Şimdi Ara

sürekli sipariş verdiğim restaurantın kuryesi kapıya gelip para istedi :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evde oturdum ingiltere ukrayna maçını izliyorum kapı çaldı.adamı tanıyorum sürekli sipariş getirir bizim eve.adam iş yeriyle tartıştığını ve buralarda(gayrettepe) hiç tanıdığının olmadığını söyledi.yüzü kıpkırmızı gözleri dolu şekilde bana yardım eder misin avcılara abimin yanına gitmek istiyorum dedi.ne kadar lazım dedim 15-20 lira varsa çok sevinirim en kısa zamanda getiririm dedi.40 yaşlarında adam ve kapının önünde ağlıyor bir yandan da utancından yüzüme bakamıyor.tamam abi sıkma canını bana da oluyo arada olur böyle şeyler dedim.cüzdanıma baktım 50lik var hep..çıkardım verdim tamam abi sen işini gör istediğin zaman getirirsin dedim.teşekkür etti.kapıyı kapattım.

iş yeriyle tartıştım dedi.tahminim parasını alamadı.eğer böyle bi durum varsa bunu yemeksepetinden ve buradan duyuracağım.adam belki iyi rol kesti beni kandırdı işten ayrılırken beni dolandırdı belki o da olabilir.olayın takipçisi olacağım.

not:cool story değil beyler.az önce oldu bu olay

• caps varmi merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayrettepeden avcılara gitmek için niye 15-20 lira istiyo vereydin 3 lira metrobüsle giderdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROMA1927

gayrettepeden avcılara gitmek için niye 15-20 lira istiyo vereydin 3 lira metrobüsle giderdi

Düştü düştü
  • Cool Story Bro.
  • hadi gelip dese param yok yol parası lazım varsa verebilir misin falan dese anlarız da, 40 yaşında adam bunun için ağlar mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

hadi gelip dese param yok yol parası lazım varsa verebilir misin falan dese anlarız da, 40 yaşında adam bunun için ağlar mı

dostum hiç tanımadığın bi insandan para istedin mi?ben 25 yaşındayım adam 40.herkes yediremez kendine

arkadaşlar anlattığım hikaye doğrudur.adamı öyle ağlarken görünce içimin yağları eridi
  • Helal olsun, doğru olanı yapmışsın. İnsanlık ölmemiş.. Eğer numara yapıp senin insanlığından yararlandıysa Allah belasını versin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sistemin Kurbanlarıyız -- 19 Haziran 2012; 23:03:52 >
  • bi aralar forumda mal bi üye vardı bunun kapısını çalmışlardı adamın teki demişki çekiliş yapıyoruz 50 tl ye süpriz kutu kazanıyorsunuz kutunun içinden en az 100 tl değerinde 1000 tl ye kadar süpriz hediyeler var diyordu. buda almış heyecanlanıp bi açmış saat çıkmış. 5-10 tl lik. adam da demiş ooovv bu saat 300 tl değerinde hadi iyi akşamlar demiş gitmiş. çocuk bi bakmış zencilerin saattığı saat . 3 saat sonra farkına varmış ama hala forumda millete yok ya olamaz zenci saati en az 100 tl vardır o zaman diye kendini avutuodu ulan ne gülmüştük. bozuntuya vermemeye çalışıyordu birde ciddi ciddi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Créw -- 19 Haziran 2012; 23:07:37 >
  • 50 lik var cebimde hep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERTKN

bi aralar forumda mal bi üye vardı bunun kapısını çalmışlardı adamın teki demişki çekiliş yapıyoruz 50 tl ye süpriz kutu kazanıyorsunuz kutunun içinden en az 100 tl değerinde 1000 tl ye kadar süpriz hediyeler var diyordu. buda almış heyecanlanıp bi açmış saat çıkmış. 5-10 tl lik. adam da demiş ooovv bu saat 300 tl değerinde hadi iyi akşamlar demiş gitmiş. çocuk bi bakmış zencilerin saattığı saat . 3 saat sonra farkına varmış ama hala forumda millete yok ya olamaz zenci saati en az 100 tl vardır o zaman diye kendini avutuodu ulan ne gülmüştük. bozuntuya vermemeye çalışıyordu birde ciddi ciddi

link varmı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.