Şimdi Ara

Suzuki ADRESS 14 jant scooter 113cc enjeksiyonlu ANA KONU(100km de 1.96lt tüketen yakıt cimrisi) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
8
Favori
34.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yamaha Nmax ile bunun arasında kaldım. İzmit'te ikamet ediyorum fakat arada sıra İstanbul'a da gidiyorum. Aklıma takılan şu: Suzuki Address İzmit-İstanbul arasını kaldırır mı?

Bu arada ikinci el düşünüyorum.
  • murat_ozen0707 M kullanıcısına yanıt
    KYMCO modellerini de incele. Dünyanın en sağlam motorudur. Eskitemezsin ayrıca çekişi de çok iyidir. Tuturmuşlar Honda Yamaha. Sanki başka marka yok. Hele SYM i hiç düşünme. Servisleri rezalet. ŞİKAYETVAR a gir de bak. PCX LERİN İRC lastikleri iğrenç. Hani honda iyiydi. Avrupa da PCX ler abs, zenon, alarm, michelin lastik standart. TC.ye gelince hiçbiri yok. Artı IRC lastik. Biz bu muameleye layik değiliz.
    Adress de özellik olarak çok iyi duruyor ama pek servisi yok. İstanbul da bile bana servisleri az geldi.
  • murat_ozen0707 M kullanıcısına yanıt
    KYMCO modellerini de incele. Dünyanın en sağlam motorudur. Eskitemezsin ayrıca çekişi de çok iyidir. Tuturmuşlar Honda Yamaha. Sanki başka marka yok. Hele SYM i hiç düşünme. Servisleri rezalet. ŞİKAYETVAR a gir de bak. PCX LERİN İRC lastikleri iğrenç. Hani honda iyiydi. Avrupa da PCX ler abs, zenon, alarm, michelin lastik standart. TC.ye gelince hiçbiri yok. Artı IRC lastik. Biz bu muameleye layik değiliz.
    Adress de özellik olarak çok iyi duruyor ama pek servisi yok. İstanbul da bile bana servisleri az geldi. Birde KYMCO People One 125i de 16' lastik var.
  • Arkadaşlar merhaba bende almış bulunmatayım alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Ama öncelikle şu kriterleri belirtmek gerekir 90 ve yukarısi fazla yemiyor sizin ve motor için eziyet 70-90 arası tek ve iki kişi gayet güzel stabil tok bir şekilde gaz yiyor hizlanmasi guzel ben cook sevdim..cynus x falan sürmüştüm bayağı kötüydü onlara göre çok iyi bence.. 100 110 km çıksın derseniz bu size yetmez almayın boşuna. Yakıta girmiyoRum az yakıyor tam ozetle tam şehir içi motoru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kvnccelik K kullanıcısına yanıt
    gitmesine gider de optimum 70 max 90km/h e5 ten kenardan kenardan sakin sakin.
  • 2015 model 2000km'de adress'imi 5600tlye sattım 2 hafta önce. düşme yatma kırık çizik yoktu.
  • Bu motor gunde 80 km gidip gelebilir mi? Servis bakım ve yedek parça fiyatları uygun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    Hiç çekilmez

• ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    Çekilmez derken nedemek istediniz. Metrobüs de çekilmiyor.

• hamunpatra H kullanıcısına yanıt
    dostum git gel toplam 80 km mi ? arkadaş cc yetmez yavaş gidersin yol bitmez demek istemiş.(bu motor 80-90 km hızla gider)150 cc'lik bi makineye bakarsan senin için daha iyi olur stabil 100-110 km hızla gider rahat edersin.

80-90 yeter deme bir müddet sonra insan motosiklet üzerinde uzamak istiyor sahsen bana yetiyor ama arada diyorum keşke 120 lere çıksam iyi olur düzlükte basarım diyorum ama bu sefer de 150-160 isterim belki
  • Moto gp renginden gelmiyor uzun zamandır.Bayiye de sormuştum yakın zamanda.İlk parti gelenler de vardı sınırlı miktarda.Gp logolu mavi beyaz alabilenler çok şanslı bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.