Şimdi Ara

'Swordigo' Appstore'da ücretsiz olarak yayında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
2
Favori
10.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ville Makynen tarafından satışa sunulan 'Swordigo' mobil platformda eğlenceyi amaçlayan küçük ama kaliteli bir oyun ve şu an Appstore'da ücretsiz olarak yayınlanmakta.

Macera ve platform ögelerini başarılı bir şekilde sunan 'Swordigo' RPG dinamiklerini de içerisinde barındırıyor. Swordigo'nun fantastik yapısına uygun kaliteli grafikleri, canlı animasyonları ve etkileyici müzikleriyle birleşerek oyunun masalsı atmosferini başarılı bir şekilde yansıtıyor. Önümüze çıkan engelleri aşarak, kılıcımızla düşmanları dize getirdiğimiz oyun sunduğu online menüsü ile başarılarımızı diğer oyuncularla kıyaslamamıza imkan veriyor. Dokunmatik ekran için olabildiğince basite indirgenen kontroller en uygun şekilde konumlandırılarak oyuna akıcı bir yapı kazandırılmış durumda. Swordigo iCloud yedekleme sistemiyle de oyun kayıtlarımızı güvence altına alabiliyor. 

Fantastik bir macera arıyor, sınırsız eğlence ile bezenmiş etkileyici bir dünyada yer almak istiyorsanız 'Swordigo' kesinlikle aradığınız oyun. 

Swordigo’ya ücretsiz olarak buradan ulaşabilirsiniz.

• iPod touch 3G için uyumluymuş bütün hoşuma giden oyunların uyumlu olmaması sinir ediyordu beni bu güzel oldu
  • ykleyelim bakalım nasılmış
  • Apple store'da resimlerine bakip pek bir sey anlamamistim. Video'dan izleyince hosuma gitti. Deneyelim bakalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mario'nun SLX modeli olmuş
  • Su an indiriyorum deneyelim bakalım
  • güzel bir oyun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: k@llone

Mario'nun SLX modeli olmuş

aynen
  • Vakit geçirmek için güzel, ücretsiz olduğuda düşünülürse çok iyi. Şöyle neymiş diye bir bakayım dedim bataryanın yarısını yemişim :D
  • Evet çok eğlenceli, aksiyon dolu ve aynı zamanda taktik ve strateji gerektiren bir oyun ücretsiz olması iyi bir fırsat.. :)
  • Wasteland bölümünde kaldım, nereye gitsem aynı yere çıkıyor. Yardım edin lütfen :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: simply_black

Wasteland bölümünde kaldım, nereye gitsem aynı yere çıkıyor. Yardım edin lütfen :D

Yukari dogru cikacaksiniz, orada ipe bagli bi platform var, onun ustunde surekli saga-sola yuruyup sallayarak sag uste ziplayip devam edeceksiniz.
  • oyun süper ama ücretsiz hale gelmiş ben pahalıya aldıgımı hatırlıyorum :( 3 dolardı sanırım

neyse. günümüzün mariosu diyebiliriz, oyun 2 boyutlu olmasına ragmen bekledigimden de iyi cıktı. ilerledikce yeni mekanikler, yeni gizemler var. baya güzel. mesela bir yerden geciyorum bastıgım yerin altında hazine sandıgı var, ama nasıl girecegimi bulamadım. baya ugrastım. zeka gerektiren bir oyun aynı zamanda. bir yere gelip takıldım, sonra baktım o bolumun basında bir yerlerde bir kutu vardı, o kutuyu alıp bolumun sonuna goturdum üstüne cıkıp bolume devam edebildim. zeka , eglence, karakter geliştirme vs.. en iyi oyunlar listemde suanda yerini aldı. devamı nekadardır, güncellemeleri olacakmı gorelim bakalım. ama şimdilik 10 numara bir oyun.
  • Acaip sardı yaaa bir günde 12 yada 13 level oldum...yalnız ufak tefek yerlerde gizli veya zıplayarak görebileceğiniz gizli yerler var...oralara gitmedikce haritada ki yıldızlar dolmuyor..Taktik vermek gerekirse ilk başta sürekli atak bastım.Sonra hp bastım daha magic kısmına vermedim :)

Edit: ayrıca birşey sormak istiyorum.Silaha alev aldık ama giysiye alamıyorum...Videolarda gördüğüm kadarıyla giysiye de alev alınıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albertocontador -- 15 Mayıs 2012; 16:16:39 >
  • Bazı yerlerde şu mor nesneye rastladım, ne yapılacağını bilen var mı? Snowy Slopes bölümünde de var bu mor şey, o bölümü geçemiyorum. Ne yapılacağını çözemedim.

'Swordigo' Appstore'da ücretsiz olarak yayında

Edit: Neyse çözdüm arkadaşlar. Üçüncü sihir yeteneğini kazanmak gerekiyormuş. Daha fazla spoiler vermiyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XR9 -- 16 Mayıs 2012; 2:29:48 >
  • jetpackden fırsat bulursam oynuyorum güzel oyunda daha baslardayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

jetpackden fırsat bulursam oynuyorum güzel oyunda daha baslardayım

Jetpack'de çok zevkli açıkcası.
  • arkadaşlar chambers of power ve chambers of the flame de takılı kaldım yardım edin
  • Ücretliye donmuş Sanirim.
  • Ucretli olmus installous a kaldik :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.