Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (98. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.409
Cevap
86
Favori
185.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anahtarsız çalıştırmaktan bahsettiğiniz, yanlış anlamadım ise güvenlik önlemi. yoksa anahtarsız çalıştırma özelliği yok araçta. akü gerilimi, siz söyleyince beni de şüphelendirdi. aracı parkedip durduduğumda,10 dakka farları açık bıraksam veya şarjda cep telefonu unutsam akü bitiyor ve ancak başka bir akü yardımı ile aracı çalıştırabiliyoruz. Fiyat performans ürünü dediğiniz bir marka model akü var ise alırım. .Aracı aralık ayında 65000 km de , sadece ön tampon değişmiş olarak 78000 tl ye almıştık. şimdi 75000 km ye dayandı. servis zamanı geldi. yetkili servisleri çok masraf olur diye, güvenilir özel bir servie gitmeyi düşünüyorum ama istanbul da nereye gidilir bilmiyorum.
  • Ben gecen ay 65000 bakimi yaptirdim, izmir özdemirler bayiinde fiyat 730 TL, özel serviste 600 TL istedi, bence yetkili servis gayet uygun, garanti disi kalmis araclara yine Suzukinin daha avantajli fiyatli malzemeler kullaniyorlar, illa Suzuki 1. sınıf malzeme isterseniz bu sefer bakim 880 TL oluyor. Bilginize bence yetkili servis, hem aracin her yerini kontrol ediyorlar, mesela benim el freni cok yukari cikiyordu ve ayak freni nerdeyse 5 cm bosluktan sonra tam fren yapiyordu simdi ikisi de harika ayarlandi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alkatraz34

anahtarsız çalıştırmaktan bahsettiğiniz, yanlış anlamadım ise güvenlik önlemi. yoksa anahtarsız çalıştırma özelliği yok araçta. akü gerilimi, siz söyleyince beni de şüphelendirdi. aracı parkedip durduduğumda,10 dakka farları açık bıraksam veya şarjda cep telefonu unutsam akü bitiyor ve ancak başka bir akü yardımı ile aracı çalıştırabiliyoruz. Fiyat performans ürünü dediğiniz bir marka model akü var ise alırım. .Aracı aralık ayında 65000 km de , sadece ön tampon değişmiş olarak 78000 tl ye almıştık. şimdi 75000 km ye dayandı. servis zamanı geldi. yetkili servisleri çok masraf olur diye, güvenilir özel bir servie gitmeyi düşünüyorum ama istanbul da nereye gidilir bilmiyorum.
    Aküyü değiştirin en kısa zamanda, bir yerde kalırsınız çat diye. Benim önceki araba, harika Splash'ta gelen orijinal akü Varta idi. Şimdi yeni Swift'te hangi marka akü var bakmadım, bakayım. Ben Varta markasına güvenirim ve tavsiye ederim.
    Önceki arabamı, yani Splash'ımı kendi servisinden başka bir yere hiç götürmemiştim. Telefon ederek ya da gidince bir fiyat alın. Arkadaşın yazdığı gibi dışarıda ya da serviste fiyat farkı pek yok ise ben de kendi yetkili servisine gitmenizi salık veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Bugün benzin aldım. 12.2 litre benzin harcayıp 141 km gitmişim. 100 km'de 8.6 litre yakmışım. Dediğim gibi 7 civarına indiririm.
    Aracım Suzuki Swift GLX, 2020 model. Şu anda 600 km civarına geldim. Rodaj kilometresi olan 900-1000 km olana kadar 100 km hızı pek geçmiyorum. Bir kaç defa 120-140 gibi hızlara kısa süreli çıkmam gerekti. Yakıt ortalamam 5.5 litre. Dediğim gibi 5.3 civarına ineceğine inanıyorum. Mesafe, dur kalk, sürüş şekli vb gibi etkenler var tabi. Bence sizin yakıt tüketiminiz de daha düşürülebilmeli. Araba aynı çünkü.
  • Bu arada yeni kasa Swift'i olan arkadaşlar:

Ankara Tecimeroğlu servisinden sipariş verip orijinal kapı bantları taktırdım. Kapılara enlemesine takılan koruma bantlarından. Suzuki'nin orijinal aksesuarı. İki günde serbise geldi. Bence güzel oldu. Suzuki'nin sitesinde var, bir bakın tavsiye ederim. İsteyene fotoğraf da eklerim.

Bu linkte: https://www.suzuki.com.tr/tr/otomobil/aksesuarlar.html

Daha önce aynı linktedi, iç aksesuarlar kısmındaki 2 numara olan kol dayamadan taktrıdım.
  • adepex kullanıcısına yanıt
    Gule gule kullanin.Kapi bantlarını delerek mi yoksa yapistirarak mi montajini yaptilar..? Kol dayanagi arka bardakliga mi monte..? Onun iptal olmasini istemem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adepex

Bu arada yeni kasa Swift'i olan arkadaşlar:

Ankara Tecimeroğlu servisinden sipariş verip orijinal kapı bantları taktırdım. Kapılara enlemesine takılan koruma bantlarından. Suzuki'nin orijinal aksesuarı. İki günde serbise geldi. Bence güzel oldu. Suzuki'nin sitesinde var, bir bakın tavsiye ederim. İsteyene fotoğraf da eklerim.

Bu linkte: https://www.suzuki.com.tr/tr/otomobil/aksesuarlar.html

Daha önce aynı linktedi, iç aksesuarlar kısmındaki 2 numara olan kol dayamadan taktrıdım.
    Hayırlı olsun. Kol dayama için ne kadar istediler? Ben geçen hafta Antalya servisine sordum 1350 TL dediler. Çok geldi almadım. Bayram sonu Aliexpress'ten sipariş vermeyi düşünüyorum. 2013 model Swift için almıştım, baya iş görüyodu. Kol dayamanın fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fuji

Bende su urunden aldim.Birebir tam oturdu.Fikir vermesi icin fotolarini ekliyorum

https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/rizline-suzuki-swift-3d-paspas-havuzlu-siyah-2018-sonrasi-4-prc-ucretsiz-kargo_pdp_543622986https://www.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/rizline-suzuki-swift-3d-paspas-havuzlu-siyah-2018-sonrasi-4-prc-ucretsiz-kargo_pdp_543622986

Bu arada bu paspastan ben de aldım. Gayet güzel oturdu. Şekil olarak da güzel duruyor. Alacak olanlara tavsiye edebilirim. Rizline marka.

• Aynen dediginiz gibi.Birde paspasin en sevdigim yani kokusuz olmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmnzekikucuk

Bu arada bu paspastan ben de aldım. Gayet güzel oturdu. Şekil olarak da güzel duruyor. Alacak olanlara tavsiye edebilirim. Rizline marka.

Alıntıları Göster
    Ben de aldım. Bir de bagaj havuzu aldım ama daha sermedim bunları. Taş toprak oldu aracın yerleri, temizleteceğim. O zaman temizlikçiyle beraber sereriz. Orjinal paspasları da halı yıkamacıya vereceğim, evde bir köşeye kaldırırım. Yedek olarak dursunlar.

• Hepsinin fotoğrafını birleştirip eklemeye çalıştım, umarım olmuştur.

1. Kapı bantları yapıştırılıyor, kapıları delme vs yok. Baya da yakıştı.
    2. Kol dayama da orijinal Suzuki aksesuarı. İki farklı model görünüyor sayfasında. Ben bunu aldım.
    Arka bardaklık üzerine monte. 135--1400 gibi bir rakama gelmişti evet. Keşke kapı bantlarını da arabayı teslim almadan önce yaptırsaydım.
    3. Bagaj havuzu tam oluyor, daha önce linkini vermiştim. N11 üzerinden, bir satıcıdan aldım. Fotoğrafını ekledim.
    4. Yakıt 5.4 litreye düştü. Ekranın fotoğrafını da çektim, belki Swift'in yakıtı nasıl diye merak eden vardır.

Hayırlı olsun hocam. Sağlam bir şeye benziyo ama benim o kadar verecek bütçem yok. Yine Aliexpress'i bi deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: osmnzekikucuk

Hayırlı olsun hocam. Sağlam bir şeye benziyo ama benim o kadar verecek bütçem yok. Yine Aliexpress'i bi deneyeceğim.
    Teşekkür ederim. Tam istediğiniz gibi olur umarım.
    Ortalama hızın da 72 km sanırım. 72 km ortalama hız için normal yakıt tüketimi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Ortalama hızın da 72 km sanırım. 72 km ortalama hız için normal yakıt tüketimi.
    Ortalama hız değil o. En son 80'e sabitledikten sonra direksiyon üzerinden azaltıp artırıyordum. En son 72 olarak kalmış. Sol tarafında hız sabitleme simgesi var. Ekranın ortalama hız diye bir veri gösterdiğini sanmıyorum.
  • Merhabalar Herkese,

2012-2016 model arası araçlarda aux girişi sağlamak mümkün müdür acaba ?

Ve araç için önerebileceğiniz ekranlı multimedya sistemi var mıdır. Geri görüş ve bluetooth olsa yeterli

Şimdiden teşekkürler
  • Benim 2020 modelde navitech multimedia var. Gayet iyi.

• Arkadaşlar merhaba. 2018 model Swift'lerdeki Daiichi marka teyp için kısıtlamaları kaldırabilen var mı? Mesela Google Play yok, herhangi bir uygulama güncelleyemiyoruz ya da navigasyon için Google Haritalar veya Yandex indiremiyoruz. Bunu nasıl açabiliriz? Biraz araştırdım ama hiç bişey bulamadım.

• Swift te kaldiran duymadim ama ayni multimedia kullanan vitarada kısıtlamayı kaldirip istedigini yukleyenler var forumun vitara sayfasinda.Bu yapilan sonrasinda herhangi bir sorunda daichi firmasinin cihazı garanti disi yaptigini gordugum icin Ben simdilik uygulamadim.

• Fuji kullanıcısına yanıt
    Ben de Vitara için bir kaç konu gördüm ama bizimki için bulamadım. Garanti konusunda sıkıntı olacak diye çok da karıştırmak istemiyorum ama merak ettim sadece.

• 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.