Şimdi Ara

Suriyelilerin telefon faturalarını da biz ödeyeceğiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
5.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

quote:

Orijinalden alıntı: webbie

quote:

Orijinalden alıntı: operadakises

Bu tip haberler iyi prim yapıyor.

50 TL istesem vermezsin, ama insanların paralarının çarçur edilmesine tepki vermelerine "Bu tip haberler iyi prim yapıyor!" diyecek kadar siyasi bağımlısın.

Sence sorun kimde?

Tmm işte bu tip haberler sizin cenahta iyi prim yapıyor.ama Türk halkı her yazılıp çizilene inanıp bu tip haberlere prim verseydi ak parti değil 10secim 2seçim bile kazanamazdı.

"İnanma" konusunda, AKP'nin sabıkalarını biliyorsun değil mi?

Her neyse, sen oradan bir 50 TL ateşlesene...

Korkma, kendim için değil de bir hayır kurumu için istiyorum.

http://www.losev.org.tr/bagis/Bagis.html

Yukarıdaki bağlantıya tıklayıp, senin için önemsiz bir rakam olan 50 TL'yi şuraya bir bağışla da, ondan sonra hepimizin parası hakkında konuşma hakkını tekrar gözden geçirelim.

Hadi canım, bekliyorum.

Sebep?????

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fiber bağlansın birde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DAĞILABİLİRSİNİZ, YİNE EKMEK ÇIKMADI SİZE. YALAN YALAN YALAN YALAN!!!! NEREYE KADAR.BİR HABERİNİZDE İFTİRA ve YALAN OLMASIN.

Kaynak:http://www.goc.gov.tr/Main/

Suriyelilerin telefon faturalarını da biz ödeyeceğiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 21 Mart 2018; 2:51:41 >

• agbi bende diodum bu adamlar yurt disi konusamio yazik ulaaa baska isinizmi yokkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

DAĞILABİLİRSİNİZ, YİNE EKMEK ÇIKMADI SİZE. YALAN YALAN YALAN YALAN!!!! NEREYE KADAR.BİR HABERİNİZDE İFTİRA ve YALAN OLMASIN.

Kaynak:http://www.goc.gov.tr/Main/

Suriyelilerin telefon faturalarını da biz ödeyeceğiz

O gazete olmasa, şeffaflık abidesi ülkemizde böyle bir işlemin gerçekleştiğini, hükümetin "söz verdikleri parayı vermiyorlar" diyerek propaganda yaptığı AB'nin esasen parayı verdiğini bilmeyecektik (ki bugüne kadar pek çok projeyi de finanse ettiler). Yalan, hata bilmem ne, havuz yoluyla elde edemediğin/edemeyeceğin bilgileri öğrenmiş oldun, ideolojine daha da bağlanacağına en azından onları değerlendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 21 Mart 2018; 7:28:2 >

• ulan sovecem sovemiyorum

• ben 10 saniye konuşunca 80 kuruş ödüyorum :((((
  • Neden bahsettiğinden en ufak bir fikrim yok.Sana cevap yazmayacağım ama genel olarak şunu söyleyebilirim.

Ayrıca şehitlik herkese nasip olmaz, keşke Allah bana da nasip etse bu yüce makamı.
  • ösv filan gelsin yav olmaz böyle faturalara filan özel suriyeli vergisi(ösv) gelsin olmaz böyle
  • Lotusx L kullanıcısına yanıt
    Haberin aslı görselde var, ödemenin de Ab fonundan karşılandığı yazıyor, sonradan olacak bir şey değil. Yapılacaksa adam gibi muhalefet yapılsın.
  • Ödemek istemiyorsanız gidin başka ülkede yaşayın sizi zorla tutan yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merdomable -- 21 Mart 2018; 15:58:53 >
  • quote:

Haberin aslı görselde var, ödemenin de Ab fonundan karşılandığı yazıyor, sonradan olacak bir şey değil. Yapılacaksa adam gibi muhalefet yapılsın.

Görsel (sitedeki duyuru) haberden sonra yayınlandı. Kurumun sitesinde olaya ilişkin başka bir şey yok. Gazeteci (veya gezeteciler) kendisi bir şeyler bulmuş ve yayınlamış. Kurumun açıklamasının içeriğine göre haber hatalı. Ama biz burada hatalı olduğunu kurumun haber sonrası açıklamasıyla öğrendiğimiz gibi böyle bir işlemin varlığını da haber sayesinde öğrendik. Ben de, gazeteyi sorgulamanın yanı sıra kurumun şeffaflığını ve takip ettiğin siyasilerin "AB destek çıkmıyor" şeklindeki propaganda söylemlerini de sorgulamanı önerdim. Neresini anlamadın da tekrar şeklindeki bu cevabı attın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 21 Mart 2018; 16:12:36 >
    Haberin EN BAŞTAN asılsız haber olduğunu anlamıyor musunuz? Sizin ifadenizle, sanki baştan hazineden alındı da, sonrasında haber çıkınca Ab fonuna aktarıldı gibi bir algı yaratmaya çalışmayın.

Haber en baştan yalan, iftira, çirkin bir karalama. Doğal tabi sözcü ve zihniyetinden başka bir şey beklenmezdi zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlara karı da gönderelim.
  • quote:

Haberin EN BAŞTAN asılsız haber olduğunu anlamıyor musunuz? Sizin ifadenizle, sanki baştan hazineden alındı da, sonrasında haber çıkınca Ab fonuna aktarıldı gibi bir algı yaratmaya çalışmayın.

Haber en baştan yalan, iftira, çirkin bir karalama. Doğal tabi sözcü ve zihniyetinden başka bir şey beklenmezdi zaten.

Haber "en baştan(?)" asılsız değilmiş zira kurumun yaptığı açıklamada iletişim konusunda birilerine kolaylık sağlamak üzere bir takım çalışmalar yapıldığı belirtiliyor.

Okuma-yazmada sorun mu var? Baştan hazineden alındı sonra AB'den alındı şeklinde bir düşünceye benim yazılarımdan nasıl ulaştın? Şaka mısın sen? Oy verdiğin adamlar AB'den yardım görmüyoruz diye propaganda yaparken, aslında görüyorlarmış diyorum, yanlış da olsa o haberin tetiklediği açıklama olmasa ruhun duymayacaktı diyorum, cidden bu kadar zorlanıyor musun anlamakta?

Üslubuna dikkat et. Gerçekleri kabullenmekte her zamanki gibi zorlanan, siz ve sizin zihniyetinizdekiler.

O kadar alışmışsınız ki çamur at izi kalsın diye, kendi üstünüzdeki çamuru kabullenemiyorsunuz.

Sizinle sidik yarışına girmeyeceğim. Birçok defa beyhude bit çaba olarak girişimlerim sonuçsuz kaldı, temsil ettiğiniz ve savunduğunuz zihniyet ile.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Üslubuna dikkat et. Gerçekleri kabullenmekte her zamanki gibi zorlanan, siz ve sizin zihniyetinizdekiler.

O kadar alışmışsınız ki çamur at izi kalsın diye, kendi üstünüzdeki çamuru kabullenemiyorsunuz.

Sizinle sidik yarışına girmeyeceğim. Birçok defa beyhude bit çaba olarak girişimlerim sonuçsuz kaldı, temsil ettiğiniz ve savunduğunuz zihniyet ile.

Ben ne diyorum o ne diyor...

Ak cemaat olarak bugün cidden ibretliksiniz. Hayır ben de bir acayibim, kalkmış "cidden bu kadar anlamakta zorlanıyor musun" diye sormuşum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mianfei

quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

Şimdi küfür etmek istemiyorum banlıyorlar sonra da.
    Artık bu devlet bozuntusu benden vergi falan almasın,askere falan da çağirmasın.

Şahsen gözlerim 15 numara toplamda. Büyük ihtimal muaf olacagim olmazsada yurt dışına kacarim. Sehitlere kelle diyebilen yoneticilerin oldugu yerde ben askerlik yapmam. Vergi zaten ayri kafa. Emiyolar bizi emiyolar kimseninde sesi cikamiyo. Padisah kanunlari var laf soyleyince ban yiyosun hayattan

Biz ne askerlik yapmam ben diyenleri ipe ipe askere aldık.. Onlar da dediler ve bir bir paşa paşa gelip askerliklerini yapıp gittiler.. :) :) :) Bu ülke de toplasan 1000 3000 insan zor bulursun askere gitmem deyip gitmeyen onlar da vicdani ret yapanlar.. Onların arasından da bir süre sonra geri dönenler oldu bu inatlarından..

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sonra da gelip vatan millet sakarya birlik diyorlar. Suriyelilerin sartlari bana sunulmadikca ulke yikilsin, isgal edilsin umrumda olmaz. Suriyeliler yardima kossun.

Aha bunu diyen Suriye 'nin yanında savaşırım diyenden ne farkı kalıyor ehehehehhee..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.