Şimdi Ara

Svchost laneti :/ ÇÖZÜLDÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İnternetten 3 gündür araştırıyorum hiçbir şekilde çözümünü bulamadım.  Svchost laneti :/ ÇÖZÜLDÜ

Pc açılıyor çok donuyor bi şeye tıklıyorsun yarım saat sonra açılıyor falan açıyorum görev yöneticisini görüntü bu. Kaspersky avp falan hepsini kapatıyorum hizmetler kapalı bilgisayarımı kaç tane programla tarattım combofix hijackthis freefixer falan herşey çok güzel jet gibi bilgisayar bu ağzını yediğim svchostu açılana kadar. Virüs falan desen senin kullanıcı adını kullanıyormuş sözde. Ancak bunu SYSTEM kulalnıyor ben bunu sürekli işlemini sonlandırmak zorunda mıyım ? Hadi bi kere olsa tamam ama yine açılıyor kendi kendine. Lol oynuyorum vayne oynuyorum tam ortasında donuyor aha dedim yine açıldı ağzını yediğim uygulaması.

Çözümü yok mu bunun ?

EDİT: Varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torpilligazozz -- 20 Ağustos 2016; 13:32:16 >

• görev yöneticisinden değil de kaynak izleyicisinden bi bak ne kullanıyor onu diye. çalıştır'a "perfmon.exe /res" yaz işlemlerde onu seç detaylarına bak gerisini sen bakar anlarsın zaten.
  • TROJ T kullanıcısına yanıt
    teşekkürler bunu denicem işim bitince
  • Bilgisyara sağ tıklayıp yönet tıklayın. Hizmetler ve uygulamalar>Hizmetler girin. Windows Update'yi devredışı bırakın.
  • kryeck kullanıcısına yanıt
    Tahmin etmezdim ama düzeldi. Çok sağol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.