Şimdi Ara

Sürükle bırak web sitesi oluşturma projem nasıl olmuş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba! Uzun zamandır kolayca sürükle bırak web sitesi kurabileceğiniz bir proje üstünde çalışıyorum. Bu proje sayesinde kod yazmadan fullstack web siteleri oluşturup bunları export edip kullanabileceksiniz.

Bu da projemin son hâli. Proje hakkında önerilerinizi ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

https://v.redd.it/ickpe2rprkba1/DASH_720.mp4

• I0SER_b0y kullanıcısına yanıt

Ne demeye çalışıyosun ?

• sanırım yanlış anladım. Bunu yapıp,websitesini elle kodlamayı gerek yok dedigini kast ettigini düşündüm.

onun dışında projen geliştirmeye çok açık benzer platformlardan esinlenebilirsin.

• Projenin kaynak kodları var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tuğkan-0153 kullanıcısına yanıt

Proje henüz bitmedi

• Çok teknik bilgi gerektiriyor. marginler paddingler vs ler. yanı bunları bilen kişi yapar zaten siteyi. onemli olan hiç bilmeyen adama bunu yaptırabilmek misal margin lefti 30 secmek yerine adam kutuyu biraz sağa çekse kutu oraya yerleşmeli. çalışma güzel eline sağlık. bu benım naçizane yorumumdu.

• Kaygerya kullanıcısına yanıt

Sadece frontend tasarlamaktan ziyade backendde buradan tasarlayıp export etme olayı olacak.Yani developer biri mesela freelance iş yapıyor olsun

Bu site içerisinde yüzlerce hazır tasarım bloğu,temalar eklentiler olacak bunlar sayesinde hiç kod yazmakla uğraşmadan daha hızlı ürün ortaya çıkarabilmiş olacak.Hiç bilmeyen kişiler içinde wix dekine benzer bir sürükle bırak sistemi yapmayı planlıyorum böylelikle hiç bilmeyen kişi de burdan faydalanmış olur.Zaten en kötü hazır tasarım blocklarıyla bile güzel siteler oluşturuyor olucaksın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.