Şimdi Ara

Suskunlar mı ? Kurtlar vadisi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar her ikiside ayni gun ve saatte yayinda, Sizce hangisi izlenmeli??

• Kurtlar Vadisi artık eski tadında olmadığı için günü ve saatini beklemiyorum ancak eskiden izlediğim için ertesi gün indirip öyle göz gezdiriyorum.Suskunlar ise son derece farklı,kaliteli bir yapım.Dolayısıyla Suskunlar ağır basıyor ki bu bir çok kişi içinde böyle.Twitter'da bu gün yayınlanan bölüm esnasında neredeyse tüm dizi karakterleri TT listesine girmeyi başardı.Herkes ters köşe olmuş vaziyette şaşkınlığını dile getiriyorlardı ki buda dizinin başarısını gösteriyor.
  • Suskunlar tabikide.
  • KV memlekette kötü adam bırakmadı.. Şu İrfan'ada el atsınlar.. :D
  • Suskunlar , çünkü kv eskisi kadar heyecanlandırmıyor beni.Daha birçok yönden suskunlar üstün kv den.
  • benimde suskunlar favorim ancak kurtlar vadisi gününde vadiyi izliyorum ertesi gün indirip reklamsız suskunları
  • Suskunlari TV'de kurtar vadisini netten izliyorum tnt olmadıgı için..sonucta demokraside çareler tukenmezmis..kurtlar vadisinde 10 yıldır tek bir bolum kaçırmadan izliyorum.kimileri eskidi artik diyor ama benim için ilk bolum gibi heyecanlı..kanalı farketmez yani oyle veya boyle bitinceye kadar noktayı koyuncaya kadar devam
  • Tabi ki Suskunlar.
  • Kurtlar Vadisi 2003-2006 arası 3 sezon efsaneydi, bence Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi; ama ondan sonraki gelen bölümler , sırf reyting alıyor diye çekilen bölümler; suskunlar daha ağır basıyor onun için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbaa82

Kurtlar Vadisi 2003-2006 arası 3 sezon efsaneydi, bence Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi dizisi; ama ondan sonraki gelen bölümler , sırf reyting alıyor diye çekilen bölümler; suskunlar daha ağır basıyor onun için.

Suskunlar 4-5 aylık dizi.kolay değil 10 sene diziyi devam ettirmek dizi yapmak.benimde baktığım 2 diziden biri suskunlar ama biraz daha beklemek lazım.izleyici bir süre sıkılabilir
  • bizim memlekette tek izlediğim dizi suskunlar...
  • suskunlar açık ara önde Kv eskiden fena değildi izleniyordu şimdi zaman kaybı
  • Suskunları ındırıp bırıktıyorum daha ızlemedım ama reytınglerı biraz kotu.Bende Vadiyi izliyorum perşembe akşamları.

• Kurtlar Vadisi Pusu
  • İnsan evladııı !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cincinnati Kid

benimde suskunlar favorim ancak kurtlar vadisi gününde vadiyi izliyorum ertesi gün indirip reklamsız suskunları

daha böyle izlenmezse favorinizin omru kısa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

benimde suskunlar favorim ancak kurtlar vadisi gününde vadiyi izliyorum ertesi gün indirip reklamsız suskunları

neden ki? zaten bizim evde reyting cihazı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katibim -- 12 Mayıs 2012; 9:31:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inexo

quote:

neden ki? zaten bizim evde reyting cihazı yok

bence bir 3 sene daha gider kv

• kurtlar vadisi pusu,önce muro sonra iskender büyük'ün ölümüyle müthiş düşüşe geçti...

kara karakteri çok iyidi ama tek başına ne kadar götürebilirdi ki diziyi..

yaklaşık 10-15 bölümdür izlemiyorum diziyi
  • İkiside kötü aslında ama idare ediyoruz işte yine arka sokaklar gibi dizilerden daha iyiler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.