Şimdi Ara

Survivor 2018 (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Yunanistan'da reytingler baya düştü orayı da pek takip etmiyor dünyaya açılacam diye takip etmiyor bu sene full alp sunarsa şaşırmam

nasıl bu kadar fark oldu zorro.bu sene çok mu dandik yarışmacılar seçmiş geçen sene greece survivor diye yanıp tutuşuyodu

Sadece eleme olan günlerde reytingi yükseliyor adamlar daha ikinci yoldan sıkıldı atıştan sadece kim elendi diye bakıyorlar herhalde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlülerin kadrosu güzel bence ama gönüllülerin kadroyu merak ediyorum. Az kaldı umarım reyting için saçma sapan işler dönmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 1 Şubat 2018; 20:49:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Survivor da yenilik adına hiçbir şey yok.Ödüllerde ehten püften.Adriana Lima ile buluşturmuşsun.Bunun üstüne çıkmalısın.

Yarışmacı seçimleri kötü.Hadi bu yılı da kurtardın diyelim. Seneye ne olacak?
    Geçen yıl Göz6 yaptı tutmadı.Ütopya yaptı tutmadı.Çark Oyunlarının değişik bir uyarlamasını yap.Survivora başvurup son elemeye kalan 80-100 adamı 10ar 12şer gruplar halinde hiçbir şey vermeden sal adaya herkesi farklı bir köşeye.Ütopya gibi de canlı yayınla.Doğallığına bırak kim sona kalıyorsa al kadroya.Gönüllüler kadrosunu kız ver erkeklerde böyle oluştur.Al sana insan belgeseli.1 hafta dayanan çıkar mı bilmiyorum:)

Bunun tek başına programı bile yapılır.

Yunanistan da olduğu gibi her başarının doyum noktası vardır.Yenilik getirmezsen insanlar sıkılır.

Birde 6 ay olacak deniyor.Ee Dünya Kupası var.

Adamlar ne oyun yapmış.İzlerken başım ağrıdı benim.https://www.youtube.com/watch?v=q3IEHk6Y8zI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karınca M -- 1 Şubat 2018; 21:35:52 >

• Acur ihya oldu survivor sayesinde ama bir fragmanı bile yayınlayamadı h@la.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan Ogeday yada Atakandan brini fragmana sakliyor diye bekledik mal gibi.

Keske boykot flan yapsaydik madem en iyi en guclu survivoru scecez bunlarda olacak.

• Ogeday bu kadar gelmek istiyorken Acun'un bu adamı almamasının sebebi nedir?
  • yunanlılar zeki bizim gibi aynı oyunları 10 yıl izlemiyorlar tekrar tekrar
  • Erdi Başkan, Sadin, Anıl sins üçlüsü olmalıydı.
  • rororo4 R kullanıcısına yanıt
    dedik atakan korkağı katılmaz diye, o şu sıralar şovmenlik yapmakla meşgul. bir de gitmiş ''aslan aslanla tilki tilkiyle'' filan yazmış dövüş sonrası. lan karşına kartondan kalıp koysan 2 saniyede yere yığılmaz, bir de imalı imalı sözler yazıyor utanmadan

boşa heveslendirdiler milleti fragmanda sürprizler olacak ayağına. sürpriz dedikleri şey fragmanın çekilip yayınlanmamasıydı herhalde, fragmanda sürpriz olacak birisi yok çünkü

oyun sonlarına umarım usanmadan aptal saptal atışlar koymazlar. atış olmasın demiyoruz zaten illaki olsun da az dengeli yapsınlar. biraz mekanizma çözmeye dayalı, hafıza oyunlu sonlar da izleyelim. puzzle ayağına geometrik şekil yerleştirtiyor millete yüzbin kere, ulan bir ekipte hiç mi yaratıcılık olmaz anasını ya bir oyunda da sliding puzzle koyun finale

• quote:

quote:

quote:

Yunanistan'da reytingler baya düştü orayı da pek takip etmiyor dünyaya açılacam diye takip etmiyor bu sene full alp sunarsa şaşırmam

nasıl bu kadar fark oldu zorro.bu sene çok mu dandik yarışmacılar seçmiş geçen sene greece survivor diye yanıp tutuşuyodu

Sadece eleme olan günlerde reytingi yükseliyor adamlar daha ikinci yoldan sıkıldı atıştan sadece kim elendi diye bakıyorlar herhalde

Biz de ne verse izleniyor diye pek kafa yormadan dümdüz devam ediyodu.Belki bu sayede yenilik getirir.

• siz ne tartışıyosunuz ya? survivor bitecekmiş reytingi düşecekmiş de akşam akşam hayal satmayın arkadaslar

bu sene survivor gümbür gümbür geliyor.. yeni reyting rekorlarına hazır olun

• Acun un hayali Survivor ını anlatıyorum beyler gelin hele;

7 şer kaslı,proteinli,kamyon arkası sözleri olan erkekler

7 şer atlet,dedikoducu,kulisci,timsah gözyaşları dökebilen kadınlar

ve her sene aynı,kalıplaşmış,ezberlenen oyunlar..

Bunlara kalsa hiç renkli,troll,bizden,sürpriz yapabilecek hiç kimse katılmayacak.O zaman açıkça söylersen sadece sporcu veya sporla uğraşanları alıcam diye.Biz de izlemeyelim.Koskoca format ne hale geldi ya.Strateji,irade yarışması protein yarışmasına dönüştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 1 Şubat 2018; 23:10:5 >
  • Bugün de Güney Afrika Survivor a sardım:)

Al sana Puzzle.Çoğu pes edip bıraktı:)

Oyun 17:30 civarında başlıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=v167T0zCpeU

Sadece oyun sonrasındaki atış düzenekleri değil hepsi değişmeli.Bireysel semboller.Kıbrıs sembol oyunları vesaire vesaire.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karınca M -- 1 Şubat 2018; 23:10:22 >
  • O değil de all star takımı kuruyorsun e karşısına da çok güçlü bir takım kurduk diyorsun ama gidip Göz6 kaybedenlerini alıyorsun. Başka yarışmacı mı kalmadı arkadaş ? Bu sene ekip gönüllü erkeklerini dolduramadı,yeniden başvuru aldılar diyorlardı inanmıyordum ama yavaş yavaş şüphelenmeye başladım

• quote:

Acun un hayali Survivor ını anlatıyorum beyler gelin hele;

Bunlara kalsa hiç renkli,troll,bizden,sürpriz yapabilecek hiç kimse katılmayacak.O zaman açıkça söylersen sadece sporcu veya sporla uğraşanları alıcam diye.Biz de izlemeyelim.Koskoca format ne hale geldi ya.Strateji,irade yarışması protein yarışmasına dönüştü.

Bize troll adamlar lazım hocam Turabi, Atakan fıs...

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

O değil de all star takımı kuruyorsun e karşısına da çok güçlü bir takım kurduk diyorsun ama gidip Göz6 kaybedenlerini alıyorsun. Başka yarışmacı mı kalmadı arkadaş ? Bu sene ekip gönüllü erkeklerini dolduramadı,yeniden başvuru aldılar diyorlardı inanmıyordum ama yavaş yavaş şüphelenmeye başladım

Erdi ve Berna 1. olsun en kötü sezonda yarışsın.

Ramazan 3. Ecem 2. olsun Mix Star da en popüler sezonda yarış.

Erdi nin yerinde olsam ne söverim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EthanCarter III

quote:

Acun un hayali Survivor ını anlatıyorum beyler gelin hele;

Bize troll adamlar lazım hocam Turabi, Atakan fıs...

10 tane Atakan,Turabi izleyeceğime 1 tane Erdi,Semih izlerim.

Hiç keyif almıyorum bu fisss tiplerden.

Erdi,Semih öyle miydi.Adamların her hareketi izletiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karınca M

quote:

Orijinalden alıntı: Anche

O değil de all star takımı kuruyorsun e karşısına da çok güçlü bir takım kurduk diyorsun ama gidip Göz6 kaybedenlerini alıyorsun. Başka yarışmacı mı kalmadı arkadaş ? Bu sene ekip gönüllü erkeklerini dolduramadı,yeniden başvuru aldılar diyorlardı inanmıyordum ama yavaş yavaş şüphelenmeye başladım

Erdi ve Berna 1. olsun en kötü sezonda yarışsın.

Ramazan 3. Ecem 2. olsun Mix Star da en popüler sezonda yarış.

Erdi nin yerinde olsam ne söverim:)

Bir de bu Göz6 nin tek ödülü 1.olanın Survivor a gitmesiydi.Adamlar islerini güçlerini bıraktılar halk oyuyla Survivor a gittiler.

Sonra bu elenen tipleri Survivor a al.O zaman neden 1.seçtin insanlara o kadar harcama yaptırdın derler adama.

Bu Ramazan,Ecem hatta geçen sene Bulut büyük fiyasko

..

• Acun Survivor All Star-Gönüllüler yapacağına bu üçlüyü aynı adaya koysun reytingte All Star kadrosunu tokatlar.

Survivor 2018

Survivor 2018

• Sahra ve nihat elenene kadar adayı karıştırsın diye almış acun çok belli.
    Elenicekler belli ümit hakan sahra nihat.
    Sonrası sıkıntı bakalım damla atletlerden 1 2 sini eleyebilecek mi
    Adem turabi hilmi murat dörtlüsündende kimin eleneceğini merak ediyorum.
    Gönüllüler baya dokunulmazlık kaybeder reyting ünlülerde gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.