Şimdi Ara

Suriyeli mültecinin Türk bayrağına çirkin saldırısı kameralara yansıdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "Ben buraya kafa kesmeye geldim." diyen Suriyelinin bir başka versiyonu.

İşine gelmeyen herkese "fetö'cü, terörist..." diyen ümmetçiler bakalım buna ne diyecek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam da kameranın önüne sermiş ne tesadüf!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatanın "delikanlıları"nerde adamları niye kevgire çevirmediler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ahmet KAYA bunlar için yazmış bu şarkıyı, yada bu oluşumlar bu şarkıyı çok dinlemiş ve yanlış anlamışlar. " Şehirlere bombalar yağardı her gece, biz durmadan sevişirdik "

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heliosis -- 13 Nisan 2021; 13:56:17 >
  • Esnaf dövmüş diyorlar.

• Bunlar toprak isteyecek, özerklik isteyecek, ezildik diye ellerine silah alacaklar.

Nüfusları giderek artıyor. Türkiye vatandaşından çok Suriyeli olan şehirler var.

Bunları ongorememek için ya saf ya da kötü niyetli olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Her zamanki gibi savunmaktan usanmadigim burada linclemeye calisanlara inat her zaman savunduğum ÜMİZ ÖZDAĞ HOCAMIZ çıkmış bu durumu duyurmaya çalışmış

Bu adam haric 1 tane mülteci karsiti siyasetçi yok hepsi bu meseleye sessiz sedasiz korka korka bile tepki veremiyor cogu zaman

Mansur+Ümit dışında sevdiğim siyasetçi yok hocam belki biraz da İnce eskilerden de Pamukoğlu

• encuni kullanıcısına yanıt

Forumda böyle tiplere küfür etmek serbest olmalı mesela, zor tutuyorum şu an kendimi

• Suriyeli mültecinin Türk bayrağına çirkin saldırısı kameralara yansıdı
  • Suriyeli değil de Norveçli olsa yaklaşımınız farklı mı olacaktı ?

Ülkemin bayrağını kimse ayağının altına alamaz. Adamın bir yerinden sokup başka yerinden çıkarırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SBK

Bunlar toprak isteyecek, özerklik isteyecek, ezildik diye ellerine silah alacaklar.

Nüfusları giderek artıyor. Türkiye vatandaşından çok Suriyeli olan şehirler var.

Bunları ongorememek için ya saf ya da kötü niyetli olmak lazım.

O safhada elecekte.

O safhaya gelmeden daha neler yapacaklar. Suriyeli mültecinin Türk bayrağına çirkin saldırısı kameralara yansıdı 

Tabi bunlara ses çıkarmayanların

Genleri geniş oldukları için. İş bize kalıcak.

• Yüz verirsen ayıya gelir sıçar halıya.

• https://www.cnnturk.com/turkiye/parkta-cinsel-taciz-iddiasina-gozalti

• SBK S kullanıcısına yanıt
    Etnik yapı zamanla değişecek' bunu göremeyen veya akıl edemeyen insanların olduğuna inanmıyorum. 40 yıldır pkk gibi bir örgütle uğraşıyoruz yetmiyor mu? Aklıma çok kötü senaryolar geliyor' umarım gerçek olmaz..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İsen Buga

Mansur+Ümit dışında sevdiğim siyasetçi yok hocam belki biraz da İnce eskilerden de Pamukoğlu

Alıntıları Göster

İlay Aksoy da iyidir hocam. O da sıkı bir mülteci karşıtı.

Cumhurbaşkanının Mansur Yavaş, İçişleri bakanının İlay Aksoy, ekonomi bakanının Cem Toker olduğu bir ülke fena olmazdı.

• Surıyelılerın Turkıye'ed Tutulma nedeni Avrupa'ya göç etmesını engellemek ıcın Aynı şekılde Surılrı Suriye'de ıstıyor ama Surilerın Surıye'ye donmesını Turkıye'nın engelledıgını acıklamıştı Surıye'lının yaptığını ılk anda anlamakda zorluk cektım aslında yanındakı TC vatandaşlarının nasıl aval aval seyretmelerı daha acı bır durum olrak degerlendırdım Sorun aslında Surılerde degıl bunları Turkıye'ye getrıp tutanlarda

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

İlay Aksoy da iyidir hocam. O da sıkı bir mülteci karşıtı.

Cumhurbaşkanının Mansur Yavaş, İçişleri bakanının İlay Aksoy, ekonomi bakanının Cem Toker olduğu bir ülke fena olmazdı.

Alıntıları Göster

Aynen İlay hanımı unuttum dediğin olsa keşke harika olur.

• Kürdistancılardan sonra bunlar başımıza bela olmazsa iyidir. 5-10 yıla toprak istemeye başlar bunlarda.

• coolman06 C kullanıcısına yanıt

5-10 yıl değil, 2 sene önce Florya'da plajda, toplu olarak Hatay aslında bize verilmeli diye pankartlar açtılar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.