Şimdi Ara

Survivor 2018 (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
118.736
Cevap
69
Favori
3.196.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2018

(En Son Oy Tarihi: 25.3.2024)
Giriş
  • Acun neden böyle yapıyor anlamıyorum adam survivor ı iyice formattan saptirdi sadece kaslı ve güçlü elemanları alıyor artık olmadı robotları al onlar yarışsın sırf bu yüzden bile bu sene izleme motivasyonu bulamıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anıl tetik gelmiyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Acun neden böyle yapıyor anlamıyorum adam survivor ı iyice formattan saptirdi sadece kaslı ve güçlü elemanları alıyor artık olmadı robotları al onlar yarışsın sırf bu yüzden bile bu sene izleme motivasyonu bulamıyorum.

Halbuki survivor 2016 yı sırtında taşıyan Semih Öztürk tek başına yeterdi.

• Şimdi de Meksika vs Romanya yapacakmış, Kirita çok pis bakıyordu fragmanda Yalnız diğer ülkelerdeki programlarda bölümlerin tamamı youtube'a yükleniyor. Ama bizimki youtube'u geçtim sitesine bile tam bölümleri koymayacak gene. Neden böyle yapıyor bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franz392 -- 17 Ocak 2018; 10:57:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: franz392

Simdi de Meksika vs Romanya yapacakmış Yalnız diğer ülkelerdeki programlarda bölümlerin tamamı youtube'a yükleniyor. Ama bizimki youtube'u geçtim sitesine bile tam bölümleri koymayacak gene. Neden böyle yapıyor bilmiyorum.

Acunn.com goygoyu yüzünden.
  • Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Oraya da yüklemiyor ki, öyle olsa bir nebze anlaşılırdı. Hiç takmıyor böyle şeyleri, eski senelerle ilgili videoları bulmak da çok zor mesela.
  • Türkiye Survivor'da aşırı bir müzik kullanımı var beatlesdan tut rolling stone avril bunları YouTubeda yayinlatmazlar telif şartları çok ağır acunn.coma konunmama sebebide reklam gelirler kaybi olmasin millet tvden takip etsin diye muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi ciddi Acun birçok önemli yarışmacıyı almadan All Star yapacak, Gönüllü kadrosu geçen seneki gibi vasat olursa bu sene patlar Acun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Ciddi ciddi Acun birçok önemli yarışmacıyı almadan All Star yapacak, Gönüllü kadrosu geçen seneki gibi vasat olursa bu sene patlar Acun.

geçen seneden daha iyi olacağı belli.2017 kadar rezil survivor'dan bile 10 reyting yaptıysa konuşmak bile yersiz.ayrıca şimdiden instagra'da survivor paylaşımları rekor kırdı.2015 bile 20 bin paylaşım olmamıştı.konu desen uçtu.şimdiden 100 sayfa.boş yapmaya gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayı gibiyim

quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Ciddi ciddi Acun birçok önemli yarışmacıyı almadan All Star yapacak, Gönüllü kadrosu geçen seneki gibi vasat olursa bu sene patlar Acun.

geçen seneden daha iyi olacağı belli.2017 kadar rezil survivor'dan bile 10 reyting yaptıysa konuşmak bile yersiz.ayrıca şimdiden instagra'da survivor paylaşımları rekor kırdı.2015 bile 20 bin paylaşım olmamıştı.konu desen uçtu.şimdiden 100 sayfa.boş yapmaya gerek yok.

Sonuçta all-star yapıyorsun tabi ki daha çok ilgi çekecek. Ama potansiyelin yarısı bile kullanılmadı. Kadrolar açıklanmadan herkes Atakan,Ogeday vs beklerken kadro erkeklerde gayet vasat kaldı.

• Kızlardan begümü beklerdim ve Berna canbeldeki de.

• Ciddi ciddi takip edilecek bir yarışma değil sonuçta bu. Eğlenmek daha önemli bence. Turabi zaten bunun için var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • the punisher nagihan reis

• reis

Survivor 2018

• bir tek potansiyel olarak atakan kullanılmadı.ogeday arkadaşım olmasına rağmen şunu diyebilirim ogeday reyting getirmez kendisi de biliyor.ne teklif geldi ne istekliydi.hatta rivayete göre adem final'de daha fazla oy aldı acun ogeday'ın kazanmasını istedi deniyor ki ogeday'a hala parası verilmedi.survivor'ı izlerim vakit geçirmek için lakin acun'un oylara etki ettiğini düşünüyorum.

• coming soon

• good old days

Survivor 2018

• quote:

Orijinalden alıntı: Yakışıklı Barzo

Bu programı izleyenler çok komik cidden

hele hele bu sene 3.kez turabi'nin kazancağı okadar belliyken yani sonunu bildiğiniz bir filmi nasıl hevesle izlerseniz öyle izleyeceksiniz

nerden mi biliyorsun turabinin şampiyon olacağını derseniz sadece tahmin. turabi nasıl olsa yarışmada milletin yüzüne gülüp sonra yine özlü sözlerle kötü kötü konuşacak arkalarından ve 3-5 tekerleme falan söyleyecek ve halkımız yine 3.kez tabiki turabiyi şampiyon yapacak.

hele hele nihat doğan'ın da katılmasından sonra bu programı izlemeyi bırak, survivor bitene kadar tv8 kanalı açmam bile

ama bence nihat doğanın katılması bu turabinin 3.kez şampiyon olacağından(benim tahminim) daha kötü bence

Açarsan adam değilsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayı gibiyim

bir tek potansiyel olarak atakan kullanılmadı.ogeday arkadaşım olmasına rağmen şunu diyebilirim ogeday reyting getirmez kendisi de biliyor.ne teklif geldi ne istekliydi.hatta rivayete göre adem final'de daha fazla oy aldı acun ogeday'ın kazanmasını istedi deniyor ki ogeday'a hala parası verilmedi.survivor'ı izlerim vakit geçirmek için lakin acun'un oylara etki ettiğini düşünüyorum.

Forumda 4-5 kişi var ogedayın arkadaşı genelde

• zorradam kullanıcısına yanıt
    turabi-hilmicem show v2 coming soon
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.