Şimdi Ara

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU'' (1172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.100
Cevap
20
Favori
836.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki

SURVİVOR 2019 ''ANA KONU''

(En Son Oy Tarihi: 21.3.2022)
Giriş
    Hocam bende aynı fikirdeyim.Katerina Nagihan dan sonra en iyi bayan.Atışlarıda çabuk çözüyor.Nagihanla 30 oyun oynasa tahminime göre 17-13 gibi Nagihan üstün olur fakat parkur uzun ve çift tur olsa bence Katerina Nagihana bile üstünlük kurar.Birde Semayla yarışsa Katerina merak ediyorum.Semayı çoğu zaman yeneceğini düşünüyorum çünkü Semanın atışlar facia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: samuel20

Hocam bende aynı fikirdeyim.Katerina Nagihan dan sonra en iyi bayan.Atışlarıda çabuk çözüyor.Nagihanla 30 oyun oynasa tahminime göre 17-13 gibi Nagihan üstün olur fakat parkur uzun ve çift tur olsa bence Katerina Nagihana bile üstünlük kurar.Birde Semayla yarışsa Katerina merak ediyorum.Semayı çoğu zaman yeneceğini düşünüyorum çünkü Semanın atışlar facia.
    Lakabı atışhan olan Nagihan'ı çok küçümsüyorsunuz 17-13 Nagihan'a hakarettir en az 22 ye 8 falan olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Maçuka

Dalaka tarafından tokat manyağı edilip üzerinden buldozer gibi geçilen Seda çöpünün acilen İstanbul'a börekçiye postalanması lazım.
    Aradığım şey buydu, böyle devam et

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Alıntıları Göster

Aklıma araba muhabbeti geldi, Araba Sevdası kitabının kapak görselleri de var, onlardan birinde (kapakta iki kişinin olduğu versiyonlardan birinde yani) atyus shopu çok iyi olurdu

• egolaka, hiç atışhan ile başedebilir mi. zamanında atışhan yemedi içmedi ikametgah adresini polonezköye taşımış birisi. yeter ki kafasına takmasın olası bir düelloda atışhan > egolaka

• Evil bora eleniyosa sedayı yusufun karşısına finalist olarak hazırlıyolar demektir.
  • Dokunulmazlıklar takım olarak oynanmış Borayı eleyen kişi Okaymış
    Büşra zamanında Hakan yerine Okay deseymiş Bora çok erken elenecekmiş
    Okay son 2'ye kalırsa şaşırmam artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alinda98 -- 17 Haziran 2019; 20:14:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Dokunulmazlıklar takım olarak oynanmış Borayı eleyen kişi Okaymış
    Berbat bir sezon değil mi? Afroditi'nin ya da Nikos'un sayı kaybetmesiyle Bora'nın elenmesi ne kadar adil? Cidden berbat bir sezon oldu. Acun kul hakkı yedi yedi doymadı. Herkes kendi kaderini belirlemeliyken başkasının rezalet performansıyla eleniyorlar belki de. İnşallah bireysele dönmüştür de öyle elenmiştir Bora. En azından başaramadı elendi diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 17 Haziran 2019; 20:17:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alinda98

Dokunulmazlıklar takım olarak oynanmış Borayı eleyen kişi Okaymış
    Şu çakma vikingi kim seviyo allahaşkına elense gitse kimsenin ruhu duymaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Berbat bir sezon değil mi? Afroditi'nin ya da Nikos'un sayı kaybetmesiyle Bora'nın elenmesi ne kadar adil? Cidden berbat bir sezon oldu. Acun kul hakkı yedi yedi doymadı. Herkes kendi kaderini belirlemeliyken başkasının rezalet performansıyla eleniyorlar belki de. İnşallah bireysele dönmüştür de öyle elenmiştir Bora. En azından başaramadı elendi diyelim.

Alıntıları Göster
    Son 1 ay Türk-Yunan ayrılacaktı yarışma bireysele dönecekti en adaletlisi bu olurdu yarışmacıların bireysel performansını görecektik ama Yusuf ağır tokatlanıp şampiyonluktan olacağı için buna cesaret edemedi.
    Boranın elendiği bilgisini veren hesap bugün bireysele dönmediğini söylemiş.Seda sembolle Bodrumu garantilediği için otomatik olarak Okay-Bora potası olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Şu çakma vikingi kim seviyo allahaşkına elense gitse kimsenin ruhu duymaz.

Alıntıları Göster
    Atakan-Yusuf-Okay bu isimler Bora ve Hikmete çok şey borçlu
  • Bora'nın elenme mevzusu ne kadar doğru? Ulan yıllarca Hakan Hatipoğlu'nu destekledim adam bir kere bile Kıbrıs görmedi, bu sene Bora'yı destekleyeyim dedim bu da Kıbrıs arefesi elendiyse sorun bende de olabilir

Bu arada şu yarışmadan Bora'yı çıkar, Hikmet de gitti zaten ne kalacak ki geriye? Kimi neden izlicez? Finale kadar izlemem herhalde...
  • Zaten bireysele dönse Emre-Bora potasından Emre çıkamazdı. Utanmaz herif finalleri de siyah-beyaz takım arasında yapsın bari. Oğlu Yusuf'u korumak için girmediği şekil kalmadı. Şampiyonluk için yarışan 5 kişi kalıyor ama hâlâ takım oyunu devam ediyor Katerina onları kurtarır zaten!

• Ben hala özellikle Bora'nın elenme konusunda bir yemleme vardır diye düşünüyorum. Diğer bilgiler doğru olabilir de sanki Bora elenmedi de elendi algısı yapıp izleyiciyi yarışmaya çekiyor olabilirler.
  • Yarışmacılar şuan tatilde

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Biz de mi TV8'i silelim ulan. 5 kişi kaldığı zaman bile bireysele nasıl dönmez. Melisa ile potaya gireceği için ağlayan ve performansı hiç %50'ye gelemeyen herifin son 4'te ne işi var.
    Bir takımdaki erkek sayısıyla kadın sayısı arasındaki fark 2'den fazla olamaz diyordun. Bende kuralın sadece türk ya da sadece yunanlarda erkek-kadın farkının 2'den fazla olamaz şeklinde olduğunu söylüyordum çünkü acun öyle söylemişti. Dün beyaz takımda 4 erkek 2 kadın vardı ve afroditi potaya girdi. Demekki ben haklıymışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Ben hala özellikle Bora'nın elenme konusunda bir yemleme vardır diye düşünüyorum. Diğer bilgiler doğru olabilir de sanki Bora elenmedi de elendi algısı yapıp izleyiciyi yarışmaya çekiyor olabilirler.
    Eleman kaç tane oyunu ve potayı önceden öğrendi yani, bilerek bunları söylettiriyor olamazlar. Zaten görünürde bireysele dönme niyetleri falan da yok.

Bora'nın Seda'dan geride olsa da Okay'dan fazla sms'i olduğunu düşünüyordum, yanıldım. Ama elense de finalde olmayı sonuna kadar hak ediyordu. Performans olarak erkeklerin en iyisi, reality desen tek başına götürüyor. Büyük ayıp yani bu.

• TaKo kullanıcısına yanıt
    Bora ve hikmet bu sezonun tadı tuzuydu.Bu ölü sezonu izlenebilir yaptılar. Hayır bide Okay elemiş borayi.Okayı kameralar çekmesin nerde bu adam diye kimse sormaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: x-ternal

Bir takımdaki erkek sayısıyla kadın sayısı arasındaki fark 2'den fazla olamaz diyordun. Bende kuralın sadece türk ya da sadece yunanlarda erkek-kadın farkının 2'den fazla olamaz şeklinde olduğunu söylüyordum çünkü acun öyle söylemişti. Dün beyaz takımda 4 erkek 2 kadın vardı ve afroditi potaya girdi. Demekki ben haklıymışım.

Alıntıları Göster
    Ben kendim uydurmadım onu, Panorama'da söyleyip duruyorlardı. Acun da bir kere genel sayı, bir kere de Türk-Yunan sayısı deyip iyice kafa karıştırmıştı. Zaten artık yarışmanın kayışı koptu.

• quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Eleman kaç tane oyunu ve potayı önceden öğrendi yani, bilerek bunları söylettiriyor olamazlar. Zaten görünürde bireysele dönme niyetleri falan da yok.

Bora'nın Seda'dan geride olsa da Okay'dan fazla sms'i olduğunu düşünüyordum, yanıldım. Ama elense de finalde olmayı sonuna kadar hak ediyordu. Performans olarak erkeklerin en iyisi, reality desen tek başına götürüyor. Büyük ayıp yani bu.

Alıntıları Göster
    Acun siyah beyaz olduktan sonra sadece benim dediği şeyi söylemişti. Panoramadakiler acunun yaptığı açıklamayı unuttuğu için öyle söylediler.

• 
Sayfa: önceki 11701171117211731174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.