Şimdi Ara

Support iken ADC farm yapamaması üzerine demoralize olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıktaki gibi durumda ne yapacağım. ADC salak, farm dahi yapamıyor. Farm yapabilmesi için karşı ADCye agresifleşiyorum ama ne fayda :) Tam tersini yapıp oyunu safe oynamaya başlıyorum bu sefer yine yapamıyorum.

En sonunda adamı boş verip diğer lanelere gidiyorum. Doğrumu yapıyorum, yanlış mı? Anlamadım gitti

• çekilişe katılmak istiyorum
  • adamı bırakıp gitmeknedir ya
  • Bende 2 farm kaçırınca ping atıp , last hit yazan suplardan iğreniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorununu anlıyor ve yapısal olarak parçalanıyorum
  • Farm yapamiyosa agresif oynayin kill almaya calisin belki fightlarda iyi cikar degilsede gg zaten

• lig ne? çilingir değilsen hepsini almasını bekleme zaten.hatta çilingirsen bile bekleme.zaman zaman herkes hata yapar.rakipten fark yemiyorsa çok kasma.sen eğer adama birşey yazarsan o daha çok kaçırır. kendimden biliyorum bazen 1 tane kaçırınca dikkatim dağılıyor 2-3 tane gidiyor ard arda.zaten ben kaçırdığıma üzülüyorum, kendime kızıyorum.bir de support laf yaparsa moral çöküyor.mümkün olduğu kadar konuşmadan oynamak en iyisi.ne zaman konuşuyorsun o zaman sinir artıyor oyunda. ejder-baron gibi şeyler dışında konuşmamak en iyisi.
  • Gümüş 2deyim (Lowum biliyorum )

10. dk 40 farmla filan geziyor 80 yapmasını zaten beklemiyorumda 40 nedir aq. En az 60 yapsa hiçbirşey demicem. Genelde hiper taşıyıcı alıyorlar farm yapamayınca oyun sonu gg
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Gümüş 2deyim (Lowum biliyorum )

10. dk 40 farmla filan geziyor 80 yapmasını zaten beklemiyorumda 40 nedir aq. En az 60 yapsa hiçbirşey demicem. Genelde hiper taşıyıcı alıyorlar farm yapamayınca oyun sonu gg

O eloda ne kadar saglam bir adc bekliyorsun??
  • adc oyna ozaman ez onları
  • O oyundan umidim kesiliyor haritada uzgun uzgun dolasiyorum

• O adam farm yapamıyorsa sen elinden alıp oynayacak halin yok. İşini yap yeter. Durduk yere de bottan ayrılma. Farm yapamıyor diye flame yapma bişey değişmez. Bir oyun onunlasın. Ne olursa olsun kazanmak istiyorsan takımını oyundan koparmayacaksın. Belki farm yapamayabilir ama iyi pozisyon alarak faytları kazandırabilir. Dediğim gibi işini yapman yeterli. Roam atabiliyorsan at tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alper#

Gümüş 2deyim (Lowum biliyorum )

duon yoksa veya mecbur kalmadıkça support alma zaten gümüşte. kanser sebebibi.plat bile hemen hemen aynı.last pickten kalmazsa oynamıyorum tek başıma support. duo varsa zevkli tabi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.