Şimdi Ara

Surf's Up 2: WaveMania | Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya (2017) | Henry Yu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
55
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Surf's Up 2: WaveMania | Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya (2017) | Henry Yu
    Surf's Up 2: WaveMania | Neşeli Dalgalar 2: Dalgamanya (2017) | Henry Yu

IMDb

Fragman

Türkçe Dublajlı Fragman

Cody ve arkadaşları, sörf dünyasının en çılgın takımı Hang Five ile birlikte dünyanın en meşhur efsanevi sörf mekanına bir yolculuğa çıkar. Bu rüya takım ile yaptıkları yolculukta birbirinden ilginç maceralara atılacaklar, ekip çalışmasının ve en önemlisi dostluğun değerini öğreneceklerdir. Cody, Tavuk Joe ve Lani'ye hayatlarının en çılgın macerasında eşlik edin! Sevilen animasyon Neşeli Dalgalar'ın 2. devam halkasının yönetmen koltuğunda Henry Yu oturuyor. Senaryosunu ise Abdul Williams kaleme aldı.

https://www.planetdp.org/title/surfs-up-2-wavemania-dp54701

Yapımı bugün Türkçe Dublaj olarak izledim. Bunun ilkini 10 yıl önce izlemiş ve yine yakın zamanda bir daha izlemiş ve beğenmiştim. Diğer animasyonlara göre biraz daha yavaş gelse de kendince bir tarzı bir orijinalliği mevcuttu. Bu da onun ikincisi. IMDb puanına bakarak beklentiyi epey düşürmüş, beğenmezsem de kapatırım demiştim ama yapım bir çırpıda bitti. IMDb puanında fazla haksızlık yapıldığını düşünüyorum. ortalamasının 7/10 civarında olmasını beklerdim.

Bu arada dublaj başarılı ve Cody adlı pengueni 10 yıl önceki yapımda olduğu gibi bu yapımda da aynı kişi (Arda Aydın) seslendirmiş. Fakat diğer karakterleri bilmiyorum, hatırlamıyorum, dikkat etmedim. J.C. 'yi Murat Şen seslendirmiş. İzleyecekseniz dublaj izleyin, derim. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 26 Temmuz 2017; 16:42:23 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.