Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (825. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş
  • MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Bugünü de böyle kapatalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

BUNDA KAHKAHA ATMIŞTIM AHAHAH

• Genelde 1.olduğu yok. Çoğu zaman 2. veya 3.oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sirf ilhanla kavga etti diyede fatihin desteklenmesi saçma.

Desteklenicek bi yarışmacı degil fatih olaylarin fazla içinde herşeye gereğinden fazla yorum yapiyor.

Adem umarım fatihle grup olmaz.

Bu arada sabriye öyle saf ki karadeniz kartını oynamiyo bile.

Ben karadeniz insaniyim beynimde ki neyse agzimdan cikanda o bende böyleyim gibi bisiler dese karadenizliler yıkar o smsi.

Aslında en tanimak istediğim yarismaci anıl.

Tepkileri degisik bazen sönük bazen fazla.

İleride nasi hareket edicek merak ediyorum.

Sadin erdiden daha itici.

Erdiyi aslinda ellerini ovusturup ehiehi şimdi ne kavga cikarsam ki tipinde olmasa sevebilirdim.

Genede erdiyi semihten daha çok seviyorum.

Daha doğal erdi.semihin her hareketi her sözü planliydi.

Oyunlarda filan oynamiyodu kafasina göre çok saçmaydı.

Son olarak semanın dikkatli olmasi lazim cok kazanmakta dezavantaj.

Hareket ve karakter olarak falso verirse direk üstü çizilir.

Genede anaç bi tavri var pozitif elektrik veriyor.

Öyle karışık bisiler yazim dedim sıkıntıdan.

• Aspiratör kullanıcısına yanıt
    Ogeday ve kaslı vücudundan bahsetmemişsin şaşırdım :)
  • Günaydın herkese, şu Survivor için 7/24 canlı yayın olsa fena olmazdı :)
  • Acun bu sene nanayi yedi

Reytinerde büyük düşüş var

Eşkiya dünyaya hükümdar Olmaz

Içerde

Hatta kırgın çiçekler bile solluyor artık 😂😂😂

• Fatih hem çok hantal hem de çok beceriksiz,eminim Acun onu seçtiğine pişmandır. Her oyundan sonra mutlaka öyle oldu böyle oldu diye bahaneler üretiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CarpELuS

Acun bu sene nanayi yedi

Reytinerde büyük düşüş var

Eşkiya dünyaya hükümdar Olmaz

Içerde

Hatta kırgın çiçekler bile solluyor artık 😂😂😂

hadı ınsallah
  • OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    Birde bakışları konuşmaları fala n biraz embesil duruyor 😂

• Karşısında iyi yapımlar var o yüzden. Artık dizilere iyi bütçeler ayrılıyor, kaliteli yapımlar var.
    Eskiden bir kanalda reyting alan dizi olurdu sadece. Mesela Kurtlar Vadisi olurdu millet ekran başına kitlenirdi vs.
    Şimdi her kanalda büyük bütçeli yapımlar var, futboluydu vs reytingler dağılıyor.

Acun zaten program içerinde yaptığı reklamlar vs maliyetin bir kısmını koparıyordur. Onun için sıkıntı yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 9 Şubat 2017; 9:56:25 >
  • Survivor artık çok script bir hale geldi 2 kişi arasındaki konuşma bile 2 yıl öncesinin survivorundakiyle aynı ödüle sevinmeler sahte ödüllerde çöp kenardan sevinin diye kart kaldırıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 9 Şubat 2017; 10:30:29 >
  • kurtlar vadisi gibi sende yalan olacaksın acun
  • Kadıköy'ün Boğası yürür gider net!
  • kadıköy'ün boğası serhat reis geliyor

5 istediler 6 attık 10 istediler zaman yetmedi

Survivor 2017 | Final

• Ünlülerden furkan değil artik ademi tutuyorum 2 sembol oyunundan beri dibine kadar hak ediyor şampiyonluğu gönüllü lerden de volkan da ayni şekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: the minutemen

Ünlülerden furkan değil artik ademi tutuyorum 2 sembol oyunundan beri dibine kadar hak ediyor şampiyonluğu gönüllü lerden de volkan da ayni şekilde

Benimde erkeklerde favorim Adem. En çok takdir ettiğim yanı şahsi problemlerini değerlendirmelerine yansıtmaması. Gerçi bu saatten sonra taraflı olacaktır.

İlk seçmelerde Adem kendi problemlerimi değerlendirmeye yansıtmam takım için iyi olan kararı veririm dedi. Nitekim Sedat' ı yazmadı takıma katkısı var diye sözünün arkasında durdu fakat Sedat aynı duyarlılığı gösteremedi takıma puan kazandırmasına rağmen Adem' i yazdı. Bu nedenle bu saatten sonra Adem de ilk baştaki objektif değerlendirmeleri yapamayacaktır.

Bunun haricinde oyunlara katkısı,hırsı,adada bir şeyler yapmaya çalışması güzel.
    İlhan-Serhat-Furkan ittifakının içerisinde yer almadığı için eleme grubunda çok yer alabilir. Umarım takıma katkısının farkına varırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tidus -- 9 Şubat 2017; 11:5:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tidus

quote:

Orijinalden alıntı: the minutemen

Ünlülerden furkan değil artik ademi tutuyorum 2 sembol oyunundan beri dibine kadar hak ediyor şampiyonluğu gönüllü lerden de volkan da ayni şekilde

Benimde erkeklerde favorim Adem. En çok takdir ettiğim yanı şahsi problemlerini değerlendirmelerine yansıtmaması. Gerçi bu saatten sonra taraflı olacaktır.

İlk seçmelerde Adem kendi problemlerimi değerlendirmeye yansıtmam takım için iyi olan kararı veririm dedi. Nitekim Sedat' ı yazmadı takıma katkısı var diye sözünün arkasında durdu fakat Sedat aynı duyarlılığı gösteremedi takıma puan kazandırmasına rağmen Adem' i yazdı. Bu nedenle bu saatten sonra Adem de ilk baştaki objektif değerlendirmeleri yapamayacaktır.

Bunun haricinde oyunlara katkısı,hırsı,adada bir şeyler yapmaya çalışması güzel.
    İlhan-Serhat-Furkan ittifakının içerisinde yer almadığı için eleme grubunda çok yer alabilir. Umarım takıma katkısının farkına varırlar.

sedat ilhan ego bombası sonunda kendilerinde patlıyacaklar
  • Bende içerdeyi izliyordum şimdi survivor bitince izliyorum dizi kaçmıyor neticede

• 
Sayfa: önceki 823824825826827
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.