Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş
  • Valla Türk milletinin tiki tiplerle kaslı dövüşçü fantezisi survivor dan sogutuyor insanı yine finalde tiki vs kaslı hanzo karşı karşıya gelir sonucu şimdiden yazıyorum.Bakalım şampiyon yine Türk milletine küfür edecek mi onuda merak ediyorum.Malum geçen seneki zât
  • Rezerved
  • Patates acun gitsin önce bu sefer adadan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videoyu izledim

Hay acun senin kuracağın gönüllü takımının

Piyasada ne kadar tiki varsa toplamışlar. Elemelerde jüride tiki serkayla bilezikçi pepecanı mı koymuş
  • Eserin gitmesi haksızlık şimdiden büyük bir fan kitlesi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • temhemrime kullanıcısına yanıt
    Fan kitlesiyle olmuyor o işler, oyunlarda çuvallarsa gözünün yaşına bakmazlar.
    Survivor'da parkur performansı birinci kriterdir.
  • ogeday
  • Doğru düzgün ünlü yine yok Adam gibi bir gökhan keser vardı. Bu ünlülerin isimlerini bile bilmiyorum
  • Kadro fena gelmedi bana, eser in olması iyi olmuş, baya eğlencez

https://youtu.be/hOG6tz1WfuQ

unutamıyorum şu videoyu
  • Ayrıca ögeday direk handikaplı geliyo yazık çocuğa ülkede çok büyük bi kitkenin diliriş ertuğrulu takip ettiğini düsünürsek, o ismin güzel bi imajı yok malesef :D
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    bu niye miyavlıyor
  • Atakan gibi kendi halkına küfür eden kadına şiddet uygulayanlar kadroda olacağına Serkay gibiler olsun.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Yapma Allah aşkına Serkay in ne falsosunu gördün bütün forum Atakanı destekliyordu gördük Atakan in ne olduğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ünlüler kadrosu baya iyi.Gerçek ünlü olarak baya kişi var.Pertormans olarak da öndeler bence takımın yarısı kendi branşlarında baya iyiler.Serhat Akın'ı parkurlarda hız olarak baya iyi olacağını düşünüyorum.İlhan Mansız en az son 4 yapar.Gönüllülerde kimin ne yapacağı belli olmaz ama sondaki emir işleri benim diyen eleman ortalığı karıştırır.
  • Kadroya baktım türk programlarını hiç izlemediğim için kim nerden geldi bilmiyorum ama içlerinde Eser West denen adam dikkatimi çekti. Bi evlilik programında ingilizce konuştuğu videosu çıktı kıza "get over here" diye bağrıyor "kırdın beni god damn it" vs... değişik bir adam şimdilik dikkatimi çeken tek kişi bu. Yalnız gerçekten halk arasından başvuru ile alımı kapatmışlar sırf gösteriş amaçlı açıyorlar herhalde başvuru formunu falan 3-4 yıldır gönüllüler kadrosu hep yarışmalardan, ajanslardan çıkmalarla dolu. Program eski doğallığını yitirdi aşırı reality show'a döndü
  • Ah ulan şimdi Semih reisi izlemek vardı.Adam haklı çıktı Atakan anca Türk halkına küfür etsin.
    Survivor 2017 | Final
  • Serkay'a kurban olun siz.

Atakan gibi saygısız kişilikler bir daha alınmasın da gerisi teferruat.
  • Bu sene yine benzer senaryo olacak. Ünlü erkekler zayıf olacak gibi duruyor. Boksör,Serhat ve belki İlhan götürürler ama Şakşuka,Sedat(sporla uğraşmış ama yaşlı) ve Furkan paso sayı verecek gibi duruyor. Kısaca ünlü erkeklerin verdiklerini belkide tarihin en iyi takımı olacak olan ünlü kızları telafi edecek. Bayanlarda 2 tane milli atleti,1 kickboxcuyu 1 dalış rekortmenini bir takıma koymak bence çok abartı.

Gönüllü erkekler fena değil. Volkan ilginç bir tipe benziyor. Bence damga vuracak. Bur takımdan mutlaka bir doğal senaryo çıkacaktır. Gökhan,ogeday ve Eser benzer tipler gibi duruyor. Belki volkanla çatışma yaşayabilirler çünkü Volkan hem biraz daha farklı hemde dominant görüntü çizdi 5 saniyede. Geçen seneki Semih vs Gönüllüler olayına dönerse güzel olur.

Son olarak bence bu kadar güçlü kadınların alınmasının sebebi kadın şampiyon çıkartma isteğidir. Bu sene olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

ogeday

Bu sene ki Ada'mın belli demek ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serkay ın nesini mi gördüm serkay hayatımda gördüğüm en safkan tikiydi
    Küfürbaz, egolu,bip lenen küfürlerinden izleyemiyorduk bile son 1ay kala hariç te oyunlarda başarılı değildi.

Bir tane bile bireysel dokunulmazlık oyunu alamayan
    Bir tane bile sembol alamadan final sembol oyunlarını kenardan tiyatro izler gibi izleyen
    Ve de son 1ay hariç oyunlarda patates olan birisi şampiyon ola-mazzzz

Tiki serkay atış özürlüydü yoksa koşmasında yüzmesinde sorun yoktu

Şampiyon en başından beri belliydi atakanı çok sevdiğimden değil acun öyle istiyordu çünkü kriterlerine uyan adam atakan
    Kaslı,sporcu,dövmeli

Acun bu sene yoğurdu üfleyerek yiyor ünlüler takımı bence çok iddialı

Takımın çoğu milli sporcu
    Not:son küfür olayından sonra atakan %100 suçlu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.