Şimdi Ara

süreyya ciliv beni aradı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az evvel 4440532 den arandım.bant kaydı dınlettıler.ben sureyya ciliv dedı.tesekkurler kampanyasına katılıdıgm ıcımn tesekkur ettı.60 gun boyunca sabah 6 aksam 6 bedava konuscakmısım.saka gıbı ya :D ama hosuma gıttı .benım gıbı baska aranan varmı?

• oooo ne güzel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

az evvel 4440532 den arandım.bant kaydı dınlettıler.ben sureyya ciliv dedı.tesekkurler kampanyasına katılıdıgm ıcımn tesekkur ettı.60 gun boyunca sabah 6 aksam 6 bedava konuscakmısım.saka gıbı ya :D ama hosuma gıttı .benım gıbı baska aranan varmı?

hocam yanlış bilmiyorsam kaç yıllık turkcell li isen ona göre haftada 1-2 yada 3 gün sabah 6 akşam 6 arası turkcell liler le bedava
  • benide aradı baktım ekstra bişey vermiyor yüzüne kapadım telefonu
  • Böyle banttan konusmakla olmuyor canli canli arasa ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: loyalmale

quote:

Orijinalden alıntı: jiiips

az evvel 4440532 den arandım.bant kaydı dınlettıler.ben sureyya ciliv dedı.tesekkurler kampanyasına katılıdıgm ıcımn tesekkur ettı.60 gun boyunca sabah 6 aksam 6 bedava konuscakmısım.saka gıbı ya :D ama hosuma gıttı .benım gıbı baska aranan varmı?

hocam yanlış bilmiyorsam kaç yıllık turkcell li isen ona göre haftada 1-2 yada 3 gün sabah 6 akşam 6 arası turkcell liler le bedava

hocam zate tesekkur kampanyasından 2 gun konusuyorum bedava.
  • tamamen saygısızlık.o kadar para alıyorlar bizden.zahmet edip telefon açacak sekreterler alsınlar işe.
  • Ciliv hepinizi tek tek arayacaktı öyle mi?
    Adam bi ton küfür yerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Ciliv hepinizi tek tek arayacaktı öyle mi?
    Adam bi ton küfür yerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: kir-pi
    benide aradı baktım ekstra bişey vermiyor yüzüne kapadım telefonu

• beni de iki gün önce aradı ve kampanyaya katıldığım için teşekkür etti. tabi konuşanın bilgisayardan olduğunu farkındaydım...
  • Biraz daha ucuz fiyat ver be kardeşim, deseydin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.