Şimdi Ara

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can! (5240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.921
Cevap
51
Favori
2.329.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 52385239524052415242
Sayfaya Git
Git
sonraki

🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

(En Son Oy Tarihi: 11.9.2022)
Giriş

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Alıntıları Göster
    hhahahah

•  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!
  • acun geçen survi bildiğin zihin kontrolü yaptı psikolojik denek olduk. sokağa çıkma yasakları, dizilerin filmlerin futbolun okulların tatile girmesiyle meslek sahiplerinin bile mesleklerini icra edemediği ve evde oturmaya icbar edildiği o dönemde, acur denen zat beynimizle oynadı. şimdi geçmişe bakıyorum da ulan tivitır hesabı açıp propaganda yaptığım için utanıyorum. biz ne yaşamışız böyle. haftanın 7 günü sörvayvır denen çile...

neyse beyler yeni başkan alımları başladı. görüşmeleri başlattık. bayrampaşada mülakatlara katılmak için teşkilatla iletişime geçebilirsiniz. adres aşağıdaki gibidir:

başvuru koşulları:

- instagram kullanmayanlar önceliklidir. kullananlar için racon dolu paylaşımlar yapmak şartı vardır.

- acurdan nefret etme şartı vardır. mülakatlarda acura en ufak bir sempati duyulmayacağına dair yemin ettirilir.

- başkan adayları asabi kişilikleri yanında karizmatik ve lider ruhlu olmalıdır. belagat yetenekleri test edilecek olan adaylar ileri düzey Türk edebiyatı bilgisine sahip olmalıdır.

- mülakatlarda adayların taktik kurma becerisi ölçülür. bir başkan sosyal dinamiklere hakim olmalıdır.

mülakatlar sonunda beş başkan adayı seçilir ve konseye sunulur. beş aday kafes dövüşü yapar ve birinci olan ikinci tura geçer. kalan dört aday erdi ünverle bakışma savaşı yapar.

gözünü kırpmadan en uzun süre erdi ünverle bakışan ikinci tura geçer. kalan üç aday sessiz kalmaları şartıyla serbest bırakılır.

kalan iki aday derin survivor karargahında psikolojik ve fiziksel dayanıklılık testlerine tabi tutulur ve daha dayanıklı olduğu düşünülen aday sefir ilan edilir.

herkese başarılar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tanisiyormuyuz31

acun geçen survi bildiğin zihin kontrolü yaptı psikolojik denek olduk. sokağa çıkma yasakları, dizilerin filmlerin futbolun okulların tatile girmesiyle meslek sahiplerinin bile mesleklerini icra edemediği ve evde oturmaya icbar edildiği o dönemde, acur denen zat beynimizle oynadı. şimdi geçmişe bakıyorum da ulan tivitır hesabı açıp propaganda yaptığım için utanıyorum. biz ne yaşamışız böyle. haftanın 7 günü sörvayvır denen çile...

neyse beyler yeni başkan alımları başladı. görüşmeleri başlattık. bayrampaşada mülakatlara katılmak için teşkilatla iletişime geçebilirsiniz. adres aşağıdaki gibidir:

başvuru koşulları:

- instagram kullanmayanlar önceliklidir. kullananlar için racon dolu paylaşımlar yapmak şartı vardır.

- acurdan nefret etme şartı vardır. mülakatlarda acura en ufak bir sempati duyulmayacağına dair yemin ettirilir.

- başkan adayları asabi kişilikleri yanında karizmatik ve lider ruhlu olmalıdır. belagat yetenekleri test edilecek olan adaylar ileri düzey Türk edebiyatı bilgisine sahip olmalıdır.

- mülakatlarda adayların taktik kurma becerisi ölçülür. bir başkan sosyal dinamiklere hakim olmalıdır.

mülakatlar sonunda beş başkan adayı seçilir ve konseye sunulur. beş aday kafes dövüşü yapar ve birinci olan ikinci tura geçer. kalan dört aday erdi ünverle bakışma savaşı yapar.

gözünü kırpmadan en uzun süre erdi ünverle bakışan ikinci tura geçer. kalan üç aday sessiz kalmaları şartıyla serbest bırakılır.

kalan iki aday derin survivor karargahında psikolojik ve fiziksel dayanıklılık testlerine tabi tutulur ve daha dayanıklı olduğu düşünülen aday sefir ilan edilir.

herkese başarılar dilerim.

• senin gibileri mahallede bakkala gönderiyorum

Erman Başkan
  • quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

barış nisa ile aşk yaşıyormuş

kız kardeşim diyordu nisa’ya. bu adamın hayatı yalan dolan

Twitter'da gördüm dün ben de bu haberi. Mağdur Barış'a bak sen. Parkurda yavaştı ama çıkar çıkmaz Nisa'yla samimiyeti hızlı ilerletmiş. Sercan'a seni Nisa konusunda hiçbir zaman satmadım gibi bir şey demişti Sercan elenirken. Bu satmadığı haliyse

• Başkan benim gifi kullanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• başkan dh forumda takılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Başkan benim gifi kullanmış

•  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baldbani -- 9 Eylül 2020; 13:41:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

•  🔥🌴 SURVIVOR 2020 🌴🔥 | Şampiyon Cemal Can!

• ERDİ BAŞKANDAN SONRA 2.OSCAR GELİYOR

• quote:

ERDİ BAŞKANDAN SONRA 2.OSCAR GELİYOR

Yunus Emre: Bu Oscarı Donanımhaberdeki Başkancılar için alıyorum. Hepsine selam olsun

• quote:

Oscarın adresi bu sene de değişmeyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: Fusko

Oscarın adresi bu sene de değişmeyecek

Alıntıları Göster

• quote:

Kendim sinema filmi çekmiş gibi sevindim

Başkan beee helal lağğn

• Ah başkan ah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu forumda kaç kere yazmıştım. Nisa'nın yanındakilerden dış görünüşünden etkilenmeyen tek kişi Cemal'dı.O yüzden başka organlarıyla değil beyniyle konuşan tek kişiydi. O kötü, sinsi dedikleri Sercan çıkıp açık açık söyledi en azından. Burada devamlı linç edildi. Kardeşim, kardeşim gibi, kardeşime benzetiyorum diyenlere ver nefessiz ... diyecem de zaten öyle bir durum var
  • 
Sayfa: önceki 52385239524052415242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.