Şimdi Ara

Süte zam geldi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Almanya da 79 cent e alıyoruz 1litre %1,5 yağlı sütü. 6 lira bile yapmıyor.

Migrosta en ucuzu 5.50 Lira
    https://www.migros.com.tr/icim-sut-1-l-p-a80ba1

5.50 lira en ucuz süt 82 cent yapıyor. ben burada iyi sütü 0,79 cente alıyorum almanya da...

siz Türkiye de 2000 liraya nasıl yaşıyorsunuz ?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebavamqko

Almanya da 79 cent e alıyoruz 1litre %1,5 yağlı sütü. 6 lira bile yapmıyor.

Migrosta en ucuzu 5.50 Lira
    https://www.migros.com.tr/icim-sut-1-l-p-a80ba1

5.50 lira en ucuz süt 82 cent yapıyor. ben burada iyi sütü 0,79 cente alıyorum almanya da...

siz Türkiye de 2000 liraya nasıl yaşıyorsunuz ?????
    Kişi başı ortalama aylık geliriniz de 2000 Euro'dan aşağı değildir sizin üstelik...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Kişi başı ortalama aylık geliriniz de 2000 Euro'dan aşağı değildir sizin üstelik...

Alıntıları Göster
    ben çalışırken 2300 2400 civarı maaş alıyordum. 600 euro giderim var kira elektril internet ısınma çöp vergisi vs.

600 euro da gıda giderim vardı ...

kenara para atıyordum ama akpli annem bitirdi beni. memlekete para gönder yok katı düzecekmiş bilmem ne ... düğün masrafları falan. şimdi kenarda 5000 euro falan var. işten çıkarttırdım kendimi. 1240 euro işsizlik maaşı 200 euro çocuk parası 170 euro kinderschzlang alıyorum. kira yardımına başvurdum cevap gelmedi.

almanya iyi güzel ama vergiler çokç. bu konuyu da zaten daha önce açtığım konuda uzun uzun yazdım. 3 çocuklu taksici devlet yardımları ile 3500 4000 euro alırken sen yazılımcı olarak ayda 3200 euro falan alacaksın (5 yıllık yazılımcı maaşının neti bu).

sonra kızıyorlar ben çalışmam dediğimde :)

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Hocam İçim Rahat alıyorum ben, tadı fena değil ama gerçekten çok pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asderty A kullanıcısına yanıt
    İçimin hiçbir ürününü almam, bana göre kötü bir firma. Ayranları özellikle. Dostun yoğurdu ve sütü bir iyi bir kötü. Kıyaslama yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2D95CAFAC

Hocam İçim Rahat alıyorum ben, tadı fena değil ama gerçekten çok pahalı.
    İçim Rahat bende alıyorum, litresi 5.45 lira. Kapaklı kutu. Tadı gayet güzel ve kaliteli ve en önemlisi laktozsuz. Dolayısıyla normal süte göre tatlı tadı var. Zaten Ülker laktozsuz süt piyasasını domine etmiş durumda. Rakip firmaların hep normal sütlerini görüyorum genelde, üretiyor olsalar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 26 Şubat 2020; 0:18:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamma zam diyen fetöcüdür, esedcidir. Upgrade gelmiş süte. Ne anlarsınız siz. Şükür edin şükür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.