Şimdi Ara

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN (362. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.437
Cevap
26
Favori
1.547.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN

(En Son Oy Tarihi: 8.9.2022)
Giriş
  • Meryem'in bu şekilde elenmesinden sonra Aleyna tam elenecekken kaza konusunun açılması ve Aleyna'nın oy kasması ve elenme ihtimalinin ortadan kalkması. Burnuma senaryo kokuları geliyor. Özellikle bu planın yapıldığını düşünüyorum. Takımlar erkenden karışmasın diye. Aleyna'nın konuşması samimi olabilir fakat o konunun açılması için kesinlikle Meryem'i bir şekilde elemeleri şarttı.

Dünkü haksızlıktan sonra bugün iyi diziler varken Survi dibe batmış durumda. Youtube'da eskiden oyun videoları atıldıktan sonra yorum dolardı şimdi bakıyorum en iyi yorum 30-40 beğeni alıyor. Çok büyük düşüş var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 26 Ocak 2021; 0:20:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Doranin kasık ağrısı var dede

Dora dayı çok dolmuş belli zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fragman yine bomboş

• İNANDIK

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

Ben de dün itibariyle bıraktım izlemeyi. Bugün de açtım biraz baktım acun gönüllüleri övüp duruyor anladım iyice kurgunun tamam olduğunu. Her sene bir şekilde müdahil oluyor. Bu sene bu gönüllerin balon olduğunu anladı ve çözülüp gitmelerini önledi bir şekilde. Kendi çalsın kendi oynasın. Bu sene de çöpler arasına girdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: theKing_90_03

Ben de dün itibariyle bıraktım izlemeyi. Bugün de açtım biraz baktım acun gönüllüleri övüp duruyor anladım iyice kurgunun tamam olduğunu. Her sene bir şekilde müdahil oluyor. Bu sene bu gönüllerin balon olduğunu anladı ve çözülüp gitmelerini önledi bir şekilde. Kendi çalsın kendi oynasın. Bu sene de çöpler arasına girdi.

Şimdi de yedeklerden eski yarışmacı getirme fikrine girişmiş ama artık kurtarmaz. Bir yarışmanın inandırıcılığını, güvenilirliğini kaybettirirsen seyirci o yarışmadan soğur. Madem bu elemanlara para veriyorsun elemeleri de kendi kurgunla değil yarışmacıların performansıyla yapmalısın. Acun sırf kaza ile eleme olmasın diye yapıyor ancak böyle olunca da suyu çıkıyor. Bir yarışmacı ne kadar iyi de olsa kazaya gitme ihtimali her zaman olmalı. Eskiden oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu bile yarışmaya heyecan katıyordu şimdi o bile yok.

Aslında kendi de biliyor hangi senenin çok tuttuğunu ancak kendi içinde bir yargı mekanizması oluşturmuş. Tepkileri olabildiğince azaltmak adına, bak gerçekten bu da kazanmayı hak etti kafasıyla hareket ettiğinden bitirdi yarışmayı. Bir de Acunu en çok etkileyen eleştirilerden biri hep şu takım kazanıyor, hep bu kazanıyor mekanizması zora soktu. İyi de millet bunun olma sebebinin yarışmacılardan dolayı olduğunu biliyor. Yarışmacı seçme ekibine ben geçeyim 2 senede öyle denk takımlar çıkarırım ki hem oyunu kurguya kurban etmem (zaten eşit kazanma oranı olur) hem de yarışma güvenilirliğini kazanır. Ama torpille eş, dost alayım. Ünlüleri zaten eski senelerde yaptığım haksızlıkla bitirdim onları efor testine sokmayım, efor testini 10 metrelik Sarıyerdeki sahada yapayım derse masrafa girişmezse istediğini bulamaz.

Gerçi diğer ülkelerde Survivor, Exatlon projesi varken Survivor Türkiye'yi umursadığını hiç sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 26 Ocak 2021; 2:13:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusko

İNANDIK

Hocam birşey diyim mi , bu sene Kayhan başkanı getirseydi , Kayhan Başkan tek başına reality yapar programı sırtlardı. Hâla anlamadılar sporcuları doluşturarak Reyting yapamıyorsunuz işte

kayhan Başkan inandık inandık diye bağırışı bile şu survivor takımlarından daha fazla izlenme alır

• Murat’ın bile suratından yarışma sunarken ne kadar isteksiz olduğu belli oluyor

• Survivorun kurtuluş reçetesi :

1-) ekipten ve eski yarışmacılardan torpilli insanları seçmeyi bırakmaları lazım

2-) ada hayatı ile oyun dengesinin iyi kurulması lazım . Her şeye oyun koyuyorlar . Yok iletişim yok ödül yok performans yok kolye oyunu . Yakında su içme oyunu falan yapıcak acun . Bir de her gün ödül oyunu var böyle birşey olabilir mi ya . Yarışmacılar neredeyse oyun oynamaktan barakada vakit geçiremiyorlar

3-) geride olan takıma avantaj sağlanma olayı tamamen kaldırılmalı

4-) ada hayatında üretkenlik sağlamaları lazım . Ateş yakarken , balık tutarken bile görüntüleri yok doğru düzgün . İnsanların yarışmaya inancı kalmadı .

5-) ilk defa yarışmacılar geçen sene kilo almıştı . Bu sene de bundan farklı olmaz . Yarışmacılar her gün ödül olduğu için hep kilo alıyorlar buna çözüm lazım

6-) giyim kuşam da biraz daha esnek olunmalı . Erkeklerin t-shirtle oynarken nasıl zorlandıklarını herkes görüyor

• Acun survivor ı saldı artık

Eskiden kendisi için en önemli proje survivordı varını yoğunu tüm aklını buraya verirdi ama artık geçti o dönemler

Exxen saçmalığına girişti kafası büyük oranda orada,yurtdışı projelerinde onlar yetmezmiş gibi top işlerine girişti hollandada takım aldı üstüne fenere mesut getiriyor paraları gömüyor oralara

Yani anlayacağınız üzgünüm ama Acun için Survivor kafasında önemlilik bakımında ilk 10 da bile değildir.

Bence artık Survivor ı yük olarak bile görmeye başlamıştır.Acunun gelir kaynağında da artık Tr Survivor fazla önemli bir yer tutmuyor.Yurtdışından iyi para kazanıyor.Survivor yerine 2 dizi çekse daha yüksek reyting alır(bkz:kırmızı oda)

Acun içindeki survivor tutkusunu kaybetmiş artık bence bunlar iyi günlerimiz.Survivor vasat bir olimpiyat sporuna evrildi.Son demlerindeyiz.Yakında dominik e gitmeden 3-5 bölümlük kumburgazda atletizm yarışları düzenler survivor diye yayınlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Acun survivor ı saldı artık

Eskiden kendisi için en önemli proje survivordı varını yoğunu tüm aklını buraya verirdi ama artık geçti o dönemler

Exxen saçmalığına girişti kafası büyük oranda orada,yurtdışı projelerinde onlar yetmezmiş gibi top işlerine girişti hollandada takım aldı üstüne fenere mesut getiriyor paraları gömüyor oralara

Yani anlayacağınız üzgünüm ama Acun için Survivor kafasında önemlilik bakımında ilk 10 da bile değildir.

Bence artık Survivor ı yük olarak bile görmeye başlamıştır.Acunun gelir kaynağında da artık Tr Survivor fazla önemli bir yer tutmuyor.Yurtdışından iyi para kazanıyor.Survivor yerine 2 dizi çekse daha yüksek reyting alır(bkz:kırmızı oda)

Acun içindeki survivor tutkusunu kaybetmiş artık bence bunlar iyi günlerimiz.Survivor vasat bir olimpiyat sporuna evrildi.Son demlerindeyiz.Yakında dominik e gitmeden 3-5 bölümlük kumburgazda atletizm yarışları düzenler survivor diye yayınlar.

🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam Kayhan Başkanımız tek başına sezonu kurtarırdı. Batuhanı parkurda tokatladıktan sonra Çağrının üzerine şu videodaki gibi "seni istiyorum!" diye yürüyerek zaten bozuk olan ayarlarını iyice bozardı  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Kesinizmirliksk2 kullanıcısına yanıt
    Hipodromun sahibi bunu beğenmedi...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ada hayatı diyoruz da semih söyledi adada tek yapılan iş tabak yıkamak o da 5 dk sürüyor geri kalan zamanda boş oturuyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusko

Kesinlikle hocam Kayhan Başkanımız tek başına sezonu kurtarırdı. Batuhanı parkurda tokatladıktan sonra Çağrının üzerine şu videodaki gibi "seni istiyorum!" diye yürüyerek zaten bozuk olan ayarlarını iyice bozardı  

Hocam, KayhanBaskan jose morinho ekolünden geldiği için geriden gelip kazandığı oyun sonrası isterse 100 metre önden gelsin puanı ben aldım derdi 🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN  🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Acun survivor ı saldı artık

Daha güzel özetlenemezdi

• BullPoweR7 kullanıcısına yanıt

reşat cemal okadar zaman verildi meryeme niye bukadar erken tamemen senaryo aleyna korundu. 🌊🔥🌴 SURVIVOR 2021 🌴🔥🌊 ŞAMPİYON İSMAİL BALABAN 

• Reytingde ilk ona girememiş ben böyle şey görmedim tarihi çöküş

• ab'de 3 küsürlere düşmüş reyting

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.