Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (1472. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.580
Cevap
87
Favori
3.012.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.4.2024)
Giriş

Orijinalden alıntı: serial206

quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

İlhan ve tayfasını destekleyenlere acıyorum. İnsanda azıcık iyi niyet, merhamet ve vicdan olur. İnsaniyet olur. Bunlar da insanın i'si yok.

Sabriye umarım Kıbrıs finaline gider de bu vasıfsızlardan hiçbiri gidemez.

Oyun öncesi bench'te sabriye'ye oynu nasıl anlattıklarını görmedin heralde? Nazikçe, kırmadan herşeyini gösterdiler bench'i ittirdiler İlhan ve Serhat. Açıkcası bence bu hareketler bile çok o performansı gösteren birine. Çok merak ediyorum Adem bile sabriye'ye çıldırmaya başlamışken burada sabriye'yi destekleyenlerin kafasını.

Oyunu anlatanlar 3 saniyede kaybetmese iyiydi.

Ayrıca bı halt biliyormuş gibi oyunu anlatmaya kalmaları zaten başlı başına hakaret.sabriye çirkef olmadığı için onlara başımdan ittirin gidin diyemedi sadece.

Adem mi 3 saniyede yenildi İlhan mı Oynayamıyorsa anlatacaklar tabi takım oyunu oradaki oyun.

• MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Sarbi daha efsane

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabriye normal şartlarda giderdi ama ünlülerin davranışları çok itici geliyor en azından toplumun bir kesimine. mesela sema, ilhan serhat potaya çıksa iyi sms gönderecek bir kesim var. ama bunun yanında bu kişilerden hiç haz etmeyen sabriyeye sms gönderecek başka bir kesim daha var. sedat kadar itici onun gibi alenen din simsarlığı yapan biri için bile kerhen de olsa sms gönderecek bir kitle var performansından dolayı veya adayı karıştırma potansiyelinden dolayı.

özetle sabriye'nin desteği eriyor ama bu haftayı da çıkarır bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

quote:

İLHANI SERHATI SEMAYIHAVUC DENİLEN KIRMIZI KAFAYI DESTEKLEYEN ADAM DEĞİLDİR

Bence insan bile değillerdir.forum kuralları elvermediği için daha fazlasını söyleyemiyorum.

haklısın dostum ama varya şurda izlerken patladım ne sinsiler

Hocam yarın mazlumun tarafında olmanızı bekliyorum sizden. Bu egoist yalakalara inat dobra insanları kıbrısa getireceğiz.

sabriye başarısız okey ama şu fitne fesatçıların arasında kız gözüme melek geliyor aynen seninleyim paşa

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Ego İlhan basketbol oyununda demedi mi Şahika'ya

"Alan savunmasını ne bilirsin sen ben yıllarca futbol oynadım.Dalış yapmışsın bana basketbolu mu öğretiyorsun."diye.Bugün Sadin'e "Futbol hayatı geçmişte kaldı.Burada hepimiz eşitiz."falan diyor.

Kolpaçino İlhan.

Şahika'ya ukalaca konuşmuştu. Alt tarafı futbolcu ama her bir şeyi bildiğini sanıp insanları rencide ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar ödüle gittiler Adem'i götürmediler. Ama dokunulmazlık oyununda adamı 50 kez oynatmasını biliyorlar. Bunlarda utanma arlanma yok.

Adem şampiyonluğu hak ediyor bu sene. Bence destek olunacak tek düzgün kişi de ADEM.
  • Ogeday gerçek yüzünü yavaş yavaş gösteriyor. Sessiz sakin delikanlı görünümünden, özüne dönüşü doğru yol alıyor.

Berna'nın açığını yakalayıp millet önünde dile getirip dedikoya döken beyefendi, oyun sahasında Adem'i kandırıp daha sonra ben öyle gördüm diye milyonların önünde yalan söylüyor. Berna'da azıcık akıl olsa buradan ne prim yapardı ama iş yok onda da.

Bugünkü oyunda 'en güçlü benim' demesi çok farklı boyutlarda. Biraz daha özüne dönde daha zevkli kavgalı bir survivor izleyelim. Takım arkadaşları bile korktu ondan :)

Kavgalı dövüşlü olsun azıcık ya, oyun oyun başka birşey kalmadı.

Çakma survivor Bulut^da iyi rezil oluyor, bu şekilde devam

Sabriye'ye sms atan tayfa cidden gönüllüleri sevenler herhalde. Bu kız kaplumbağa ile yarışsa şanslar yarı yarıya olur.

• MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    yani futboluyla değil de tipiyle japon askeri staylıyla hayran kitlesiyle popüler oldu daha çok o yönden tanındı

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    İlham aslen eskişehirli tatardır. O yüzden japon kızlar hastaydı

Kanka sen kimi destekliyon

• Bütün gönüllü hayranları sabriyeye oy atacaktır.o olmasa galibiyet alamayacak kadar rezil bir takım.mengüç sedat sabriye fatihe rağmen yenilmek başarı ister.birde en güçlü survivormış.acun atma din kardeşiyiz

• Oysa ki futbolcu sen mi Hagi mi denince Hagi diyen adamdı :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Ego İlhan basketbol oyununda demedi mi Şahika'ya

"Alan savunmasını ne bilirsin sen ben yıllarca futbol oynadım.Dalış yapmışsın bana basketbolu mu öğretiyorsun."diye.Bugün Sadin'e "Futbol hayatı geçmişte kaldı.Burada hepimiz eşitiz."falan diyor.

Kolpaçino İlhan.

Şahika'ya ukalaca konuşmuştu. Alt tarafı futbolcu ama her bir şeyi bildiğini sanıp insanları rencide ediyor.

Şahika'ya yaptığında bende haksız buluyorum kendinden geçiyor ilhan oyunlarda bazen. Ama o dalışcı olayından sonra ne şahika'ya sataştı ne sabriye'ye. Bir yerden tiyo mu geldi nedir

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlhan ve tayfasını destekleyenlere acıyorum. İnsanda azıcık iyi niyet, merhamet ve vicdan olur. İnsaniyet olur. Bunlar da insanın i'si yok.

Oyun öncesi bench'te sabriye'ye oynu nasıl anlattıklarını görmedin heralde? Nazikçe, kırmadan herşeyini gösterdiler bench'i ittirdiler İlhan ve Serhat. Açıkcası bence bu hareketler bile çok o performansı gösteren birine. Çok merak ediyorum Adem bile sabriye'ye çıldırmaya başlamışken burada sabriye'yi destekleyenlerin kafasını.

Ayrıca bı halt biliyormuş gibi oyunu anlatmaya kalmaları zaten başlı başına hakaret.sabriye çirkef olmadığı için onlara başımdan ittirin gidin diyemedi sadece.

Adem mi 3 saniyede yenildi İlhan mı Oynayamıyorsa anlatacaklar tabi takım oyunu oradaki oyun.

Ama böyle olmazki Sabriye diyen havuç 4 saniye rekoru kırdı.

Bendenmi kaynaklanıyor diyen Sabriyeye saldıran sema yine aynı.

3 saniyede yenilip kenara çekildiler.kafa rahat tabi Sabriye varken.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

quote:

quote:

quote:

İLHANI SERHATI SEMAYIHAVUC DENİLEN KIRMIZI KAFAYI DESTEKLEYEN ADAM DEĞİLDİR

Bence insan bile değillerdir.forum kuralları elvermediği için daha fazlasını söyleyemiyorum.

haklısın dostum ama varya şurda izlerken patladım ne sinsiler

Hocam yarın mazlumun tarafında olmanızı bekliyorum sizden. Bu egoist yalakalara inat dobra insanları kıbrısa getireceğiz.

sabriye başarısız okey ama şu fitne fesatçıların arasında kız gözüme melek geliyor aynen seninleyim paşa

Hocam benimde oy atma sebebim o. Hayatım boyunca nefret ettiğim insan tipleri toplanmış bu sene adaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

Sarbi daha efsane

e siz futbolcuğunu öne sürüyorsunuz. sabri genç yaşında iyi futbol oynuyordu hatırlayanlar bilir. milli takıma yaptığı katkılarıda bilir 2008de. adam 3 4 senedir çöküşte diye yerden yere vuruyoruz ancak doğrularıda konuşalım. bende gram sevmiyorum ama gerçekler bu. sen sürekli sakat sakat gezen ilhana efsane dersen bende sabriye efsane derim. olay bu kadar basit.
  • Serhat insanı takımından soğutuyorsun serhatttttt

• quote:

Orijinalden alıntı: Üçkağıtçı Cemal

İlham aslen eskişehirli tatardır. O yüzden japon kızlar hastaydı

Kanka sen kimi destekliyon

kanka ünlülerde bunca itici var iken adem gözüme harika geliyor gönüllülerde anıl sins ogedayı sevmezdim oda iyileşti yani gönüllülerde kıl kaptığım pek adam yok kaypak adamlar ünlülerde kim oldukları belli zati
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.Şahika o oyunda iyi performans göstermişti.Üstelik Şahika da boş değil.Milli olmuş guinness rekorlar kitabına girmiş birisi sonuçta.İlhan kendini Messi CR7 falan sanıyor galiba.

• Serhat daha ne kadar sakat kalacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ama böyle olmazki Sabriye diyen havuç 4 saniye rekoru kırdı.

Bendenmi kaynaklanıyor diyen Sabriyeye saldıran sema yine aynı.

3 saniyede yenilip kenara çekildiler.kafa rahat tabi Sabriye varken.

Havucu geç zaten onun ne sabriyeye laf söylemeye hakkı var ne şahikaya Benim dediğim sahnede onlar yoktu yalnız.

• 
Sayfa: önceki 14701471147214731474
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.