Şimdi Ara

Survivor 2018 (429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
    Bulut yine bir nebze erdi ile arayı düzeltmişti ama ramazan artık hain olarak hatırlanacak...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Şive mevzusunun üstüne bu olay adam acayip oyuncu çıktı.Arkadaşlıkları bile menfaatleri bitinceye kadarmış..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpha Centauri

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: dada12

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

EVET GÜZEL HABER GELDİİİİİİİİİİİİİ

MURAT İLK GALİBİYETİ ALMIŞŞŞŞ

MARCUSU YENMİŞŞŞŞŞ

Bir dayanağı var mı ?

uzun zamandır takip ettiğim bir sayfa doğru çıkarsa burada paylaşırım party hard

Hakandan haber var mı ? Sulu bir etap var ancak çokta yüzmeye dayalı değil gibi.

hayır sadece muratçı tayfa diyeyim "bekledigimiz güzel haberler geldi murat efsanesi marcus galibiyeti ile dönüyor." yazıyordu çok güveniyorum eger bu kezde galibiyet alamazsa başka isim destekleyelimde murat erkenden elenmesin

Sen hakanı da destekliyordun sanırım. öyle hatırlıyorum.

Allstarda ve 2010'da ama murata sempatim daha yüksek ama destekledigim isimlerin şampiyonluk ihtimali pek yok murat biraz daha böyle giderse erken elenmesin diye gönüllülerden funda tarafına geçecem gibi bu haftasonu bir değişiklik olabilir

oyunlar daha yeni başladı murat'a en az 2 hafta verilmeli,herşey bir anda olmuyor nagihan bile sakat tam yarışamıyor,gerçek performanslar için 1-2hafta daha beklemek lazım ayrıca istatistikler yanıltıcı herkes herkesle oynamıyor

O zaman 20 oyuna kadar kredi verelim 10 win alamazsa bizim yüzünden nazar degmesin fundayi destekleriz olmadi hadi o zaman

Wish başkan için sinerji artısı seri gelsin +++++

Survivor 2018

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ecem ve Ramazan oyun sırasında kenarda oturuyorlardı. Ramazan'a sordu neden benle hiç konuşmuyorsun, selam bile vermiyorsun diye. O da bir şey yok neden konuşayım durduk yerde, göz6 geçmişte kaldı gibi laflar etti. Sonra da konseyde onun ismini yazdı.
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    evet 20 civarı oyun ideal inşallah 2 haftaya kadar toparlar.bazı yarışmacılarda bile aşırı kilo var,2haftaya kadar herşey oturur gerçek performanslar ortaya çıkar inşallah murat sayılar almaya başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhabbet84

quote:

Orijinalden alıntı: candicewa

bir önceki bölüm gönüllüler ikişer paket çizi kazanmıştı. ecem acaba giderken çizilerini de almış mıdır?

bu arada snickers'tan çizi'ye. hey gidi hey...

Yediler o çizileri yarışmanın gitmeden önce.

bir hafta mı ne o buton duracaktı galiba. gerçi doğru diyorsun kırıntısını bırakmamışlardır.
    Hakan bırakılmaz ya Forumdaki fan sayfasında bende vardim(eski nickimle) Hakan bu sene dersine iyi çalışmış dediğin gibi hep atıştan veriyordu bu sene maşallah gerçek Arrow olmuş çıkmış.Birde dikkatimi çekti hep aynı tarzda kişileri tutuyoruz,Fundayi bende beğendim 1-2 hafta gecsinde kim ne çıkar ortaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Ecem ve Ramazan oyun sırasında kenarda oturuyorlardı. Ramazan'a sordu neden benle hiç konuşmuyorsun, selam bile vermiyorsun diye. O da bir şey yok neden konuşayım durduk yerde, göz6 geçmişte kaldı gibi laflar etti. Sonra da konseyde onun ismini yazdı.

Ramazan bakti smsde bir hakan var parlayacak bir Ecem ikisine aynı anda cephe olmak mantıklı değil kızlara gitti siz giderseniz faniniz yok elenirsiniz ecem yazalım o elenmez kolay kolay deyip ecemi yolladı hakanida karşısına alacak anti hakan oylarini alacak ramazan stratejinin hasini yapmış durumda son 10 cepte

Reis kalbini kırmak istemem ama muratın daha gelmeden sakatlığı vardı zaten, dizi bandajlı geldi adaya. Başka biri olsa sakatım deyip bırakırdı ama murat gururlu biri olduğu için vücudunun yeter diyeceği son ana kadar zorlamaya çalışıyor. inşallah sakatlığı, kendini zorlamaya devam ettiği için daha da büyük bir hale gelmez.
  • ramazanı sevemedim arkadaşların dediği gibi yapmacık bir şivesi var.anıl gönüllülerde en iyisi ama bu arkadaş ogeday gibi yüksek profilli birisi değil.benim tahminim birleşme partisine kadar elemeler ağırlıklı olarak gönüllülerden olacak çünkü all star takımında reyting yaptıracak çok adam var acun göndermez bunları bu kadar insani toplamak mesele
    bu arada inşallah yiğit dikmen gönüllülere gelir ve barzo turabi ile kapanmamış olan hesabı kapatır bu kadar olaydan inşallah ders almıştır kendini ezdirmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Axel Manning

Reis kalbini kırmak istemem ama muratın daha gelmeden sakatlığı vardı zaten, dizi bandajlı geldi adaya. Başka biri olsa sakatım deyip bırakırdı ama murat gururlu biri olduğu için vücudunun yeter diyeceği son ana kadar zorlamaya çalışıyor. inşallah sakatlığı, kendini zorlamaya devam ettiği için daha da büyük bir hale gelmez.

Ameliyat sonrası tetkik yaptırırdı iyi diye paylaştı survivor için sorun çıkaracak olsa katılmazdım dedi yayında form tutamadi biraz daha zaman verelim

• Birleşmeye kadar

Gizem

Gamze

Marcus

Ramazan yada Melih

Cumali

Gönüllülerden giden isim olurlar

All star kadrosundan

Ecem

Sahra

Nihat

Ve sakatlığı düzelmez performansı böyle devam ederse malasef Murat Ceylan da gider gibi

• Acun işte yeni yarışmacı diyecek ve kadraja ERDİ BAŞKAN girecek.Efsane yürüşüyle selamün aleyküm diyerek ortama giriş yapacak.

Ramazan,Turabi ve Hakan ın korkudan ağızları açık kalacak.

ERDİ BAŞKAN adaya adaleti getirecek

TAM BIR SÜPER KAHRAMAN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 14 Şubat 2018; 0:43:12 >
  • 4. bölüm tanıtımında hakan ve ramazan yüzleşirken fondaki müzik bilindik bir parça mı?
  • Beyler bugünkü oyunu kim kazandi ve hakan kac puan topladi yazarmisiniz?

• bu seferde turabi kazanırsa kusarım artık
  • vartoluu kullanıcısına yanıt
    Cumali, Nihat Doğan ve Murat Ceylan'ın sms'i çoktur. Yani kendileri elenmeden önce 1-2 konseyde kendilerinden daha iyi performansı olan kişileri de götürürler.
  • Burada önemli olan birleşmeye kadar zayıf isimlerin elenmesi. Çünkü ilerleyen haftalarda her iki takıma 2 yeni yarışmacı daha katılacak. Bunlar kim bilmiyoruz. Şayet zayıf isimler gelirse o takımı fena bozacaktır.
  • yılan sahraya göre sen olmayı hak ediyordun.yedeklik yakışmıyor sana ama yedekten bile olursa inşallah sen gelirsin
    berna

Survivor 2018
  • Atakan şöyle bir paylaşım yapmış Instagram'da:

Survivor 2018

* Bu kolpa değil, gerçek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Casablanca -- 14 Şubat 2018; 0:41:28 >
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.