Şimdi Ara

Survivor 2017 | Final (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
96.581
Cevap
87
Favori
3.012.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2017 | Final

(En Son Oy Tarihi: 13.9.2023)
Giriş
  • gerçekten yaşlanmışız ilhan mansız,serhat akın da bilinmiyorsa forumun yaş düzeyi felaket düzeyde

fenerliyim ama ilhan mansız'ı severim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 2 Ocak 2017; 12:46:16 >
  • Beyler analizimi yapayım. Performans olarak;

Erkek olarak gönüllüler önde görünüyor. Volkan hem karakter hem de oyun olarak ön planda olabileceği için son 4'e kalır. Ünlü erkeklerde biraz iyi performans gösteren hemen sivrilir. Bu da boksör Adem ya da futbolculardan biri olabilir.

Bayanlarda ünlüler ezip geçer. Gönüllülerde Elif Şadoğulu'nun iyi performansı olacağını düşünüyorum.

Kısaca ünlü-gönüllü dengesi eşit güçte gözüküyor ve bayan-erkek olarak çok fark var. Bu nedenle mesela bayan olarak güçsüz takımda azcık güçlü olan büyük avantaja sahip olur. Ada hayatını kullanmasını bilirse ilerleyebilir. Kullanamazsa güçlü olanlar devam eder.

Ada hayatı olarak;

Erkeklerde tek başına duracak bir tip yok. Gönüllülerde Eser-Gökhan-Ogeday birlik olur, Volkan biraz mesafeli olur. Bu da onu ön plana atar.
    Ünlü erkeklerde erkek kutuplaşması çok belirgin olmaz, kavgalı gürültülü olmaz.

Bayanlarda çok kavga gürültü olur iki tarafta da. Özellikle gönüllülerde farklı farklı tipler var. Ünlülerdekiler de sporcu ve hırslı oldukları için illaki kavga çıkartacaklar. Belki bayanlardan tek başına kutuplaşan olabilir, eğer olursa çok iyi ilerler bu yarışmada.
  • -Kırdın beni goddamit

Yerimizi belli edelim de şakşakçılara meze vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğçe benim liseden arkadaşım, yakın arkadaşımın da eski sevgilisi. Bakalım merak ediyorum nasıl bir performans göstericek ama güçlü bir kızdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız ekip şampiyonlar ligi gibi herhangi bir organizasyonda şampiyonluğu olmayan hiçbir yarışmacı yok eser westte kısmetse oluru kazanmıştı finalde evlenmicem diyince ödülü ikinciye verdiler
  • Sınıf arkadaşım furkan ı destekliyorum
  • Eser weste + lar burdan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TARIK MENGÜÇ'ÜN ASKERLERIYIZ

ŞAKŞUKA GÜCÜ ADINA
  • Anche kullanıcısına yanıt
    bu adem olimpiyatçı adem mi sen diyince düştü benim jeton, izlediydim bunun maçlarını, iddiası vardı olimpiyatta da ama olmamıstı, sanırım fenerbahçenin sporcusuydu
    Diğer yarışmacılarda az değilmiş su yazdıklarından sonra, gelmiş geçmiş en iddialı kadrolar olabilir, özellikle kızlarda kesin öyle bence

• Tarık mengüç ve şakşukacılar beğene çök
  • Sonuna Kadar ERDİ ÜNVER ! Sonra Eser West..
  • Arkadaşim seni göremedik meydanlarda bu sene kimi tutuyorsun :D
  • Eser westin gönüllülere koyulması saçma.
    Geçen sene ki semih gibi bişi yaratmak istiyor sanırım acun.
    Neyse en azından semih gibi itici ve ölü bakışlı değil her türlü desteklenir.

Gönüllü erkeklerinin 2 si birbirine benziyor biride hasana benziyor.
    Ünlü erkekleri fıss geldi.Şakşukayla havuç ağır balon.Futbolcular ve boksçu hakkında ne desem bilemedim.

Kızlara gelirsek sırf kızları izlemek için bile izlenir bu survivor.
    Efsane kadro.
    Kızlar takımı buram buram testesteron kokuyor.
    Ünlü kızları full kadro iyi hiç fire yok belki bi dalışçı parkurlarda zayıf kalır.Şu oyuncuyla dj i saymıyorum bile öylesine konmuşlar.
    Gönüllü kızlarından da elif şadoğluna bakınca geçen sene ki nagihanı gördüm.

Eser westin fragmanda eser west deyişi çok tatlı.

Bu survivorı kesinlikle kızlardan biri alır.
  • Alpha Centauri kullanıcısına yanıt
    Futbolla ilgilenmeyen insanlar Serhat'ı tanımaz. İlhan Mansız tanınır çünkü futboldan sonra çok televizyon programına çıktı. Yakışıklılığı nedeniyle futbolcuyken bile çoğu bayan tanıyordu İlhan'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: flegga34

Arkadaşim seni göremedik meydanlarda bu sene kimi tutuyorsun :D

Ooo herkes yine burada Konuyu görmemiştim. Kadroya pek bakamadım, şimdilik ilhan mansızı desteklıyorum besıktaslı oldugum ıcın degıl, duzgun trebıyelı bırı oldugu ıcın. ama yarısma baslasın oyle karar verırım
  • zorradam kullanıcısına yanıt
    Survivori sadece geçen sene izledim ama eğlence niyetine de olsa semihi tutanlar biraz civitti ondan hiç anlayamadım semihi savunanlara. Adam da formatın içine etti zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

quote:

Arkadaşim seni göremedik meydanlarda bu sene kimi tutuyorsun :D

Ooo herkes yine burada Konuyu görmemiştim. Kadroya pek bakamadım, şimdilik ilhan mansızı desteklıyorum besıktaslı oldugum ıcın degıl, duzgun trebıyelı bırı oldugu ıcın. ama yarısma baslasın oyle karar verırım

Semih gibi biri çıkarsa destekler misin gene göklerden gelen bi karar vardır

• Geçen sene iyi ki semihi desteklemişim. Atakan yarışmadan sonra şımarıp Türk milletine küfür etti videosu youtube var. Zaten yarışma esnasında hep milletin arkasından konuşup dedıkodu yapıp duruyordu çakma sporcu.
  • quote:

Survivori sadece geçen sene izledim ama eğlence niyetine de olsa semihi tutanlar biraz civitti ondan hiç anlayamadım semihi savunanlara. Adam da formatın içine etti zaten.

sen bizi yigiti turabiye karşı savunurken görseydin kendini banlardın desene

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.