Şimdi Ara

Survivor 2016 (554. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    Tek gerçek DAMLA.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Allah aşkına şu forumdaki mesajlara bakarak sms tahmini yapmayın. Buradaki asosyal topluluğu ülkeyi temsil etmiyor.
    Geçen sene forumun %60 ı hasancıydı. Yine elendi Adam. Ülkenin %60 ı turabi barzosuna oy atmıştı.
    Bu sebepten Damla'nın oy oranını çok güçlü görüyorum. Halk kadın şampiyon istediğini geçen sene gösterdi. Damlanında karakterine baktığımız zaman Merve aydın gibi bir babaya sahip olduğunu sanmıyorum.
    Ağırlıklı olarak küçük yaş gruplarına ait Semih fanboyları; daha öncede yazdım yanlış ata oynuyorsunuz...

Bu forumu değil de Twitter'ı kıstas alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenerliso

Herkes yalan
    Tek gerçek DAMLA.

/>
  • Kıskançlıklarından kuduranları görünce ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenerliso -- 23 Şubat 2016; 0:53:16 >
  • yılmaz reyiz gitmesin .Atakan 1. kesin nagi de söylemez performans iyi diye yağmur der yağmur gider

• İyi geceler beyler yarın görüşürüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• REYİZLERİ HATİRLAYAN ARTİ
  • Semih konseyde 1. Olunca tikiler kadar forumda ki anti semihcilerin yüzlerini merak ediyorum.

• Damlanın o ağız yapısıyla güzel olma ihtimali yok. Adanın en güzel kızı hem fizik hem yüz olarak Aylinciğim:d
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Allah aşkına şu forumdaki mesajlara bakarak sms tahmini yapmayın. Buradaki asosyal topluluğu ülkeyi temsil etmiyor.
    Geçen sene forumun %60 ı hasancıydı. Yine elendi Adam. Ülkenin %60 ı turabi barzosuna oy atmıştı.
    Bu sebepten Damla'nın oy oranını çok güçlü görüyorum. Halk kadın şampiyon istediğini geçen sene gösterdi. Damlanında karakterine baktığımız zaman Merve aydın gibi bir babaya sahip olduğunu sanmıyorum.
    Ağırlıklı olarak küçük yaş gruplarına ait Semih fanboyları; daha öncede yazdım yanlış ata oynuyorsunuz...

Sosyal medyada ki tepkilerden belli oluyor genellikle kimin ne kadar sms alacağı. Tabi sonraları yarışmacıların duruş,performanslarına göre azalma ve artma oluyor.

Damla belki finale 2-3 hafta kala semihe karşı çok iyi bir kitle yakalar Semihi eler ama şimdi imkansız. Semihin şuan sms anlamında rakibi yok. Dokunulmaz olsa dahi büyük ihtimal 1.olur konseyde.

• BAKALIM ERHAN REYİZİ KAC KISI HATIRLIO ERKEN ELENMİSTİ

• Dozunu aşmadan herkes birbirine laf atabilir, sonuçta şurda eğlencesine konuşuyoruz ama haddini aşanları şikayet ediyorum haberleri olsun.

Herkese iyi geceler.

• ceyda gossss reisi hatirlayan

• Bu arada Damla dışın göreceli olarak güzel ama için biraz boş sanırım. Kronoloji'den bahseden adama "felsefe yapma" demek nedir lan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Çınar

BAKALIM ERHAN REYİZİ KAC KISI HATIRLIO ERKEN ELENMİSTİ

güldürdün reis gece gece.tay tv açtiracan

• ertunga baba diyenler seri ++

• quote:

Orijinalden alıntı: Anche

Bu arada Damla dışın göreceli olarak güzel ama için biraz boş sanırım. Kronoloji'den bahseden adama "felsefe yapma" demek nedir lan ?

aynen, orda ben burdan utandım :D
  • Kim elendi beyler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

ertunga baba diyenler seri ++

• 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.