Şimdi Ara

Suriyeliler; Burası Artık Bizim Ülkemiz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
2.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endise etmeyin. Vatandaslik alsinlar bi. Attigi her adimda vergi odemeye baslayinca bizim bisey yapmamiza gerek kalmadan terk ederler ulkeyi.

Ya da yaptiklari her cocukta katlanacak sekilde ceza kesilse kontrol altina alinamaz mi suriyeli nufusu? Ceza odemeyeni de sinir disi et. mis. Daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suriyeci geldi hanım .... Suriyeliler alınır İstanbul izmir ankaraya Postalanır dikkatle dilenci yapılır !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwolf0 -- 30 Mayıs 2017; 13:14:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balkanlardan sürülüp gelen, saddam zamanı ıraktan ve esad zamanı suriyeden gelenleri geri göndermek lazım

alayı zarar
  • açmayın şu suriyeli konularını ya konuşmaya deymez abi geçti gitti artık başımız yanacak ilerde. Ülkelerinede dönmek istemiyorlar zaten çoğu suriyeli müşterileri ile konuştum burda milkshake makinaları alıp yatıyorlar siz bilmiyorsunuz hayatlarını. Evleri bodrumda harap içindedir ama içine bi girseniz 120 ekran Full hd televizyonlar LG. samsung telefonlar samsung tabletler samsung buzdolabı samsung çamaşır bulaşık makinası son model. Dedim bi abiye neden 120 ekran lg almak istiyorsunuz dedim odanız çok mu büyük ? yoo odamız büyük deil alırken en iyisini alayım diyo gülüyo bide. ulan bizim evde senin aldıgından kucuk televizyon var ha birde bunlar milkshake hastasıdır %90 ın evinde milkshake makinası görürsünüz
  • bedava maaş alıp vergiden muaf olunca elbette senin ülken olur kendi ülkelerinde bu kadar statüye mi sahiplerdi?
  • youtube tr trendlere bakın arapça videolar var
    başka sözüm yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.