Şimdi Ara

Suriye’liler geldi biz aç kaldık diyen teyze

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
2
Favori
8.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ah kerimcem ah. gene bir yolunu bulup chpye laf atmayı başarmışsın. fanatizm insana neler yaptırıyor. muhalif biri bir şey yapsa demediğiniz kalmıyor, "biz sizden üstünüz, o yüzden kazanıyoruz" diyorsunuz ama akpli olunca "herkes yapıyor". bu ideolojik körlüğünüz olmasa sence akp bir daha seçim kazanır mı? ah ah.
  • Bilim insanları bu ülke insanı üzerinde araştırma yapmalı çünkü ben artık teşhis koyamıyorum

Nasıl bir beyin yıkama metodudur bu böyle
  • Büyük oyunu görmüş teyzemizdir. Suriyelileri ülkemize toplayıp mülteci çöplüğüne çeviren Cehape zihniyetine oy yok.
  • Teyze senin gözün aç, karnın tok belli ki

• Berbat bir simülasyondayız gençler bunun başka açıklaması olamaz

• Kim demiş kışın dondurma yenmez diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

Bu mesaj silindi.
    Üstünde yazan üye aynen senin tarif ettiğin düşüncede yazmış, ben anlamıyorum bu yenileri kendilerini bir şey sanıp kendilerini tek doğru görüp Allah 'ı bile kabul etmeyip ne sıfata ne konuma koymaktadırlar aklım almıyor, yani nedir dertleri bu rahatlıktan mı böyle oluyorlar nedir yani.

Bu internet yüzünden iyice insanlıktan çıktılar haa. Bu kadar mı ideoloji zehirlenmesine düşer bir millet ama yabancı ülkeler içeriden çökertme işini çok iyi biliyorlar hep yazarlar çizerler okurum cidden hak vermeye başlıyorum artık gelen nesil çok kötü çok bozuk geliyor yarınımıza hayır ne olacak bu zehirlenme ile çok feci büyük zararlar alacaklar böyle giderlerse.

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Blokluydun bende bi bakim dedim ne yazmis Tovbeler olsun bakarsam bir daha hayatim da gordugum en sacma sapan yazi.Direk blokluyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bilim insanları bu ülke insanı üzerinde araştırma yapmalı çünkü ben artık teşhis koyamıyorum

Palu Ailesi Sendromu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Kayı

Bilim insanları bu ülke insanı üzerinde araştırma yapmalı çünkü ben artık teşhis koyamıyorum

dsmart/digiturk/internet medyaları hariç izlenebilen bedava olan tv kanallarını izle anlarsın.
    Kuzey korenin dünya kupasında finale çıktık demesi, izleyenlerin de sevinmesi gibi birşey bunların ki.
    malum kitle internet kullanmadığı için K. Koreliler aynı dünya bilgilerine sahipler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stranger.

Blokluydun bende bi bakim dedim ne yazmis Tovbeler olsun bakarsam bir daha hayatim da gordugum en sacma sapan yazi.Direk blokluyorum
    yak aman aman.. o hatayı ben de yaptım 1 2 kere. Yokmuş gibi davranın, kendi haline bırakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

Palu Ailesi Sendromu

Alıntıları Göster
    stockholm sendromu bu.

kendine şiddet ve acı veren şeyi savunmak kollamak bu tip kadınlar mesela eşlerinden dayak ve şiddet görseler bile onları savunurlar mesela oda vardır bunlarda şaşırmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Ocak 2019; 16:9:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

stockholm sendromu bu.

kendine şiddet ve acı veren şeyi savunmak kollamak bu tip kadınlar mesela eşlerinden dayak ve şiddet görseler bile onları savunurlar mesela oda vardır bunlarda şaşırmam.

Alıntıları Göster
    Tamam işte dediğim aile de o sendroma giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drumyr

Tamam işte dediğim aile de o sendroma giriyor.

Alıntıları Göster
    Türk tarzı diyelim biz şuna.
  • World in Conflict'in kapağı sanırım, güzel oyundu.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.