Şimdi Ara

SUZUKİ HAYABUSA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet benim bu makineyi almam için açıköğretim fakültesinde hangi bölümü okuyup bitirmem gerek. 6 ay veya daha fazla çalıştıktan sonra almam lazım.açık öğretim fakültesinde hangi bölümü seçersem bu makineyi en kısa sürede alabilirim.yani parası çok olan bir bölüm olacak.ve mümkünse o bölümün için genel matematik olmasın matematikten hiç anlamam.lütfen yorum yapın

• okuyana para verildiğini hiç duymadım ama 12 senedir okuyorum bir kuruş almadım
  • bak yanlış anladınız.ben okuyup bitirdikten sonra çok para kazanacağım ve bu makineyi alabileceğim bir bölüm istemiştim.bilenler yazsın lütfen.
  • Matematik olmıcak açıköğretim olucak bide çok parası olucak ve sen onu 6 ayda alıcan(oda neyse artık:) zor
    hayal mahsülüsün
  • yaw illa 6 ay olucak diye bişe yok en kısa sürede almam lazım.ona göre bölüm bilen var mı
  • 1300 CC lik bu motoru almak için, Açıköğretim değil Tıp okuman lazım...
    Matematik olmayan tek bölüm ebelik...
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneSerhat

1300 CC lik bu motoru almak için, Açıköğretim değil Tıp okuman lazım...

oda bana uymaz.tüh ya kötü oldu.tüm hayallerim suya balıklama atladıe ozaman 2 veya 4 yıllık olarak rahat geçirebileceğim ve bitiminde iş bulup rahat edeceğim bir bölüm bilen var mı .

• 35 milyar kdv dahil..
  • Şuan ne kullandın motosiklet olarak? Hayabusa'nın nasıl bir motor olduğunu biliyorsundur umarım.Şehir içinde kullanamazsın en basitinden
  • ya benim ki bir heves işte olsunda bakarız bulurum ben kullanıcak bir yer.neyse evet 2 yıllık AÖF veya 4 yıllık AÖF te matematik olmayan fazla kafa ağrıtmayan iş olanağı ve parası çok olan bir bölüm tavsiye etmenizi istiyorum sizden.
  • aradığın ve saydığın bu özelliklerle bu moturu darılma ama anca rüyanda görürsün. ama sayısal fln dene belki çıkar şans işte. ayrıca manyak bi makina
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneSerhat

1300 CC lik bu motoru almak için, Açıköğretim değil Tıp okuman lazım...

yanlış yönlendirmeyelim arkadaşı lütfen sen tıpı bitirip uzman olana kadar hayabusa üretimden kalkar
  • quote:

Orjinalden alıntı: K-orn

aradığın ve saydığın bu özelliklerle bu moturu darılma ama anca rüyanda görürsün. ama sayısal fln dene belki çıkar şans işte. ayrıca manyak bi makina
  • sözel1 den ve eşit ağırlık1 den açık öğretim de tercih yapabilirmiyim böyle bir şey varmı.ve de matematik olmayan rahat fazla kafa ağrıtmayan iş olanağı iyi parası iyi bir bölüm söylemenizi istiyorum.illaki vardır yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: T.C.ArMyQaBus

sözel1 den ve eşit ağırlık1 den açık öğretim de tercih yapabilirmiyim böyle bir şey varmı.ve de matematik olmayan rahat fazla kafa ağrıtmayan iş olanağı iyi parası iyi bir bölüm söylemenizi istiyorum.illaki vardır yaw

Açıköğretim okuyupta para kazanan adam ben görmedim
  • bende aöf okuyorum ama aöf bitiripte o diplomayla milyarlık işe giren göremedim daha oda bitirenler YL yapmaya çalışıyorlarki diplomaları bir işe yarasın diye
    bence bu motor için aöf okuyup hayalkırıklığına uğramak yerine gir bir meslek işine 5-6 senede toplarsın parasını
  • legal yollardan istediğin sürede Oo paraya ulaşamıyacağın anlaşılıyor suzukiyi ç-almayı düşündün mü hiç(;
  • quote:

Orjinalden alıntı: TrDr_22

legal yollardan istediğin sürede Oo paraya ulaşamıyacağın anlaşılıyor suzukiyi ç-almayı düşündün mü hiç(;

olur mu öle şey
    neyse evet 2 yıllık AÖF veya 4 yıllık AÖF te matematik olmayan fazla kafa ağrıtmayan iş olanağı ve parası çok olan bir bölüm tavsiye etmenizi istiyorum sizden.

neyse evet 2 yıllık AÖF veya 4 yıllık AÖF te matematik olmayan fazla kafa ağrıtmayan iş olanağı ve parası çok olan bir bölüm tavsiye etmenizi istiyorum sizden.

bunu da cvplarsanız rahat bırakıcam.

• hadi ama biraz bir yere kadar gittim herkes çekilmiş konudan
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.