Şimdi Ara

🌴SURVIVOR 2024 ALL STAR (ANKET) Efsane Olay? (5229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
119.889
Cevap
110
Favori
1.771.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52275228522952305231
Sayfaya Git
Git
sonraki

🌴SURVIVOR 2024 ALL STAR (ANKET) Efsane Olay?

(En Son Oy Tarihi: 19.9.2024)
Giriş
  • Objektif olmak gerekirse; Özgür bu hafta kurtulursa haftaya elenir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güle güle Kelcan reis

Survivor'un Kel ama sempatik Zamparası

• Kalaycıoglu fragmanda sarıpapatya,nagihan ve nefiseye sallamış gene Kelcan reis çok yorulmuştu dua etsin yoksa gidiyordu. Nagihan ve Nefiseyi eleyebileceginimi zannediyor bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sigma33 -- 13 Mayıs 2024; 11:38:42 >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

Önden atan bir Nagihan'ı yenmek çok zor olur. Finalde bile kum torbası ağırlıklı atışlar olur. Sezon başından beri aynı zaten.

• Sigma33 S kullanıcısına yanıt
    Sallasın sanki kendisi başkanın gitmesini isteyip mobing yapmıyordu geçen haftalarda. haftaya başkan bizzat kendi elleriyle eleyecek onu
    Bir hafta daha kaleynaya katlanıyorsak bu başkanın suçu gitsin elini ayağını öpsün adamın

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 🌴SURVIVOR 2024 ALL STAR (ANKET) Efsane Olay?Survivor Türkiyeyoutube
    Survivor All Star 2024'ün yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor, TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya tarafından hazırlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı... #Survivor ıssız bir adada hayatta kalma mücadelesi veren yarışmacıların zor yaşamı ve birincilik mücadelesi. Kırmızı Takım: Merve Aydın, Nagihan Karadere, Aleyna Kalaycıoğlu, Sercan Yıldırım, Özgür Tetik, Atakan Arslan, Hilmi Cem İntepe, Nefise Karatay, Yunus Emre Özden. Mavi Takım: Seda Ocak, Berna Canbeldek, Damla Can, Yasin Obuz, Ogeday Girişken, Furkan Kızılay, Batuhan Karacakaya. Facebook: https://www.facebook.com/SurvivorTurkiye Instagram: https://www.instagram.com/survivorturkiye X: https://x.com/survivorturkiye #SurvivorAllStar2024 #Survivor2024 #TV8
    https://www.youtube.com/watch?si=s5DLNSwT_eekq9Gm&v=ezCbQE4fecI&feature=youtu.be

• Metz kullanıcısına yanıt

Bi’ de aklına uyulanların (beklenen olarak) şimdiki halleri…

• Metz kullanıcısına yanıt

Son FRAGMAN ve aslında öncesinde de görüyoruz işte hocam hallerini…

• SANTRANCI ŞU ŞEKİL OYNUYORUZ

• franz392 kullanıcısına yanıt

Atışlar bu tarzda abartı değişmediği ve parkur uzamadığı sürece Nagihan max 2-4 saniye geriden gelir ve atışları iyi olduğu için onu orada zorlayacak Ogeday var sadece belki birazda Nefise oda kimin atış seçeceğine bağlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sigma33 -- 13 Mayıs 2024; 13:41:0 >
  • acun her hafta rakibe göre parkur icat ediyor dünkü parkurda kadınların başa baş gelme şansı yok 1-0 yenik başlıyorlar.🌴SURVIVOR 2024 ALL STAR (ANKET) Efsane Olay? 

• BlackEagle03 kullanıcısına yanıt
    HER MASADA BİZ VARIZ

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan uzaklaşmıştım, zaten bazı kişiler bana sürekli laf atıyordu. (Bana blok atmasına rağmen)Seco Başkanda elendi maalesef.

O kadar potadan sonra elenmesi normal, tek sinirlendiğim olay şu Sarı Yılana karşı elenmesi oldu. Şimdi bunun öz güveni hiç çekilmez. Ergen fan sayfalarını hiç konuşmuyorum bile. Resmen nefretlik tayfası.

Bundan sonrada fazla yazmam sanırım.

• Yamanı özledim

• Vay kek sercan vay dün izlemedim aleyna elendi diye herkes öyle diyordu sabah bi baktım kek Sercan elenmiş

• Her sene zıpkınla balık avlamayı(!) sadece ilk hafta görüyoruz. Sezonun kalanında ada hayatı barakada yapılan 10 dakikalık sohbetlerden ibaret. Sonrası 4 saat koş babam koş. Şu bil bakalım, zart bakalım, zurt bakalımlı günler yerine full ada hayatı* koysanız deli gibi izlenir.
    *Gerçekten bir ada hayatı varsa tabi.
    Duy sesimizi ey yapım!

• DH'NİN ADAMI BEE DİMİ BABA

VAY MAŞALLAH ŞUNA BAK ŞUNA ULAN YUNUS EMRE SEN VAR YA

ELENİRSE VARYA BİTERİZ BİTER BU BÖLÜM PERİŞAN OLUR PERİŞAN

BU ADAM ALLAH GECİNDEN VERSİN ELENSE VARYA REYTINGLER DÜŞER

VAYYY VAYY BE ULAN BİTERİZ BİTER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T0RNAD0 -- 13 Mayıs 2024; 14:50:4 >
  • franz392 kullanıcısına yanıt

Dün bir tane Hilmici sohbet odasına girdim Ogeday parlatılıyor 3 tane basket atışıyla bu hafta dediler. Halbuki Yunan oyununda bile Hilmi'nin iyi atacağı toplu küp devirme vardı. Atış çeşitliliği olsa Hilmi'yi ortada göremeyiz Damla'yı göremeyiz. Aleyna ve Seda'yı da göremeyiz. Şu tarz beceriksiz yarışmacılar dua etsinler hep Survivor klasiği atışlar oluyor. Aksi halde rezil olurlardı.

Parkurlar uzasa da güzel rekabet izlesek ama olmayacak. Düello parkuruna Mati gelse o bile elenir.

• BEŞLİ ÇETEDEN BİRİNİ ŞUTLADIK DİĞER ÜÇLÜYÜ DE BİRBİRİNE DÜŞMAN ETTİK BAGIRIN ULAN SAMPIYON YUNUS EMRE BASKAN DIYE.

• bence sürprizler daha yeni başlıyor.

bu düello sisteminde herkes herkesi eleyebilir. kötü gününe denk gelir, şansız tutmaz vs vs

ben final oyunlarını merak ediyorum. bence parkur ve atış değil de denge hafıza zeka oynanmalı. 14 ve 15 sezonlarının final oyunları iyiydi

• 
Sayfa: önceki 52275228522952305231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.