Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
96.693
Cevap
92
Favori
2.859.681
Tıklama

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 1.5.2020)
Giriş
    66 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlfredBorden

quote:

Orijinalden alıntı: ayhantas6

Havuç kafa şahikayı yazarsa türkiyeye gelmesin, havaalanında başlarım onu dövmeye

Şahika'nın bir haftadır yükselişine rağmen ismi çıkarsa yazıklar olsun Haber et beraber karşılayalım

Havaalanında çalışan kardeşim dövecek onu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    726 Mesaj

Yetmez mi ?
    |
    |
    MissMacHoOo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İlhan ve tayfası kendi planları için oyunu sattı, Adem'i defalarca oynattılar sakatlanacaktı neredeyse. Gözümde bugün iyice bitti İlhan. Yok sakatlandım, belim şöyle oldu boynum böyle oldu oynayamadım yoksa oynardım falan bla bla. geç bunları geç.
    |
    |
  • Yarbay
    2106 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

abi o değilde ben mi yanlış biliyorum sadece. ilhan mansızın neresi efsane yahu ? ilhan mansız denilince tek bildiğimiz dünya kupasında attığı gol. başka bir başarısı yok benim gözümde. sırf yakışıklı diye adamı efsane yaptılar. sabri bile türk futboluna daha fazla katkı sağlamıştır ilhandan.

bechkam gibi ama tarzı staylı futbolunun önüne geçti japon hayran edindi popi oldu vs. futbolculuğu iyiydi ama yinede hakkını yemeyelim

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

İlhan ve tayfasını destekleyenlere acıyorum. İnsanda azıcık iyi niyet, merhamet ve vicdan olur. İnsaniyet olur. Bunlar da insanın i'si yok.

Sabriye umarım Kıbrıs finaline gider de bu vasıfsızlardan hiçbiri gidemez.

Oyun öncesi bench'te sabriye'ye oynu nasıl anlattıklarını görmedin heralde? Nazikçe, kırmadan herşeyini gösterdiler bench'i ittirdiler İlhan ve Serhat. Açıkcası bence bu hareketler bile çok o performansı gösteren birine. Çok merak ediyorum Adem bile sabriye'ye çıldırmaya başlamışken burada sabriye'yi destekleyenlerin kafasını.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    Şu ilhan mansızın karakteri 5 para etmezmiş

Sadık onu övüyor

Senin benim futbolumu izlemen hiç umurumda değil diyor

Senin egonun ta

|
    |

Sadİn onu övüyor

Senin benim futbolumu izlemen hiç umurumda değil diyor

Senin egonun ta

|
    |

İlhan ,sema,Serhat,Furkan aç piranhalar gibiler.sabriye gidince içlerinden başka birini hedef seçecekler.

|
    |

Orijinalden alıntı: s.uzun

Yetmez mi ?

efsane diyorsan yetmez. 1 golle efsane olamazsın. sizin efsane anlayışınız nasıl bilmiyorum ancak benim öyle değil.
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz GPU: MSI NVIDIA RTX 2060 Ventus 6GB OC Motherboard: MSI B450M PRO-M2 V2 RAM: Corsair Vengeance 16GB DDR4 3000 MHz SSD: XPG SX6000 Pro 512GB M.2 SSD I James Donkey 480GB SATA SSD Case: Sharkoon TG5 Blue PSU: Cooler Master MasterWatt Lite 600W 80 Monitor: AOC CQ32G1 QHD 31.5" 144Hz 1ms Keyboard: GamePower Ogre RGB Mause: Logitech G300s Gamepad: MSI Force GC30 Headset: GamePower Magnus V2
  • Yüzbaşı
    413 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eemirr

quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

Programı izleyen herkes kimin art niyetli kimin iyi niyetli olduğunu görmüştür. Yarın yüksek ihtimal Sabriye gene potadan çıkacaktır. Dilerim yarınki dokunulmazlığıda ünlüler kaybeder.

Hocam Şahikayı yazarlar üzülürüz. Tarık ve carrot Furkan varken..

Sabriye'nin kitlesi Şahika'yada el atar hocam Sabriye Şahika Adem birleşmeyi rahat görür.
    |
    |

Bir sevdadır Trabzon. Yoroz'undan başlayıp Ziganasında bitmeyen
  • Binbaşı
    1543 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeable

quote:

abi o değilde ben mi yanlış biliyorum sadece. ilhan mansızın neresi efsane yahu ? ilhan mansız denilince tek bildiğimiz dünya kupasında attığı gol. başka bir başarısı yok benim gözümde. sırf yakışıklı diye adamı efsane yaptılar. sabri bile türk futboluna daha fazla katkı sağlamıştır ilhandan.

bechkam gibi ama tarzı staylı futbolunun önüne geçti japon hayran edindi popi oldu vs. futbolculuğu iyiydi ama yinede hakkını yemeyelim

ben kötü demiyorum ki hocam. sadece efsane olacak ne yaptı onu soruyorum. ona bakarsan sergen daha iyi futbolcuydu ilhandan. o niye o kadar değer görmüyor ?
    |
    |
    CPU: AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz GPU: MSI NVIDIA RTX 2060 Ventus 6GB OC Motherboard: MSI B450M PRO-M2 V2 RAM: Corsair Vengeance 16GB DDR4 3000 MHz SSD: XPG SX6000 Pro 512GB M.2 SSD I James Donkey 480GB SATA SSD Case: Sharkoon TG5 Blue PSU: Cooler Master MasterWatt Lite 600W 80 Monitor: AOC CQ32G1 QHD 31.5" 144Hz 1ms Keyboard: GamePower Ogre RGB Mause: Logitech G300s Gamepad: MSI Force GC30 Headset: GamePower Magnus V2

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    8 Not
    Ünlülerden gitmesi gereken kesinlikle fatih

|
    |

Yakışıklılığı önplandaydı

Dünya kupası sayesinde Japonya korede popüler oldu

30yaşında kronik diz sakatlığı yüzünden de futboldan koptu

Popülerliği daha çok magazinseldi 2000lerin başında

Öyle istikrarlı ir futbolcu değildi

quote:

Orijinalden alıntı: s.uzun

Yetmez mi ?

efsane diyorsan yetmez. 1 golle efsane olamazsın. sizin efsane anlayışınız nasıl bilmiyorum ancak benim öyle değil.

Hocam adamda farkında büyük topçu olmadığının gereksiz ego yapıyor. Egosunu gören zanneder maradona
    |
    |

• Binbaşı
    1398 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ASAP Rocky

Ogeday Ademi bekliyomuş muahahah Adem reis hadi omzuna kuvvet

boşuna beklemiyormuş
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: serial206

quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

İLHANI SERHATI SEMAYIHAVUC DENİLEN KIRMIZI KAFAYI DESTEKLEYEN ADAM DEĞİLDİR

Bence insan bile değillerdir.forum kuralları elvermediği için daha fazlasını söyleyemiyorum.

haklısın dostum ama varya şurda izlerken patladım ne sinsiler

Got like freedom,Everyone will be free!
  • Yarbay
    6868 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

İlhan ve tayfasını destekleyenlere acıyorum. İnsanda azıcık iyi niyet, merhamet ve vicdan olur. İnsaniyet olur. Bunlar da insanın i'si yok.

Sabriye umarım Kıbrıs finaline gider de bu vasıfsızlardan hiçbiri gidemez.

Oyun öncesi bench'te sabriye'ye oynu nasıl anlattıklarını görmedin heralde? Nazikçe, kırmadan herşeyini gösterdiler bench'i ittirdiler İlhan ve Serhat. Açıkcası bence bu hareketler bile çok o performansı gösteren birine. Çok merak ediyorum Adem bile sabriye'ye çıldırmaya başlamışken burada sabriye'yi destekleyenlerin kafasını.

Dalga geçer hor görür gibi anlattılar. Kibir sürüsü. Oyundan önce nazik kibar olmaları da yetmez oyundan sonrada ADAM olacaklar ve AKILLI olacaklar. Survivorda her yarışmacı eşittir. Başka yarısmacıya psikolojik baskı kurarak rencide edemezsin AYIP. Ha rencide edersen Türk halkı da cevabını verir. Sabriye daha çooooooook potadan kurtulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2132 Mesaj
    İlhan denen yürüyen ego bu akşam yine şaşırtmadı. Oyun kazanırken tarifi belli olmayan bir yaratık gibi bağırıyordun. Sadinin güç kimde demesi mi koydu sana. Tabi sonda yine beni izleyip izlememen önemli değil diyerek ego dolu bir söz ile olayı bağladı. Adem efendi de ayrı bir boş konuşuyor adama pehlivan bla bla laf söylüyordun şimdi efendiliğe yatıyor. Ogeday da patates etti onunda acısı bundan olsa gerek. Furkan'a hiç girmiyorum lüzumsuz yancı herif.

|
    |

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: serial206

quote:

İLHANI SERHATI SEMAYIHAVUC DENİLEN KIRMIZI KAFAYI DESTEKLEYEN ADAM DEĞİLDİR

Bence insan bile değillerdir.forum kuralları elvermediği için daha fazlasını söyleyemiyorum.

haklısın dostum ama varya şurda izlerken patladım ne sinsiler

Hocam yarın mazlumun tarafında olmanızı bekliyorum sizden. Bu egoist yalakalara inat dobra insanları kıbrısa getireceğiz.

Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
SEO
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.