Şimdi Ara

Survivor 2018 (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 13 Şubat 2018; 22:8:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adem’i geçen sene bitiren Sabriye idi. Ona rağmen adam finale çıktı. Geçen sene ekşide herkes Adem’i destekliyordu. Ben bu kadar desteklenen yarışmacı görmemiştim. Bakalım bu sene Sabriye yok. Adem iyi performans gösterirse kesin son 4te olur. Oy potansiyeli çok yüksek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nihat gel turabinin yanına birleşmeui görürsün rahat

• Bu hakan ne gıcık adam, yazık bu Cumali de onun yanında yanacak.

• Türkiyenin en gereksiz insanları sıralaması yapılsa bu tirrekabi 1.liğe oynar

• LA CUMALİ SANA NİYE SAYGI DUYSUN

DİREKÇİ BARZO

• bu sezon çalan şarkılar güzel değil
  • Yine turabi barzosu deyimler sözlüğünü ezberlemiş gelmiş

• Acun Hakanı tutuyor diyenler 2015te Bozok Hakana kafa attı.Turabi de kafasına mı ne basmıştı.Acun Berna-Sahra olayındaki gibi davransa en azından Bozoğu atması gerekiyordu(Bozokla bir sürü olay yaşadılar zaten) ama Acun efendi hiç bir şey yapmadı.Yani gelip Acun Hakanı koruyor vs demeyin

Hakan da iyi yaptı.Barzoya ölüm

Muratta hem sakatlık hem beceriksizlik hem de takılacak düzgün birisi olmayınca moral bozukluğu vs bakalım umarım düzelir.Dediğim gibi geçen sene falan izlememiştim Murat var diye izliyoruz umarım performansı artar ve öne çıkar (hızı uçmasa da iyi ama atışı kötüye benziyor)

Al işte Turabiye bak daha demin Cumali kardeşim diyordu şimdi yine 3-5 laf ezberleyip cumaliye salladı
  • Cumaliyi yakan hakan olacak

• Hakan başkan gene doğru zamanda doğru şeyleri söylemiş :D kurallar var ama gerekirse cevapta verilir

• ramazan'ın tişörtü bile itici
  • CUMALİ REYIZ ÇOK ÇANAK YAKTI BUGÜN HEM RAKIPTE HEM KENDİ TAKIMINDA

• quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Adem’i geçen sene bitiren Sabriye idi. Ona rağmen adam finale çıktı. Geçen sene ekşide herkes Adem’i destekliyordu. Ben bu kadar desteklenen yarışmacı görmemiştim. Bakalım bu sene Sabriye yok. Adem iyi performans gösterirse kesin son 4te olur. Oy potansiyeli çok yüksek...

Gecen sene önden 2 smse girmese ogedaya 2 kat fark atardi smsde.

Bu sene performansi en iyi olan yarismaci bahane kalmadi bakalim ne bulacaklar.

• Nd siftah yaptı mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Chalrie Keley

Acun Hakanı tutuyor diyenler 2015te Bozok Hakana kafa attı.Turabi de kafasına mı ne basmıştı.Acun Berna-Sahra olayındaki gibi davransa en azından Bozoğu atması gerekiyordu(Bozokla bir sürü olay yaşadılar zaten) ama Acun efendi hiç bir şey yapmadı.Yani gelip Acun Hakanı koruyor vs demeyin

Hakan da iyi yaptı.Barzoya ölüm

Muratta hem sakatlık hem beceriksizlik hem de takılacak düzgün birisi olmayınca moral bozukluğu vs bakalım umarım düzelir.Dediğim gibi geçen sene falan izlememiştim Murat var diye izliyoruz umarım performansı artar ve öne çıkar (hızı uçmasa da iyi ama atışı kötüye benziyor)

Al işte Turabiye bak daha demin Cumali kardeşim diyordu şimdi yine 3-5 laf ezberleyip cumaliye salladı

ne kafa atması hocam ben bir kafa atma göremiyorum lütfen işkembe-i kübradan sallamayalım

Survivor 2018

• Hilmicem hiç değişmemiş. Yine Turabi yalakası oldu.

• Parlayan Yıldız CUMALİ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagkajj

Arkadaşlar fark eden oldumu en solda başka biri var marcus yerine perşembe yeni bölüm olarak gösterilen görselde
    Survivor 2018

Acun'un sürpriz dediğiyle bir alakası olabilir mi acaba?

• Hilmicem gene yancı oldu.

Turabi karşısında tek duracak isim Adem. Baska kimse duramaz o potansiyel yok kimsede

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.