Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Swiss Army Man (2016) - Çakı Gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
33
Cevap
1
Favori
844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Swiss Army Man (2016) - Çakı Gibi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1044 Mesaj
      quote:

Küçük ıssız bir adada tek başına olan Hank’ın evinde olmak için hala umudu vardır. Fakat bir gün kıyaya vuran bir ceset her şeyi değiştirir. Hank çok geçmeden ölümden kaçmak için son şansı olduğunun farkına varır. Silahlı yeni “arkadaş” ve tuhaf bir çanta, bu ikili ile Hank’ın hayallerindeki kadını yeniden getirmek için destansı bir maceraya atılar. Dan Kwan ve Daniel Scheinert'ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği filmin başrollerinde Mary Elizabeth Winstead, Paul Dano, Daniel Radcliffe var.

NOT, alıntı içindeki filme ait açıklama beyazperde'den alıntıdır

Eğlenceli bir filme benziyor gerçi altından ne çıkacak bilmiyorum ama bana biraz hayali bir karakter gibi geldi İsviçre Çakısı denilen adam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 3 Aralık 2016; 19:39:38 >

0
      |
      |

• Yarbay
      5525 Mesaj
      Bluray çıktı kimse izlemedimi
      |
      |

Got like freedom,Everyone will be free!
    • Binbaşı
      1044 Mesaj

İzlenebilecek bir yere gelmedi diye biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 22 Eylül 2016; 20:39:09 >
      |
      |
      Bahsedilenler: MERNEPTAH

• Yarbay
      5525 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

İzlenebilecek bir yere gelmedi diye biliyorum

online sitelerimi söylüyorsunuz ?

• Binbaşı
      1044 Mesaj

Türkiye'ye gelmiş mi diye tek bir siteye baktım orada da gelmediğini gösteren bir ünlem vardı, film izleme sitesi değildi. Bluray çıktığına göre belki geldi de benim haberim yoktur dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      MERNEPTAH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      5525 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: Yazmayı_Severim

Türkiye'ye gelmiş mi diye tek bir siteye baktım orada da gelmediğini gösteren bir ünlem vardı, film izleme sitesi değildi. Bluray çıktığına göre belki geldi de benim haberim yoktur dedim

bluray çıktı kardeşim malum sitelere bak
      |
      |

• Yarbay
      10065 Mesaj

Bu film Türkiye'de ne zaman gösterime girdi? Ben mi kaçırdım acaba?

Spoiler vermeden film hakkında ki görüşlerim.

Öncelikle bu filmin konusunda nasıl bu kadar az sayıda mesaj olabilir? Şaşırtıcı gerçekten. Film bu sene izlediklerim arasındaki en iyi filmdi tek kelimeyle. Bir kere kafası çok iyi bir film. Göreceğiniz şeylere şimdiden hazır olun o yüzden.
      Hikaye, oyunculuklar, senaryo harika. Müzikler şahane, atmosfer başarılı genel bir bütün olarak gerçekten keyifli, anlamlı, hüzünlü duygular arasında gidip geliyorsunuz.

Özellikle sonu çok güzeldi. Puanıma bir katkısı oldu. 9,5/10

Kaçırmayın harika bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Eylül 2016; 13:53:45 >
      |
      |

She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
      MyAnimeList MyMangaList TvShowTime MyDeviantART

• Binbaşı
      1044 Mesaj
      Az önce izledim

Bana biraz da mahalle baskısı yüzünden bir türlü istediğimiz insanlar olamayışımızı veya yapmak istediklerimizi yapamadığımızı bundan sebep bir türlü gerçek mutluluğa erişemediğimizi söylemek istediler gibi geldi. Eğer imkanınız olursa sevgilinizle izlemenizi öneririm, tabi -bolca- osuruk gibi cinsellik gibi unsurlar da yer alıyor filmde bunun da bilincinde olun ancak +18'lik olaylar beklemeyin

Bu arada filmin müzikleri gerçekten harika

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazmayı_Severim -- 24 Eylül 2016; 21:15:42 >
      |
      |

• Yarbay
      10065 Mesaj
      Özellikle Daniel Radcliffe'in oyunculuğu mükemmeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 24 Eylül 2016; 19:49:18 >
      |
      |

She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
      MyAnimeList MyMangaList TvShowTime MyDeviantART
    • Teğmen
      242 Mesaj
      anlatılmak istenen güzel ama film cacık ve sıkıcı, 4/10
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5689 Mesaj
      İzleyelim bakalım güzel denmiş size güveniyorum arkadaşlar
      |
      |

ASUS PRIME B350-PLUS AM4 | AMD Ryzen 5 1600x 4.0Ghz OC | 2x8 GB G.SKill Trident Z RGB 3.0Ghz OC | Samsung 960 Pro SSD nVME 512GB | 2x Western Digital Blue 1 TB | MSI GTX 1060 Gaming X+ 6 GB | Xigmatek Frontliner | Xigmatek Scylla 240 Liquid Cooler | Asus MX279H 27 İnç 1080p IPS LED | Epson EH-TW5300 3LCD 1080p 3D Projector | Creative X-Fi Extreme Gamer | Asus Xonar DSX | Creative G500 THX 5.1 | Pioneer BDR-209EBK Bluray | Technisat Skystar HD2 | 2xSeagate Expansion 3 TB | Seagate Backup Plus 5 TB | 2xSeagate Backup Hub 8 TB | ASUS Transformer Book TP500LB | Acer E5-571G | Canon Ixus 185 20.5MP Compact | Canon SX230 HS Compact 12.1MP | Samsung Galaxy Note 5 | Samsung Galaxy Gear S3 Frontliner | Xiaomi Mi Band 2 | LG Tone Ultra
    • Yarbay
      5525 Mesaj
      İzleyenler yorum yapsın arkadaşlar
      |
      |

• Yarbay
      11842 Mesaj
      Fragmanı izledim de bu nasıl saçma bir film böyle. Olumlu yorumlarda yığılma olursa izlerim.

|
      |

DONANIM HABER SIK SIK ÇÖKEN HABER SİTESİ
    • Yüzbaşı
      295 Mesaj
      Eğlendim
      |
      |

Say My Name.
    • Yüzbaşı
      854 Mesaj
      Biri demis 9,5 bir baskasi 4.
      Oyuncular ve konu ilgi cekici aslinda, guzel olmasini umuyorum ama daniel redcliffe horns filminden sonra pek guvenemiyorum.

|
      |

Ne bakhtin gülüm?
      - Mikhail Mikhailovich Bakhtin
    • Yarbay
      2450 Mesaj
      Filmi izledim siz izlemeyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      3867 Mesaj
      Bi kere film absürt,komedi,dram vs ve abartılan sahneler bir anime bir mangadan fırlamış gibiydi o yüzden ben sıkılmadan beğenerek,gülerek izledim ama herkese hitap edecek bir film değil,özellikle iğrendirici sahneler de var.

Film beklenmedik gelişmeler eşliğinde(absürtlükler) yaşamda insanların toplum nasıl isterse ona uyum sağlayarak yaşamak zorunda olduğunu,dilediği gibi yaşamanın pek çok şeyden daha güzel olduğu,insanların pekçok korkusunun aslında ne kadar boş,gereksiz ve cansıkıcı olduğunu,sonuçta bu dünyada bir gün ölüp gideceğimiz gerçeğini,baskıların,dayatmaların aslında ne kadar mantıksız olduğu gibi pek çok düşünceyi anlatıyor,aynı zamanda bir yol filmi tabi karekterimiz ceset yoldaşıyla işbirliği yaparak evine dönmeye çalışıyor ancak karşılarına binbir güçlükler çıkıyor,bu güçlükler ile beraber başa çıktıkçada aralarında gittikçe kuvvetlenen bir bağ oluşuyor.
      |
      |

Burası D.H. burda yalan yok,burda herşey gerçek.

• Teğmen
      109 Mesaj
      Filmekimine gelecekmiş. İzlemeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      9657 Mesaj
      Film gerçekten sıradışı.İzleyen bir çok kişi yarıda kapatabilir.Sıkıcı,durağan sahneler bolca var.Sabır edip ve dikkatlice izlenip filmde verilmek istenen mesajı almak gerek.
      |
      |

LosT - Prison Break - Chuck - Heroes - Gossip Girl - FlashForward - The Pacific - Terminatör:Sarah Connor Chonicles - Kyle XY - Dexter - Desperate Housewives - Fringe - Spartacus:Blood And Sand - Human Target - Band Of Brothers - Blue Mountain State-Persons Unknown - Pretty Little Liars - The Prisoner-The It Crowd - Hung-The Lost Room-Breaking Bad - V - The Big Bang Theory-The Pillars Of The Earth - Hellcats - Boardwalk Empire - The Event - The Vampire Diaries - The Walking Dead - Shameless - Glee - Game Of Thrones -Pushing Daisies -Terra Nova - Arrow -Vikings -The Originals-Defiance-Hannibal-True Detective - Fargo - Sherlock - Da Vinci's Demons-Homeland-House of Cards-Better Call Saul-Daredevil-Narcos-Billions - Taboo - Punisher - Mindhunter - Dark - Black Mirror - Safe

• Yarbay
      2636 Mesaj
      Verdiği mesajlar çok anlamlı. Çoğunluğa sıkıcı gelebilir; ancak ben çok beğendim. Başında nasıl kahkaha attıysam sonunda da bir o kadar hüzünlendim.

The Woman in Black ve Imperium'u bir kenara koyarsak, Daniel Radcliffe bu tarz farklı bir projeyle salt HP oyuncusu olmadığını benim gözümde kanıtladı. Seri dışında gördüğüm en iyi oyunculuğu bu filmdeydi.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
türksohbet.net
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.