Şimdi Ara

SÜREKLİ SİSTEM GÖÇÜYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
83
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hemen kısaca açıklayayım:g4560 ve h110m pro vhl anakart ve crucial 2133mhz ram kullanıyordum daha sonra ryzen 1200 ve msı b350m gaming pro anakart aldım ve rami değiştirmedim geri sistem parçaları aynı kaldı,neyse sistemi topladım açıldı sonra format attım oyun kurdum falan sıkıntı yok birkaç gün ama daha sonra sistem göçtü açılmadı,format attım yine göçtü birkaç gün içinde sürekli göçüyor sistem anlayacağınız bazen format atarken bile daha başında hata veriyor format atmak bile zulüm oluyor,intel kullanırken bir tane hata almadım herşeyi denedim harddiskim sağlam ama ben değiştirdim aynı şey oldu,başka windoslar yükledim aynı güncellemeleri kapattım aynı en sonunda ram'den kaynaklandığına karar verdim ki ryzen'da ram ile ilgili sıkıntılar bittti sayılır ama mantıklı tek şey bu,yeni ram almak farz oldu ama yinede sorayım dedim forumda ki ram fiyatlarıda allah versin dersin dedirtiyor,16gb ram 700tl kafadan,fikri olan varsa yazsın arkadaşlar
    sistem kurduktan sonra sıfır hata pc açıkken tık yok oyunda yada başka birşeyde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.