Şimdi Ara

SUZUKI SWIFT FUN CLUB (100. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.410
Cevap
86
Favori
185.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük ihtimalle gece olmadığı için yanmamıştır. Ben geceleri selektör yapıyorum çalışıyor. Far sensörüne bağlıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberk44

DENEDİM AMA OLMADI ACABA ORTAM AYDINLIK DİYE Mİ YANMIYOR GECELERİ Mİ YANAR? BİRDE MOTOR KAPALI AMA YOL BİLGİSAYARI ACIKKEN SELEKTÖR YAPTIM ARAC TAMAMEN KAPALI KONUMDA MI OLMALI?
    Farketmez,far ayarını otomatiğe getirin. Tekrar deneyin. Düşük ışıkta deneyin. Olmazsa direksiyon arkasındaki orta ekrandan ayarları var, kapalı olabiliri oradan açın.
  • Merhaba aracım 2010 suzuki swift 1.5 at ov.Triger zincirmidir kayışmı çözemedim.Bununla ilgili link ve bilgi paylaşırsanız mutlu olurum.
  • trojan_ix T kullanıcısına yanıt
    Şu an 2012 model swiftler 90bintl civarında.
  • Beyler, 2020 aracımın navitech multimediası telimden internet alıyor ama bugün itibariyle hiçbir şey açmıyor. Bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba. Nasıl çözeceğiz acaba bu işi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaju waffle

Beyler, 2020 aracımın navitech multimediası telimden internet alıyor ama bugün itibariyle hiçbir şey açmıyor. Bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba. Nasıl çözeceğiz acaba bu işi.
    Bluetootla da internet paylaşımı yapılıyormuş. Sorunu çözdüm ama hala telefonumun internet paylaşma özelliği çalışmıyor.

• Arkadaşlar merhabalar 2007 model Suzuki Swift 4x4 bir araç aldık. Araçta Kilometre Hız göstergesi sıkıntılı.

Şöyleki tamamen çalışmama gibi bir durum yok fakat Örneğin 90km hız ile giderken 30-40 km hız ile gidiyor gibi olarak gösteriyor. 120 ile giderken 40km hız ile gidiyor gösteriyor vs.

Aracımızın Devir göstergesi, Hararet ve Yakıt Göstergesi ise sorunsuz..
    OBDII ile bağlayıp aldığım hız da gösterge ile aynı o yüzden göstergen sorunsuzdur dediler.
    Şanzuman üzerinde parmak kadar bir parça var kilometre hız sensörü onu değiştirdik düzelmedi.
    Göstergeden değildir dediler o yüzden söktürmedik göstergeyi.
    Bir usta da şanzuman içindeki dişliden olabilir dedi onuda söktürmedik. Araç daha önce şanzuman tamiri yapıldığını öğrendik.

Bu konuda bilgisi olan var ise yazar ise çok sevinirim.
  • adepex kullanıcısına yanıt
    Orijinal kol dayamadan memnun musunuz? Kapaklı ve altında bir saklama haznesi var mı? Ve sallanma, ses vs. yapıyor mu? Yan çıtalar kapıyı koruyor mu park halinde yandaki açılan kapıdan, yani bizim kapıdaki ilk temas yeri çıtalar mı oluyor başka bir kapının yoksa sadece görsellik mi katıyor? Ve fiyatı nedir? Sevgiler..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    Kol dayamadan memnunum. Sallanma, ses, tıkırtı yapmıyor. Kapaklı ve altında bir saklama haznesi var. Yan çıtalar kapıyı koruyor. Yani yandan bir çarpma olursa ilk ona gelsin diye. Görsel açıdan da güzel. Yan koruma çıtaları 900 lira gibi bir şeydi galiba.
  • adepex kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler✌️

• Shynes S kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba forma yeni katıldım. Aracımı sıfır aldım 2016 1.2 Swift.Araçta ufak modifiyeer yapmayı seven biriyim.Şuana kadar yaptıklarım;
    -Balık sırtı anten
    -2 numara can film
    -Şimşek etkili led far
    -Animasyonlu kayar led
    Ve şimdi yapmak istediklerim var yapan veya benim gibi düşünenlerin cevap vermesini isterim.Jantları siyaha boyamak ve üstüne siyah film kaplatmak.Cam tavan havası vermesi için ve kolçak istiyorum.
  • ahmettbzdmr A kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldiniz. Modifiye konuları çok ilgi alanıma girmediği için bir şey diyemeyeceğim. Ama mesajınız da cevapsız gibi kalmış, en azından bir hoşgeldiniz demek istedim. 😉

• Merhaba,

Aralık ayında Fiat bayisinden takasa verilmiş 2016 model swift aldım. Aracımda kullanma kılavuzu bulamadım. Orada çalışanlar da suzuki ile ilgili bilgi sahibi değildi. Aracımın garanti süresi ne kadar veya km garantisi var mıdır? Şu an 37 bin km de aracım. Bakım zamanı gelmiş, tanıdığım bi ustaya mı yaptırsam yetkili servise mi götürsem bilemedim. Bulunduğum şehirdeki tek özel servis yağ, yağ filtresi, hava ve polen filtresi değişimine 700 lira istedi. Polen filtresi hariç diğerleri orjinal fabrika çıkış ürünleriymiş. Yetkili servisten fiyat almadım. Bir de benim Volkswagen grubuna bakan ustam var, parçacıdan uygun parçalar alıp uyguna hallederiz diyor, tahmini 400 lira gibi.

• fairfall F kullanıcısına yanıt
    Bir Suzuki bayiisini arayıp şasi numaranızdan sorgulatabilirsiniz garantisinin olup olmadığını.. Ben 2019 model aldım Kasım’da.. 4 yıl garantisi var misal.. Kullanma kitapçığı da internette vardır kesin.. Benim tavsiyem ilk bakımınızı yetkili serviste yaptırmanız olurdu.. Ama güvendiğiniz bir usta varsa Suzukici, özelde de yaptırabilirsiniz.. Facebook’ta Suzuki Swift Türkiye grubu var, oraya üye olup bulunduğunuz il neresiyse, usta tavsiyelerini alabilirsiniz, sorularınızın tamamına cevap bulabilirsiniz daha detaylı.. Yardımcı oluyor herkes..

• Teşekkür ederim. Gruplara istek gönderdim. Yetkili servis de 750 lira fiyat verdi. Dediğim özel servis uzun yıllar yetkili servislik yapmış ustanın yeri. Övdükleri için ordan fiyat teklifi almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairfall -- 30 Haziran 2020; 13:7:5 >
  • fairfall F kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Hayırlı olsun tekrardan.

• ahahaha eyvallah allah razı olsun.Bugün kolçak siparişi verdim N11 den süper tam oldu önerebilirim isteyenlere gerçekten 90 tl fiyatı var montajsız.
  • Arkadaşlar, 2016 model aracımda yolda giderken olmuyor ama lambalarda falan durunca D de iken araba titremeye başlıyor, aynı şekilde park halindeyken R ye aldığımda da titriyor araba. Bu titremeler sizin arabanızda da oluyor mu normal midir? Bugün usta baktı arabanın çalışması güzel dedi bana ama bu titreme olayı hala kafamda takıntı olarak kaldı!

• ahmettbzdmr A kullanıcısına yanıt
    Alalım hocam linki.. Aklımızda olsun en azından..

• quote:

Orijinalden alıntı: fairfall

Merhaba,

Aralık ayında Fiat bayisinden takasa verilmiş 2016 model swift aldım. Aracımda kullanma kılavuzu bulamadım. Orada çalışanlar da suzuki ile ilgili bilgi sahibi değildi. Aracımın garanti süresi ne kadar veya km garantisi var mıdır? Şu an 37 bin km de aracım. Bakım zamanı gelmiş, tanıdığım bi ustaya mı yaptırsam yetkili servise mi götürsem bilemedim. Bulunduğum şehirdeki tek özel servis yağ, yağ filtresi, hava ve polen filtresi değişimine 700 lira istedi. Polen filtresi hariç diğerleri orjinal fabrika çıkış ürünleriymiş. Yetkili servisten fiyat almadım. Bir de benim Volkswagen grubuna bakan ustam var, parçacıdan uygun parçalar alıp uyguna hallederiz diyor, tahmini 400 lira gibi.
    Hayırlı olsun. Kilometresi çok iyi, çok az kullanılmış. Aracın garantisi 100.000 km ya da 3-4 sene olmalı. hangisi erken dolarsa. Dolayısıyla garantisi dolmuştur sanırım. Bakım için 700 lira kabul ediliri bir fiyat. Tabi servise de sormak ve fiyat almak gerek. Belki yakın bir rakam söylerler.

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.