Şimdi Ara

SWATCH SAAT ÖNERİSİ ? Lütfen yardım edin önemli. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
7.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Swatch saat almayın garantisi bitince bozulsun parası karşılığında bile tamir etmiyorlar.

garantisi bitmesine 20 gün kala değişim kararını hangi firma veriyor kolay kolay ? ayrıca yeni saatede 0'dan garanti süresi veriyorlar. Garanti süresi bitmiş 2 3 ay geçmiş saatleri bile garanti kabulü yaptıklarına bizzat şahit oldum. Sizin aldığınız seri sanırım içi açılamayan bir seri Automatic chronolar tamir edilebilir ürünler, fakat firma tamirle ugrasmıyor direk değişim veriyor. Bu benim çok hoşuma gitti. Her saat bozulacak diye bir kaide yok tabi..
  • bende SVGK407 modelini istedim mağzadan yurtdışında varsa getireceklerini söylediler şimdi beklemekteyim. Sıkıntı olurmu gelir mi gelmez mi bilmiyorum
  • swatch saatler iğren 10milyarım olsa bile 1tl ye bile swatch almam casio alırım daha iyi lisede arkadaşlarına hava atacağın bir saat markası.lacoste buna dahil

bir tag.
    bir rolex
    bir patek
    bir hublot
    bir TiSSs
    bir değil yani

git casio al daha iyi
  • svgk407g
  • Fikirler için teşekkür ederim 409 g yi aldım çoktan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serzeni$te

Fikirler için teşekkür ederim 409 g yi aldım çoktan

hayırlı olsun. Kolunuzda çekilmiş bi fotoğrafını paylaşabilirmisiniz. Aldığınız modelde güzel bu arada nereden aldınız hala satışı varmı mağzalarda.
  • Kadranı hakikaten fotoda görüldüğü gibi toprak rengimi, yada bakır gibi diyelim? Orjinal duruyor çünkü bu renk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Kadranı hakikaten fotoda görüldüğü gibi toprak rengimi, yada bakır gibi diyelim? Orjinal duruyor çünkü bu renk?

Toprak rengi grimsi, şimdi resim çektim koyacağım birazdan
  • quote:

Orijinalden alıntı: caremicool

quote:

hayırlı olsun. Kolunuzda çekilmiş bi fotoğrafını paylaşabilirmisiniz. Aldığınız modelde güzel bu arada nereden aldınız hala satışı varmı mağzalarda.

Teşekkür ederim. Ben Mersin Forum swatch'dan aldım ama sipariş ettirerek. Bursadan buldular istediğim modeli gönderdiler.

Buyrun hocam çektim 1 resim ( Not: Kordonu 401g deki kordonla değiştirdim metal yaptım. )

SWATCH SAAT ÖNERİSİ ? Lütfen yardım edin önemli.

• Kronoyu çalıştırıp, resetledikten sonra kolların sıfırlanmasında herhangi bir sapma-oynama yok değilmi gözle görülür şekilde?

Ek: Bir de günlük sapması kaç saniye??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 29 Ocak 2012; 20:07:51 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: caremicool

quote:

Teşekkür ederim. Ben Mersin Forum swatch'dan aldım ama sipariş ettirerek. Bursadan buldular istediğim modeli gönderdiler.

Buyrun hocam çektim 1 resim ( Not: Kordonu 401g deki kordonla değiştirdim metal yaptım. )

SWATCH SAAT ÖNERİSİ ? Lütfen yardım edin önemli.

Süper tekrar hayırlı olsun.
    resim içinde teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Kronoyu çalıştırıp, resetledikten sonra kolların sıfırlanmasında herhangi bir sapma-oynama yok değilmi gözle görülür şekilde?

Ek: Bir de günlük sapması kaç saniye??

1. alır almaz test etmiştim :) hiçbirşekilde sapma oynama yok.

2. REsmi sitesinde günlük + - 20 saniye sapmanın normal olduğu söylenmiş. 401 g olan ayda 4 4.5 dakika civarı ileri sapıyordu. Bu modelde test etmedim yalnız cep telefonu saatimle aynı ayarı , 20 gün oldu alalı tahminimce günlük 2 3 saniyelik sapma var. Test edince detaylı bilgi veririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serzeni$te -- 29 Ocak 2012; 20:38:35 >
  • Teşekkürler. Güzel günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WirLieBen

swatch saatler iğren 10milyarım olsa bile 1tl ye bile swatch almam casio alırım daha iyi lisede arkadaşlarına hava atacağın bir saat markası.lacoste buna dahil

bir tag.
    bir rolex
    bir patek
    bir hublot
    bir TiSSs
    bir değil yani

git casio al daha iyi

saçma sapan konuşmuşsun

kalkıp Swatch'i kimlerle karşılaştırmışsın ...

Sen Patek'in fiyatını biliyor musun,Bir Patek Philippe 5102J-001 al bakalım da görelim seni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 29 Ocak 2012; 22:26:56 >
  • Oha adam harbiden neyle neyi kıyaslamış ya
  • Bir TiSSs değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eddy

Oha adam harbiden neyle neyi kıyaslamış ya

hocam ,böylelerine biz burada , aklı olan ama aklını kullanmayı bilmeyen zatlar!!! diyoruz

neymiş bir Hublot değilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 29 Ocak 2012; 23:14:12 >

• quote:

swatch saatler iğren 10milyarım olsa bile 1tl ye bile swatch almam casio alırım daha iyi lisede arkadaşlarına hava atacağın bir saat markası.lacoste buna dahil

bir tag.
    bir rolex
    bir patek
    bir hublot
    bir TiSSs
    bir değil yani

git casio al daha iyi

Bu ergen kardeşimiz henüz tam anlamıyla aklını kullanamıyor, ciddiye almamak lazım.

Şöyle bir mesajını buldum:

quote:

K.bakmada

Fizik Mühendisliği

Kimya Mühendisliği

saçma bölümlerdir.

Matematikde dahil
    Pozitif bilimlerin Mühendisliği olması bana saçma gelmiştir hep.

Soyut işlemlerden başka hiç bir şey yok diye düşünüyorum.

http://forum.donanimhaber.com/m_50966907/mpage_1/f_/key_//tm.htm#57010912

• @ Serzeniste

Hayırlı olsun, sapma oranı da oldukça iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burbank

@ Serzeniste

Hayırlı olsun, sapma oranı da oldukça iyiymiş.

Çok teşekkür ederim @ burbank
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.