Şimdi Ara

Supreme Ruler 2020 (2008) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
3
Favori
56.616
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://joubarbe.net/ Bu site ingilizce deilki...
  • Supreme Ruler İngilizce Rehber Linki

Orda ingilizce rehber linki var. Yukarıda direk oyun için olan linki yazdım şimdi.
  • ya beyler benim pc 512 mb ram biraz takılmalar oluyo nasıl giderebilirim
  • ya arkadaşlar anlamadığım bir nokta çıktı çok saçma bişi ya 60.000 M e para çıkınca direk 30.000 M e düşüyor... Nekadar saçma bişi ya neden böyle oluyor ne bi harcamam var ne bişi birden para kayboluyor çok saçma bi durum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: pafnus

ya beyler benim pc 512 mb ram biraz takılmalar oluyo nasıl giderebilirim

benim pc 3 gb ram.ekrn kartı 1 gb ye kadar çıkabilio.8600m gs.bende de donmalar oldu oyunda çok ilerledğmde.türkyeyle kuzey amerikann tamamını almştm.ırak , moldova , gürcistan , ermenstan,azerbaycan , kosova ve başka ülkelerden de toprak aldm.oyunda donmalar oluyodu.bnce oyunun bi hatası.

quote:

Orjinalden alıntı: skull_lord

ya arkadaşlar anlamadığım bir nokta çıktı çok saçma bişi ya 60.000 M e para çıkınca direk 30.000 M e düşüyor... Nekadar saçma bişi ya neden böyle oluyor ne bi harcamam var ne bişi birden para kayboluyor çok saçma bi durum...

ekonomi danışmanı bazen kendi kendine bon alıp satıyor.o yüzden oluyor.bende de olmştu.onu kilitleyebiliyorsn.ekonomi ye gelip danışmanın resmine tıklayp ordaki sağ alttaki kilit yerlerini kilitlersen senden habersiz bişe yapmaz.

• arkadaslar benimle bilgi paylasımında bulunmak isteyenlere msn mi veriyorum ts_61_92@hotmail.com.multi oynamak isteyenler hamachi agımıza gelebilirler ağ adı:supremeruler sifresi:123
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alihandro

quote:

ya arkadaşlar anlamadığım bir nokta çıktı çok saçma bişi ya 60.000 M e para çıkınca direk 30.000 M e düşüyor... Nekadar saçma bişi ya neden böyle oluyor ne bi harcamam var ne bişi birden para kayboluyor çok saçma bi durum...

ekonomi danışmanı bazen kendi kendine bon alıp satıyor.o yüzden oluyor.bende de olmştu.onu kilitleyebiliyorsn.ekonomi ye gelip danışmanın resmine tıklayp ordaki sağ alttaki kilit yerlerini kilitlersen senden habersiz bişe yapmaz.

Yok ondan deilmiş borçlar varmış her ülkenin olduğu gibi onları ödüyormuş her 60.000M e ulaşınca 30.000 ödüyor türkiyede böyle.

Türkiyeyi acayip teknolojik bir ülke yaptım Daha hiç bir ülkeyle savaşmadım ekonomi süper gidiyor. aman nazar değmesin Yakında amerikayı geçecez teknolojide :P

• dün ilk defa bi saldırayım dedim nasılmış diye ermenistana girdim ilerledim biraz derken bi baktım gürcistan savaş açtı sonra ırak savaş açtı sonra bulgaristan gürcistan ve ırakla hemen barış yaptım ama bulgaristan kabul etmedi işte oradada fazla birlik yoktu nerdeyse istanbul ve çanakkale elden gidiyorduki hemen çıktım savaş açmadan önce savelemiştim. Neden böyle oldu utanmasa azerbeycan bile savaş açıcaktı. birine savaş açarken komşularla aran iyi olması lazım... değilse önüne gelen savaş açıyor yani
  • Savaş açan taraf savaş sonrasında da uzun bir süre diğer ülkelerle ticaret yapılmıyor. Ayrıca savaş açılan ülkelerin dostlarına iyi dikkat etmek lazım.

quote:

dün ilk defa bi saldırayım dedim nasılmış diye ermenistana girdim ilerledim biraz derken bi baktım gürcistan savaş açtı sonra ırak savaş açtı sonra bulgaristan gürcistan ve ırakla hemen barış yaptım ama bulgaristan kabul etmedi işte oradada fazla birlik yoktu nerdeyse istanbul ve çanakkale elden gidiyorduki hemen çıktım savaş açmadan önce savelemiştim. Neden böyle oldu utanmasa azerbeycan bile savaş açıcaktı. birine savaş açarken komşularla aran iyi olması lazım... değilse önüne gelen savaş açıyor yani
  • quote:

Orjinalden alıntı: bloodpilot

Savaş açan taraf savaş sonrasında da uzun bir süre diğer ülkelerle ticaret yapılmıyor. Ayrıca savaş açılan ülkelerin dostlarına iyi dikkat etmek lazım.

quote:

dün ilk defa bi saldırayım dedim nasılmış diye ermenistana girdim ilerledim biraz derken bi baktım gürcistan savaş açtı sonra ırak savaş açtı sonra bulgaristan gürcistan ve ırakla hemen barış yaptım ama bulgaristan kabul etmedi işte oradada fazla birlik yoktu nerdeyse istanbul ve çanakkale elden gidiyorduki hemen çıktım savaş açmadan önce savelemiştim. Neden böyle oldu utanmasa azerbeycan bile savaş açıcaktı. birine savaş açarken komşularla aran iyi olması lazım... değilse önüne gelen savaş açıyor yani

Ozaman hiç savaş açmıcaz en iyisi. Ekonomi yarıştırcaz...

• zaten gerçekten ii bi gelişimden sonra böyle askeri fabrikaların ve ordun yeteri kadar olunca küçük devletlere savaş açnca kmse karışmayo sze.ama savaş açtğnz ülkenin diğer sınır ülkelerne dkkat edin çünkü onlar sze savaş açacaktr muhtemeln
  • allah allah bu konu nasıl bu kadar gerilere düşmüş!
  • Oyunun diplomasi tarafının biraz daha gelişmesi gerekiyor bence. Tek taraflı anlaşmaları fes etme olması lazım ya da tek taraflı alışveriş olması lazım gibi.
  • suan oyunu çözme aşamasındayım..

boz kardeş seni bu konuda görmek istiyoruz
  • Oyunun ek paketi çıkmıştır. Global crisis adı bu paket ile birlikte

-20 yeni senaryo, oyunun ilk halindeki senaryo sayısını ikiye katlayacak.
    -İlave yeni çok oyunculu senaryolar.
    -Yeni bir tek oyunculu büyük harekat haritası ve oyuncuları üçüncü dünya savaşına sürükleyecek yeni bir hikaye.
    -Önceden yazılmış ve rastgele olaylardan oluşan yeni senaryo özellikleri.
    -Geliştirilmiş birlik kontrolü ve gruplama.
    -Genişletilmiş teknoloji ağacı.
    -İlave oyun lobisi seçenecekleri.
    -Yeni üniteler ve ünite ağları.
    -Grafik iyileştirmeleri.
    -Yapay zeka iyileştirmeleri.
    -Daha fazla rehber ve oyun içi tavsiyeler.
    -Kullanıcı arabirimi geliştirmeleri.

özellikler geldi. Oyunu indirmek için gamersgate den satın alarak indirebilirsiniz.
  • ya yokmu arkaadşlar bu oyunu oynayan biraz bu konuda kafa yorsak diyorum ?
  • Ya oyunda kafa yordum baya ama sonra bıraktım çünkü savaşmak gerçekten dert yukarıdada yazmışım ekonomi ve güç yarıştırcan oyunda çağımızdaki gibi. ben teknoloji konusunda amerikaya yetişmiştim Türkiye ile. Sürekli patent alıp teknolojimi güçlendirdim. Amerikanın en iyi Nükleer füzesinin aynısından üretmenin zevkini yaşamak güzel. Fakat artık tarih stratejilerine yoğunlaştım eskiki gibi.
  • bende aynı firmanın europa universalis 3 adlı oyununa taktım kafayı:D
  • quote:

Orjinalden alıntı: savasturko

bende aynı firmanın europa universalis 3 adlı oyununa taktım kafayı:D

o oyun adamı öldürür öldürür...
  • ya arkadaslar hamachi ağına gelin multiplayer oynayalım ağ adı:supremeruler şifre:123
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.