Şimdi Ara

Survivor 2018 (484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • İçim fena oldu a. ya Allah acil şifa versin inşallah gözde bir şey yoktur
  • Hakan'in kolu mu kirildi noldu oyle? Sakatlandiysa yerine hizli biri gelir insallah. Soyle daniel, ernesto vari biri gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jorji -- 15 Şubat 2018; 23:13:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: survival of the fittest

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

sıcak sıcak istatistikler geldiiiiii

Survivor 2018

Survivor 2018

Survivor 2018

Hocam emeğine sağlık da kusuruma bakma, en başarılı isimde seçim yapıyorsun. Salı günkü oyunda Adem de Damla gibi 2 sayı almıştı. Bundan sonra en fazla sayıyı alan iki ayrı kişi falan olursa ikisini de yaz derim. Öyle daha doğru olur.

oyun içi dinamiklerine göre degerlendiriyorum anket açıyordum ama sabote edildi biri ya vpn açıyor ya da fan sayfasına atıyor 4 tana 2/2 yapan varken bir kişinin %80 alması bu ankette fan boyluk demektir tamamen tarafsız olarak degerlendiriyorum adem hem hız olarak hem atış olarak damladan daha baskın galibiyetler aldı yoksa nevinde 2/2 yaptı ama seçimim ademden yana oldu

Hocam anket işi zaten yatar da dediğim gibi yaparsan daha mantıklı olur bence. En başarılı isme oyun kazanan takımdan en çok sayı alanları yaz geç derim. Üç kişi olsa bile yaz gitsin, eşitlik açısından. Bir de performans sıralamasında aynı yüzdeye sahip olanların farklı renkte olduğu olmuş. Onu neye göre yapıyorsun anlayamadım ama aynı renkte olsalar yine iyi olur.

makro yazdım o kısma ilk 5 aynı ton 6-10 arası ayrı ton 11-24 arası farklı ton yani ilk 5 ve ilk 10'da olanlar anlaşılır olsun diye başarılı isim konusununda tek isimden yanayım hala misal şu an kendimi sonraki oyunda 3 isme odakladım 2/2 yapan ümit nevin sema bir sonraki oyunda yine zirvede olan biri olursa aralarından onu yazacagım bir süre sonra zaten bir yarışmacı 4-5 oyuna çıkmaya başlayacak o zaman her oyunda bir yıldız çıkıyor çok önemli bir detay degil bence sadece geçmişe dönük hatırlamak acısından ekledigim bir satır

• hakan ın gözüne kalıcı bir zarar gelse bu kadar böyle fragmanda gösterilmezdi diye düşünüyorum. evet sakatlıklar oluyor ama henüz hiçbir organını kaybeden olmadı. olmaz umarım. böyle birşey olursa izlemeye devam edebileceğimi sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Hakan'in kolu mu kirildi noldu oyle? Sakatlandiysa yerine hizli biri gelir insallah. Soyle daniel, ernesto vari biri gelsin.

Bacağı kırılan Anıl’ı göndermeyen Acun Hakan’ı gönderir mi sence. Gözüne bir şey oldu muhtemelen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PATATO AİM Hakan..: Gamze nin sörvayvıy hayatı ne kadar olabilir ki?

PATATO AİM Hakan..: Cumali nin çokta ilerleyeceğini düşünmüyüorum sörvayvıyda.

Sonuç..: PATATO AİM Hakan ACİL de. Öyleyse KUTSİ reyizden PATATO AİM Hakan a.:
    Allah ın Sopası yokki gökten indirsin gittin mi evine sürünee sürüneee
  • Survivor 2018
  • Tam olarak neresine geldi. Yazar mısınız ? Çok ani oldu göremedim.

• eeee tilki hakan sen cumaliye ömür biçersen cumali de sana ömür biçer.adam ığdırda nefesi en güçlü hocaya okutmuş kendini.adam okunmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: dada12

Sakatlık üzerinden bile söylenen sözler ortada. Diyecek bir şey yok. Yazık

Şok oldum yav. Tamam Murat hakkında öyle konuşmuş olabilir, bu kesinlikle itliktir ama bu kadar da kinci olunmaz. Kötü vurdu kafayı, Muratınki bambaşkaydı. Herkes göze göz dişe diş kafasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Campione -- 15 Şubat 2018; 23:16:6 >
  • Survivor 2018
  • göz kısmına bir hasar aldı gibi geçmiş olsun mourinho
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Bishounen

quote:

Orijinalden alıntı: Jorji

Hakan'in kolu mu kirildi noldu oyle? Sakatlandiysa yerine hizli biri gelir insallah. Soyle daniel, ernesto vari biri gelsin.

Bacağı kırılan Anıl’ı göndermeyen Acun Hakan’ı gönderir mi sence. Gözüne bir şey oldu muhtemelen.

Gozune bir sey olmamistir insallah. Kirik falan iyilesiyor da goz bazen eski haline gelemiyor, aci tecrubesini ben yasadim oradan biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CUMALİ REYIZI KÖYLÜ DIYE EZIKLIYORLAR..

CUMALİ REYIZDE ISYAN ETMIS ARTIK..

HELAL OLSUN..

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

CUMALİ REYIZI KÖYLÜ DIYE EZIKLIYORLAR..

CUMALİ REYIZDE ISYAN ETMIS ARTIK..

HELAL OLSUN..

çakal hakan hemen ömür biçmiş allahın tilkisi cumaliyi harcayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: tuğs@n

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

Survivor 2018

adam

şu delikli oyunda bütün delikleri doldururdu

bu adam harbi survior

• Hakanın türk milletinin üstünde bir zekaya sahip.İlk defa bakıyorum yorumlara millet olarak seviyenizi belli ediyorsunuz
  • sakatlık vs olmasın hakan çok kötü vurdu ailesi eşi izliyor laf vs ediyoz ama geçmiş olsun
  • büyük bişey olsa acun malzeme yapacak kadar düşmez. Genel de büyük bir olaymış gibi görünüyor ama aslında ufak bi sorun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Şu adam az uslu dursa Acun bunu her sene alırdı Survivor'a@MERNEPTAH

aynen hacı beyni gelişmemiş popilerliğimi korucam diye yapmadığı fışkı kalmadı
  • 
Sayfa: önceki 482483484485486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.