Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • survivor all-star efsaneydi. sonrası yalan oldu...
  • Acunun Diğer programlarida reyting yapmıyor artık

Bknz : yetenek sizsiniz Türkiye kaldırırildi

Songül karlı evlenme programı yaptı kaldırıldı

İşte benim stilim yarıda kesildi sonra tekrar başladı reytingler yine kötü kaldırılır yakında

O ses Türkiye daha önceleri ilk 5 -10 girerdi şimdi 20. Sıralarda

Survivor panaroma zaten hiç anlatmayayım yakında o da kalkar 90. Olmuş geçen 😂😂 acun reyting artsın diye canlı yayın geldi yinede 40. Olmuş 😂😂

Acunun böyle giderse işi zor

Siyasetten tamamen arinmasi lazım akp yanlısi ve ATATURK Düşmanlığı yaptığı için böyle giderse iyice dibi görür

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Acunun Diğer programlarida reyting yapmıyor artık

İşte benim stilim yarıda kesildi sonra tekrar başladı reytingler yine kötü kaldırılır yakında

Survivor panaroma zaten hiç anlatmayayım yakında o da kalkar 90. Olmuş geçen 😂😂 acun reyting artsın diye canlı yayın geldi yinede 40. Olmuş 😂😂

Siyasetten tamamen arinmasi lazım akp yanlısi ve ATATURK Düşmanlığı yaptığı için böyle giderse iyice dibi görür

Acunun yanindayiz

• Acun umarım daha da dibe vurur da, şu yarışmayı sil baştan yapar.

İnsanlar artık Ünlüler-Gönüllüler olayından sıkıldı. 5 ay Survivor olmaz. Kısa dönem askerlik mi bu? Yap insan gibi 2 ay.
  • Ginga Bishounen kullanıcısına yanıt
    mecbur 5 ay yapmak zorunda acun'un başka elle tutulur programı yok,acun tv8'i satın aldıktan sonra en az 20-30 tane programı yayından kaldırıldı,sonra baktı bu işler böyle olmuyor tv8'in %40'ını ferit şahenk'e sattı survivor en kötü ikinci üçüncü oluyor,haftanın 5 günü AB grubunda ikinci üçüncü iyi bir oran.
    survivor haftada 5gün (son 2 ay haftada hergün) olmazsa tv8 batar
  • Siyasetten çok tekdüzelik bence. Survivor için söyleyim mesela. Her sene aynı oyunlar, aynı takımlar, aynı ödüller vs. Eskiden FB-GS, Kızlar-Erkekler, Türk-Yunan vs olurdu şimdi yıllardır ünlüler gönüllüler. Değiştirsene sistemi artık, başka bir şey yap.

Keza oyunlar, düz bir platform, ortalarda çeşitli engel sonda ise atış/puzzle. Hiç değişiklik olmaz mı ya? Takım kuruyosun takım oyunu yok(Geçen voleybol maçı güzeldi mesela 5'e 5).Bak takım oyunu budur, Tıkla. Herkes görev almalı takımsa. Yada linkteki gibi 3 grup denesin bir kerede. Bir değişiklik yapsın hep aynı şeyler izlemekten sıkıldım ben açıkcası, tek değişen şey karakterler olmasın.

• EfsaneFenerli kullanıcısına yanıt
    Amerikan Survivor'ı gibi yapamaz Acun. O zaman bölümlerin çok kısa sürmesi gerekir. Parkur olmasının sebebi süreyi uzatmak.

Erdi tarik menguc falan ölür bu oyunda naptin hocam

• quote:

Acun yalakalik yapmaya devam etsin pimi çekildi patlicak

Gerçi simdiye kadar aldığı para tüm sülalesine yeter artar da neyse

• quote:

Acunnn boooommmlucak

Yakında müge anlı reyiz bile geçecek reytinglerde

• Biliyorum ama ben 3 saat oyun izlemek zorunda mıyım?

Yarım saat, bir saat neyine yetmiyor, kaldı ki bu sadece oyun. Daha bunun ada hayatı falan var.

@CarpELuS Şimdi ne yapıyorlar sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EfsaneFenerli -- 9 Şubat 2017; 13:32:27 >
    Türk dizileri de 3 saat. Bizim televizyonculuk anlayışımız bu, yapacak bir şey yok.
  • En Efendisi Furkan inşallah o kazanır artistler avucunu yalar
  • Ben oyun süresinde değilim, takımsa eğer bunlar takım oyunu koymalı diyorum. Bireysel yarışıp puan alan takımına katkı sağlarsa, takım olmanın mantığı yok.Takımında messi olan kazanır gibi. Örneğin geçen sene Nagihanla Atakan takımı götürüyordu. Geri kalan nerede, yok. Takım nerede o zaman, yok. Bireysel yapsa daha mantıklı değil mi?
    Survivor zaten bireysel bir yarışma. Eskiden birleşmeye kadar takım, sonrasında ise bireyseldiler. Asıl Survivor o zaman başlıyordu. Tabii bu sistem en son 2012 yılında uygulandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

Ben oyun süresinde değilim, takımsa eğer bunlar takım oyunu koymalı diyorum. Bireysel yarışıp puan alan takımına katkı sağlarsa, takım olmanın mantığı yok.Takımında messi olan kazanır gibi. Örneğin geçen sene Nagihanla Atakan takımı götürüyordu. Geri kalan nerede, yok. Takım nerede o zaman, yok. Bireysel yapsa daha mantıklı değil mi?

yunus günçe

ç ile

şizo reyıze ayıp etmıssın ama bu yazıda. Gecen sene en krıtık sayıları ç reyız alırdı.
  • üstte biri erdiyi sevmeyenler beğensin yazmış 3 beğeni almış ha ha

ben erdiyi seven beğensin diyorum kaç kişi var reyizi destekleyen
  • Aynen öyle.

Ayrıca kimi tutuyorsunuz bilmiyorum ama sms olayına karşıyım ben. Eleme adayı olarak isimler çıksın, daha sonra bu isimler kendi aralarında oyun oynasın kaybeden elensin. Buda sanırım en son kızlar-erkeklerde olmuştu. Daha adil geliyor bana bu. Kaybedersen gidersin.

Öbür türlü ilk elemedeki gibi olur. Erdi-Eser-Berna (3'ü de aylarca tv ekranında tanınmış, arkasında bir sürü kişi) diğer taraftan garibim Fulya. Suçu neydi bu kızın daha önce tanınmamak mı? Sonra halk seçti, en doğru karar o oluyor. Ben buna katılmıyorum. "Survivor"san eğer kendin bir yere geleceksin. İster oyundaki başarınla ister kulisteki başarınla vs. ama arkandaki toplulukla bir yere geliyosan o zaman sen survivor olmuyorsun ki, seni survivor yapıyorlar!
  • kalavar kullanıcısına yanıt
    ç'yi severim hakkını yemek istemem tabi ama genel olarak söyledim
    Kızler Erkekler'de Düello vardı da hep dayanıklılık üzerineydi. O sistem de pek adil değil. Onu yapacaksan da bir çok yeteneğin sergilenebileceği bir parkur hazırlamalısın. SMS sistemi Acun programı daha rahat kontrol etsin diye geldi. İstediği kişiyi, istediği zaman gönderiyor bu sistemle. Öbür türlü beklenmedik elemeler olabilir. Mesela sen getirdin Düello sistemini Erdi ilk haftadan paketlenir, bu Acun'un işine gelir mi?
  • 
Sayfa: önceki 824825826827828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.