Şimdi Ara

SWATCH SAAT ÖNERİSİ ? Lütfen yardım edin önemli. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
7.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WirLieBen

swatch saatler iğren 10milyarım olsa bile 1tl ye bile swatch almam casio alırım daha iyi lisede arkadaşlarına hava atacağın bir saat markası.lacoste buna dahil

bir tag.
    bir rolex
    bir patek
    bir hublot
    bir TiSSs
    bir değil yani

git casio al daha iyi

Merhaba, öncelikle cevap yazmayacaktım zaten konu içerisindeki arkadaşlar gereken cevabı vermiş yinede sizi bilgilendirmek isterim.

Swatch saat için yaptığınız eleştrilerinize saygı duyuyorum. Fakat marka kıyaslama konusu değil bu. Zaten 10 milyarınız bile olsa o yazdığınız saat modellerini alamazsınız. Patek dediğiniz saat 220000$ fiyat değeri. Bir swatch markası o dediğniz modellerle tabiki kıyaslanamaz, fakat o modeller kadar iyi değil diyede saate saldırıya geçmeniz komik. Önemli olan saati kullandınızmı beğendinizmi eksiklikleri nedir onu belirtmeniz, bu konuyu ondan açtım.

2. konuya gelince casio saatim var http://www.hepsiburada.com/Liste/casio-f91w-1-erkek-kol-saati/productDetails.aspx?productId=sacsf91w1&categoryId=25008404 gayet memnunum hatıra olarak saklıyorum. Yalnız bunun benim saatimle ne alakası var kıyaslaman saçma.

3. konu Lisede arkadaşlara hava atma meselesi, sanırım siz lisede saat ayakkabı takı vs alırken lisedeki arkadaşlarınızın tepkisine göre hareket ediyorsunuz. Ciddi bir psikolojik problemdir, mutlaka en yakın zamanda hekiminize görünmenizi öneririm. Ben hava atmak için saat almıyorum fiyat performans ürünü olarak bunu beğendim ve aldım o kadar. Hava lastiktede var. Ama üstüne binen çok.
  • serzenişte bende senin aldığın modeli bugün aldım bursadan ikimize hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol_152

serzenişte bende senin aldığın modeli bugün aldım bursadan ikimize hayırlı olsun :)

tek orda vardı zaten bu model deri kordonlı halide çok hoş fakat bende alerji yaptığı için üstüne 20 tl verip metal e geçtim güle güle kullan
  • hacı bende metal taktım aynı kafadanız :) yanlız bir şey sorcam ben düğmelerini çözemedim üsteki alttakini
  • Üstteki düğme kronografı başlatır. Tekrar üstteki düğmeye basınca durdurulur. Sonra alttaki düğmeye basınca chrono ibreleri sıfırlanıp başa döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbank

Üstteki düğme kronografı başlatır. Tekrar üstteki düğmeye basınca durdurulur. Sonra alttaki düğmeye basınca chrono ibreleri sıfırlanıp başa döner.

aynen öyle
  • hacı ben pek bilgili değilim saniye dönüyor öyle yapınca onu diyorsun değilmi birde bunda kronometre yokmu
  • quote:

hacı ben pek bilgili değilim saniye dönüyor öyle yapınca onu diyorsun değilmi birde bunda kronometre yokmu

saniye dediğin kronometre o saatte :))) saniye en soldaki küçük kutucuk
  • iyide o saniye hızında dönüyor hacı kronometre hızında dönmüyor
  • quote:

iyide o saniye hızında dönüyor hacı kronometre hızında dönmüyor

Evet saniye hızında ama kronometre o işte. ufak kutucuklardan üsttekiyle alttakide kronometre çalışınca hareket ediyor. Onlarda dakikayı filan belli ediyor sanırım
  • çok sağol hacı tamam anladım :)
  • Arkadaslar sakin swatchun plastiklerinden almayin hatta bence swatch almayin acayip derecede ses cikartiyorlar cok rahatsiz edici alili 3 saat oldu simdiden beynim sisti napcam bilmiyorm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.