Şimdi Ara

Swatch alacagim, sorularim var ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar, saat konusunda cok gosterisli seyler sevmedigim ve ince bilekli oldugum icin klasik deri kayis Swatch saatlerden bir tane begendim fakat daha once hic saat satin almadim. Swatch marka olarak bildigim kadariyla kaliteli, Seiko vs. bandinda degil ama o tarz saatler zaten pek hosuma gitmiyor. Aradigim kriterler sunlar.
    Camin kolay kolay cizilmemesi/catlamamasi
    Genel olarak saglam olmasi, saginin solunun oynamamasi
    Kayista rahatsiz edici boyutta kirisikliklar olusmamasi
    Tik tak'larin gurultulu/gicirtili olmamasi

Bu marka bu ozellikler icin uygun mu sizce ? Yoksa tasarimi benzer, daha guvenilir markalar onerebilir misiniz ? Tesekkur ediyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 11 Ağustos 2017; 3:36:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İstediğiniz özellikler için swatch pek uygun değil. zira ekseri plastik olduğu için cam çizilme ve kırılmaya çok dayanıklı değil. Kırışık oluşmaması için kalın dolgulu kordon lazım ki bu özellik de swatch için pek yok.

swatch daha ziyade hafiflik , spor kullanım isteyen insanlar için cazip. Oldukça kaliteli mekanizma , az arıza yapma gibi özellikler sunuyor. Tamiri oldukça zor.

Bence siz swatch fiyatı aralığında Citizen , Casio ya da Orient gibi uzakdoğu markalarına bakın. Daha çok seçenek bulacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ümit ünsal

İstediğiniz özellikler için swatch pek uygun değil. zira ekseri plastik olduğu için cam çizilme ve kırılmaya çok dayanıklı değil. Kırışık oluşmaması için kalın dolgulu kordon lazım ki bu özellik de swatch için pek yok.

swatch daha ziyade hafiflik , spor kullanım isteyen insanlar için cazip. Oldukça kaliteli mekanizma , az arıza yapma gibi özellikler sunuyor. Tamiri oldukça zor.

Bence siz swatch fiyatı aralığında Citizen , Casio ya da Orient gibi uzakdoğu markalarına bakın. Daha çok seçenek bulacaksınız.

Uzak dogu istemiyorum hocam. Swiss military bakiyorum fakat burada da kur farkindan dogan bir pahalilik ortaya cikiyor. Kadrani yesil istedigim icin secenek biraz daraliyor. Swiss military 06-4285.30.006 ( Kod olarak veriyorum snairim model adi yok ) cok hosuma gitti ozellikle. Isvicre'ye takigim biraz. Daha uyguna bulunabilecek, guvenilir yerler varsa bildiginiz, cok sevinirim
    https://www.konyalisaat.com.tr/urun/swiss-military-06-4285-30-006/

Edit: Link eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 11 Ağustos 2017; 20:55:46 >

• 300-350 lira daha koyup tissot alın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.