Şimdi Ara

Survivor 2016 (214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112.526
Cevap
136
Favori
1.587.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
  • Serkan bu sene,kime mektup yazacak bekliyorum.Acun şunu her gün yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben geçen survivor sonuna kadar Turabi yi destekledim yanlışları olsada birçok doğru ve mantıklı hareketleride vardı

ama şimdi semihi turabi ye benzetenler var onları anlamıyorum benim içimden semihi desteklemek gelmiyor nedenini bilmiyorum kendini çok üstün gören insanlara dayanamıyorum neyse izleyip görecez artık

• Survivor başlığında neden bu kadar ütopya muhabbeti donüyor.serkanın oyun performansı kötü semih oyun kazanamazsa kac hafta birinci çikabilir,hasan reyizi bile yediler onuda yerler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tv8 de son kibar bükücü,adam gibi adam turbo turabi var acin izleyin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Survivor 2016

DOGU REİS

• fabrizo kullanıcısına yanıt
     Survivor 2016

Son Kibar Bükücü'ymüş
  • dalton01 kullanıcısına yanıt
    Malum şahısın kendini üstün görmediğini mi iddia ediyorsun? Neyse o herif için bir şiir yazmıştım geçen sene, onu koyayım

Kafa keserim ama doymam
    Bir de kalp deşmem lazım
    "Uzun ince bir yol" dediğin direkse
    Bu seyahati bana bırakman lazım

Pembe slip mayo yakışır mı bize
    Erkekliğimle getiririm herkesi dize
    Direk özleminden girersem bir de krize
    Bu derdime bir deva lazım

Hakaretlerime karşı çıkarak nasıl ederler beni tahrik
    Kendini savunuyor şuna bak, kurnazdaki taktik
    Adamlık yolunda kırmızı ışık, baya yoğun trafik
    ''Ben hariç kimse geçemez'' dedimse de sona kalmışım,kronik

Artık ironi yok, dizelerim gibi dört dörtlük müsün
    Erkekliğini kreşime getir, biraz yanımda büyüsün
    Velhasıl ne ben Harryim ne sen Pottersın
    Adamlık sana ağır gelir, sen patlamış mısırsın

• Damla,aylin,ezgi,yunus,atakan diğer yarışmacilar boşluk dolduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: dalton01

Arkadaşlar ben geçen survivor sonuna kadar Turabi yi destekledim yanlışları olsada birçok doğru ve mantıklı hareketleride vardı

ama şimdi semihi turabi ye benzetenler var onları anlamıyorum benim içimden semihi desteklemek gelmiyor nedenini bilmiyorum kendini çok üstün gören insanlara dayanamıyorum neyse izleyip görecez artık

turabi destekleyen madam REİSİ anlayamaz zaten.
    REİS tamamiyle HASAN BABA gibidir turablacıların sevmemesi normal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinsmoke Sanji -- 11 Şubat 2016; 20:49:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

quote:

Orijinalden alıntı: legendsurvivor

ütopyayı hiç seyretmedim ne semihi tanırım , ne serkanı...
    herkes semihin çok gıcık ve ortalık karıştıran , amiyane tabirle laf ebesi bir adam olduğunu iddia ediyor.
    ben ise bunu henüz göremedim.gördüğüm şey semihin herhangi birşey yapmamasına rağmen serkay ve efecanın devamlı üstüne gitmesi.
    büyük bir önyargı olduğu kesin.tabi buna semihin kendisi de sebep olmuş olabilir.
    açıkçası benim takımımda biri , "bu sene çok beyin ameliyatı yapacağım galiba diyerek yarışmaya girse" bende "hayrola birader" derdim.
    belkide daha gerçek yüzünü göstermedi semih , bilmiyorum bakacağız.
    asıl bahsetmek istediğim kişi ise serkan.
    adam bana gayet oturaklı,lafını sözünü bilen,kibar,centilmen,anlayışlı,şu ana kadar hiçbir olumsuzluk emaresi göstermeyen bir profil çizdi.
    serkan a şu ana kadar göstermiş olduğu tutum ve davranışları sebebiyle özel bir sempati duymadım değil.
    ancak oyunlarda biraz daha iyi bir performans göstermesi lazım ki o potansiyel var.
    bakalım takipteyiz.

ütopyayı 5 bölüm izlesen serkani cozersin yaptığı 2-3 şeyi yazayim neden fazla ön plana çıkamıyor anlarsın

1.yarismada en yakin arkadaşı Tuncay ile kızları Hangimiz tavliyacagiz diye ideaya girmiştir diyeceksin ki olur ya genç kani kayniyor serkan evli

2.yarismada kafe grubu liderliğini kaybedince yarışmayı kaybedecegini anlayinca Tuncay'ın arkasindan diğer grup üyelerine mektup verdiği ortaya çıkınca elendi diyeceksin bu yarışma Tuncay serkan ilişkisi hilmecem Turabi gibiydi serkanin yaptığı hareket şuna denk geliyordu turabi gidip hasanla begume hilmiyi yazalim dese Turabi halkın gözünde nasıl olurdu öyle düşün o yüzden fark ettiysen biz serkan ismini anmiyoruz bile notcu diyoruz kisaca notcu serkan izlerken bu gözle izle

dediğim gibi serkanı tanımam etmem.ancak senin söylediklerine göre demek ki konsey ve kriz zamanlarını beklemek gerek.
    henüz oyun kaybetmediler.oyun kaybetmeye başlasınlarda, zaten karışmaya müsait olan ünlüleri daha bir net görelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legendsurvivor -- 11 Şubat 2016; 20:53:38 >

• Senin recetene yol yaziyorum sabah aksam alirsin

Turbooooooo

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

quote:

Orijinalden alıntı: dalton01

Arkadaşlar ben geçen survivor sonuna kadar Turabi yi destekledim yanlışları olsada birçok doğru ve mantıklı hareketleride vardı

turabi destekleyen madam REİSİ anlayamaz zaten.
    REİS tamamiyle HASAN BABAYA gibidir turablacıların sevmemesi normal

Fikrimizi söyledik sadece neden seviyesiz yorum yazıyosun bu kadar fanatikliğin lüzumu yok

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

Senin recetene yol yaziyorum sabah aksam alirsin

Turbooooooo

Direkçinin reçetesiyle kuyuya inme, yolda kalırsın

Volpenotte

• turabi diyince aklima gelen tek gülümseten an bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zorradam -- 11 Şubat 2016; 20:59:02 >
  • Yunus da Anıl gibi olmaz inş

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

Senin recetene yol yaziyorum sabah aksam alirsin

Turbooooooo

Direkçinin reçetesiyle kuyuya inme, yolda kalırsın

Volpenotte

Direkci herkesi direkten gecirdi ama onun adı turbooo

Semihci tayfa begensin xd

• Her sene bu sene Survivor iyi olmamış deniliyor ama her sene hem en çok konuşulan hem de en çok izlenen program oluyor seçim gününde bile 1.olmuştu

Bu sene sönük diyorsunuz ama bence gayet iyi tipler var Semih,Yılmaz Morgül,Yunus,Efecan,Nihal vs. Allstarda bir Bozok reis vardı böyle değişik bir de Turabi. Mesela Turabinin senesinde Turabi harici bütün yarışmacılar sönüktü. Bu sene daha ilk haftadan kavgalar,gruplaşmalar başladı.Bu senede bence daha çok potansiyel var allstarı bile geçebilir.

• gelmiş gecmiş en kötü gönüllüler takımı. Adalar birleşene kadar sabret reiss
  • YUNUS REYİZ AZ DEĞİLMİŞ
    YUNUS REİS VS ACUN
    https://twitter.com/search?q=acun%20from:yunusgunce&src=typd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yellowred81 -- 11 Şubat 2016; 21:38:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maracanna

Her sene bu sene Survivor iyi olmamış deniliyor ama her sene hem en çok konuşulan hem de en çok izlenen program oluyor seçim gününde bile 1.olmuştu

Bu sene sönük diyorsunuz ama bence gayet iyi tipler var Semih,Yılmaz Morgül,Yunus,Efecan,Nihal vs. Allstarda bir Bozok reis vardı böyle değişik bir de Turabi. Mesela Turabinin senesinde Turabi harici bütün yarışmacılar sönüktü. Bu sene daha ilk haftadan kavgalar,gruplaşmalar başladı.Bu senede bence daha çok potansiyel var allstarı bile geçebilir.

çünkü senin gibi gereksiz tipler izliyor da ondan valla acıyorum şu survivor'ı izleyene yaşını başını almış başka yapacak işi olmayanlar neysede Allah için yılmaz morgül kim ya...Bizim bakkal geçen açmış izliyor abi bunu mu izliyorsun diyorum adam utandı kanalı değiştirdi yanlışlıkla açtım diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 11 Şubat 2016; 21:39:44 >

• 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.