atılırsınız.

iyi eğlenceler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 18 Haziran 2012; 4:45:53 >

• Kaç vs Kaç oluyor hocam bunlar

10vs10
    30vs30 varmı bunlarıda aydınlatırsan sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

Kaç vs Kaç oluyor hocam bunlar

10vs10
    30vs30 varmı bunlarıda aydınlatırsan sevinirim

Güncellendi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blacktekno -- 31 Ocak 2012; 23:32:16 >
  • 1. si 4 tür demişsin 3 tür saymışsın
    2. Onlar Arena değil. Oyuna arena gelmesi söz konusu fakat geleceği kesin değil. Suankiler savaş alanları , warzonelar.
    3. Düzeltirsen sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psikotrex -- 1 Şubat 2012; 11:11:22 >
  • yararlı baslık olmus
  • bu tur turkce rehberler gereklı..ozellıkle de seneryonun turkcesı onemlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeSRiSeL

bu tur turkce rehberler gereklı..ozellıkle de seneryonun turkcesı onemlı

Her classın seneryosu kendine özgü neyi kastettiğini anlamadım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: darklord1905

quote:

Orijinalden alıntı: LeSRiSeL

bu tur turkce rehberler gereklı..ozellıkle de seneryonun turkcesı onemlı

Her classın seneryosu kendine özgü neyi kastettiğini anlamadım ben

yani ingilizcesi iyi olan hayırsever bir oyuncu açtığı karakterin seneryo camping'ini türkçeye çeviri verse bir yandan buraya veya başka yere ingilizce seviyesi az olan vatandaşta yararlanır..

mesela ben jedi knıght'ın dark side yolundan gidiceğim ve alt yazıda yazılan butun seneryoyu toplayıp turkceye cevırıp buraya koyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcanic78

yararlı baslık olmus

You have my thanks :)
  • Haftalık PVP questler salı günü saat 14:00 resetlendiği için; en rekabetçi, aktif, ateşli pvpler salı günü server bakımından sonra olmaktadır.
  • 50 lvl ilum pvp;
    Haftalık defeat enemies/ collect arms 0/150 ve günlük defeat enemies/ collect arms 0/30 pvp questi resim eklenmiştir.
  • ben ilumda valor kasmıyorum girip pcyi kastırıyorum çok farklı bi duygu rasgele bişeyler yapıyorum kill fln geliyor adamlar güzel düşünmüş.
  • Merhaba,

SWTOR 1.1.5 göre konu güncellenmiştir.

Battle master gear set npclerde satışa sunulması bir çok kişi için yeni amaç olacaktır :D

iyi eğlenceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktekno

Merhaba,

SWTOR 1.1.5 göre konu güncellenmiştir.

Battle master gear set npclerde satışa sunulması bir çok kişi için yeni amaç olacaktır :D

iyi eğlenceler

Hocam oyunda eskiden 10-50 Warzone mu vardı? Youtube videolarında gördüm de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W

Evet vardı. 50 lvl olanların skill ve zırh üstünlüğü nedeniyle; 50 lvl olanlar warzone pvp ayrıldı.

Oyun her ay oyuncu isteklerine göre şekilleniyor.
  • quote:

quote:

Evet vardı. 50 lvl olanların skill ve zırh üstünlüğü nedeniyle; 50 lvl olanlar warzone pvp ayrıldı.

Yani -50 arkadaşlarımla hiçbir şekilde pvp alanlarına giremeyeceğim?
  • Ilum daki haftalık ve günlük düşman öldürme/toplama questi için artık Ilum'a gitmenize gerek yok. Gün içerisinde girdiğiniz her Warzone dan 3 puan alıyorsunuz. Yani günde 10 warzone ile Ilum daki günlük questi tamamlamış oluyorsunuz.
  • quote:

quote:

quote:

Yani -50 arkadaşlarımla hiçbir şekilde pvp alanlarına giremeyeceğim?

Warzone için; hayır giremezsin. Sadece lvl 11-49 arası olanlar beraber girebilir. Lvl 50 olan arkadasınla ancak sen lvl 50 olunca girebiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elwing -- 8 Mart 2012; 10:36:09 >

• Warzoneden madalya almak için;

1.1.5 ile Konu güncellenmiştir.
  • Madalya kazanmak için:

Quick draw 1 madalya Her hangi bir düşmana son vuruş yapınca gelir.
    One on one slayer 1 player kill 1 madalya Her hangi bir düşmanı teketek yenersen gelir. Yani combata girdiği andan bitişe kadar tüm damage senden gelmeli.
    10 kill 1 madalya
    25 kill 1 madalya
    50 kill 1 madalya
    Toplam 75.000 damage 1 madalya
    tek vuruşta en az 2.500 damage 1 madalya
    tek vuruşta en az 5.000 damage 1 madalya
    2.000 Defans guard 1 madalya Tek seferde 2000 olmalı bu.
    5.000 Defans guard 1 madalya
    10.000 Defans guard 1 madalyaTek seferde 10.000 buda
    50.000 Defans guard 1 madalya
    1.000 Defans jeneratör 1 madalya
    3.000 Defans jeneratör 1 madalya
    Protect ( Dostunuzu kalkan ile koruma altına almak )
    Heall ( Heall basmak )Heal tek L ile. İyileştirmek diyedebilirsin madem türkçe kasıyosun. Tek seferde 2.500/5000 heal birer madalya toplamda 75.000/300.000 birer madalya veriyor ayrıca.

Görmüşken yazıyım dedim. Bence çok gerekli değil bu tip şeyler. İngilizcem yokken oyunları bi süre sonra çözüyodum ben.. genellikle anlıyodur diye düşünüyorum kullanıcı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.