Şimdi Ara

SWIYCH KONUSUNDA YARDIM..??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar airtes tek kısılık modemım var 2 kısı kullanıyoruz kabloluyu komsuma cektım kendım usn ile bağlanıyorum buda bağlantıda sorun cıkarıyo ve normal kablolu bağlantıya gore yavaş onun için bir swıtch almaya karar verdım aslında modem alıcakdım ama fıyatlar bıraz ucuk swıtch almam daha mantıklı olcağnı dusunuyprum sızce hangi markalar daha iyidir.....

ASUS GIGAX 1008 HUB 8 PORT SWITCH 10/100 ----bENİM TERCİHİM ASUS SİZCE-----

AIRTIES NSW-108 8 PORT 10/100 SWITCH

ZyXEL ES-108A 8x10/100 Mbps Switch

CNET 10/100 SWITCH-8 PORT (CSH-800)

EDIMAX 8 PORT 10/100 SWITCH (ES-3108P)

• 8 port switchlerin birbirinden farkı yok en ucuz olanını al... Yazdığın markaların hepside sağlam ürünler üretir...
  • Oyledeğil ya en ucuzunu al demekle olmuyo 1 ytl bıle olsa her markanın kendı ozellığı var dır yanlıs dusunuyon bence neyse zaten karar kıldım...
    ASUS GIGAX 1008 HUB 8 PORT SWITCH 10/100 ----bENİM TERCİHİM ASUS SİZCE-----
  • Aslında kullandığınız airties modem usb port 1.1 low speed yani saniyede 1,5 MB olarak çalışır. Eğer USB 2.0 Hi-Speed USB bağlantı kullanılsaydı 480 Mbit/s yani saniyede 60 MB transfer hızına ulaşırdınız. Yalnız usb 2.0 hi-speed hızı teoride ulaşabileceğiniz maksimum hızdır. Neden ? Çünkü harddiskiniz kadar hızlısınızdır. Yoksa sata2 ile saniyede 300 MB transfer oranı var ama normal harddiskler en fazla 100 MB transfer oranına sahip gibi gibi gibi ... Kısacası airties yerli malı yurdun malı herkes onun wi-fi'sini kullanmalı "yok Türkiye şartlarına uygun olarak geliştirilmiştirte, yok çok dayanıklıymışta vs..." Sanki ADSL'nin Türkiye'de değişik bir standardı var da Airtieste ona göre yapmış. Yok daha neler. Sanki Dünya'ya ADSL modem satan Siemens, Zyxel, Linksys bu işi bilmiyor. :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.