Şimdi Ara

swatch secret code önemlii!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
5.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese meraba.ben 15 yaşındayım ve swatch secret code yüzük almak istiorm.size kro gbi dururmu yoksa şıkmı durur?

swatch secret code önemlii!

• Güzelmiş. Kro gibi de durmaz şık da durmaz. Nasıl desem Genç işi işte.
  • Bence kıro gibi değilde sanki oyuncak gibi durur bu arada rezil olmadan soruyum bir anlamı var mi bu yüzüğün
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperSimsci

Bence kıro gibi değilde sanki oyuncak gibi durur bu arada rezil olmadan soruyum bir anlamı var mi bu yüzüğün

bunun o sayılarını istediğin tarihe göre ayarlıyorsun o özelliği var
  • orjinalleri 110 lira swatchda satılıyor.ama bide sahteleri var 60 liraya gittigidiyorda satıyolar.bence fiyat biraz pahalı ama bu yüzüğe değer
  • özellik ne swatchdan saat aldım bunu almam ama hayatta
  • quote:

Orijinalden alıntı: mindfreak

quote:

Orijinalden alıntı: byzrax

orjinalleri 110 lira swatchda satılıyor.ama bide sahteleri var 60 liraya gittigidiyorda satıyolar.bence fiyat biraz pahalı ama bu yüzüğe değer

hocam 60 lira sahteye verceğime gider 110 a orjinali alırım benm mat hocamda var gördüm manyak beğendim gerçekten sağlam yani ama oraya doğum tarihinden daha iyibişey yazmak lazım ya ne yazılır :D

sevgilinle tanışma tarihini yazarsın hava yaparsın bide sevgilim aldı die

• 1907 yazılır mesela:D
  • Bende ve kız arkadaşımda var aynısından. Biraz pahalı ama hediye alıyosan buna değecektir. Kesinlikle kro işi değil cok harika duruyor parmakta. Üzerindeki 4 parça birbirinden bağımsız, ayrılabiliyor. Rakamları ayarlayıp kordonu takınca sabitleniyor. Ama kullanırken dikkat edin kordonları düşebiliyor. Ben defalarca düşürdüm sonuncusunda kaybettim swatch yazan kordonu. Swatch bayisine gidip taktırcam. Bide sürekli kullanımda rahatsız edebilir boyutundan dolayı.
  • saati gösterse işe yarardı belki de bu haliyle çok dandik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

Bende ve kız arkadaşımda var aynısından. Biraz pahalı ama hediye alıyosan buna değecektir. Kesinlikle kro işi değil cok harika duruyor parmakta. Üzerindeki 4 parça birbirinden bağımsız, ayrılabiliyor. Rakamları ayarlayıp kordonu takınca sabitleniyor. Ama kullanırken dikkat edin kordonları düşebiliyor. Ben defalarca düşürdüm sonuncusunda kaybettim swatch yazan kordonu. Swatch bayisine gidip taktırcam. Bide sürekli kullanımda rahatsız edebilir boyutundan dolayı.

çokmu büyükkü rahatsız etcek?
  • Ben yinede mantıklı olmadığı kanısındayım. Ama gerçekten kullanabilecegin bir tarih varsa al kıro işi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuperSimsci

Ben yinede mantıklı olmadığı kanısındayım. Ama gerçekten kullanabilecegin bir tarih varsa al kıro işi değil.

kullanabilceğim tarih yok.yüzük takmak için alıcam.şık duru ya en iyisi alıyim
  • Çok büyük değil normal yüzüklere göre büyük. Kordonu falan elinizi cebinize atarken rahatsız edebiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.